Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Sory nie mogę 8O 8O

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

... ale tylko ryba został napisany z małej litery :) ;)

 

Mateusz. zluzuj. 3 dni byly :D az mnie przepona boli :D:D

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba sam mi dzis mowil, ze on sobie zyczy, zeby jego pisac z malej.

 

Sikor zawsze z wielkiej, ryba zawsze z malej 8O

 

Poza tym mam zwyczaj zachowywac oryginalna pisownie nickow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, ze pieknie to wyglada i przepona boli 8O

 

czy ma ktos zdjecie jak ryba byl na scenie po tacensa, bo wygladalo to tak jakby sie nadal i nie wyjal telewizorow z pod pach 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktos zdjecie jak ryba byl na scenie po tacensa, bo wygladalo to tak jakby sie nadal i nie wyjal telewizorow z pod pach :D

8O 8O :)

 

A butelka Jania nadal pewnie gra :D

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

przepona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jak on wyglada na tej focie 8O Normalnie jakby poscil przez tydzien 8O

 

EDIT: fote ryby na scenie oczywiscie mam, bedzie jutro (ale nie za 3 minuty ;) ).

 

Co do butelek Jania - ta pierwsza chyba jeszcze nie wybuchla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni nie dawali w palni oni poprostu walili w pale 8O na jednym zdjeciu widac jakas opuszczona butelke po bolsie tarzajaca sie pod Kaabanem 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w regulaminie powinno byc napisane, ze osoby ponizej 18 roku zycia nie maja wstepu, ew. z opiekunem, gdyby mu sie cos stalo gorszego, ciekawe kto by odpowiadal...

 

Widze, ze nikt juz nie ma szacunku dla ryby, kazdy po nim jedzie a to chyba szef dzialu hardware. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O 8O :)

 

A butelka Jania nadal pewnie gra :D

przestala grac chwilie przed naszym wyjazdem

 

Co do butelek Jania - ta pierwsza chyba jeszcze nie wybuchla :D

a 1 oczywiscie nie wybuchla.

 

wniosek: za co sie Janio nie wzial to spi....popsul :D nawet Kvana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok są forki 8O a raczej bede bo sue uploudują bede za 1h ale ja juz ide w kim wiec zostawiam linka za godzinke bedzie ready

 

zaznaczam ze z pośrod tych tez jest wiele takich ktore na tapete sie nie nadaja, ale mysle ze nie to bedzie w nich najwazniejsze

 

http://www.ols.vectranet.pl/~power/zlot2k7.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje fotki

http://chaos.dracopc.com/pub/zjazd/nowe.rar

duzo ich nie ma

 

loozem jeszcze leza na http://chaos.dracopc.com/pub/?katalog=./zjazd jak ktos chce jakies pojedyncze ...

wiele tam nie ma ale cos jest

 

wrzucam filmik jak swider tanczy i jak pija moja "sperme" :PPP

 

p.s: Niemiec .. zajumales moj jeden kielonek !!!

 

edit:

<- chaos sie spuszcza !! 8O

 

http://www.youtube.com/watch?v=gNP2SH7DO0U <-swider tanczy

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szprota zawsze stawia sie zeby jego nicka z malej litery pisac 8O tak jak juz costi powiedzial 8O

Ty rowniez caly czas stresujesz sie, jak ktos napisze Twoj nick z duzej litery :]

 

Info od ryby: Dojade do domu to poprawie wynik w 16M, narazie jeszcze wakacje i dlugi powrot do domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ja tylko na chwilkę, nie mam czas czytać idę odespać. 9h podróży robi swoje, ale opłacało się. Pozdrawiam wszystkich, którzy przyjechali i tych którym dotrzeć nie było dane. Jutro napiszę więcej, jak doczytam te 4 strony które spłodziliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam żywych i umarłych. 8O Pozdrawiam wszystkich grubych melanżowników oraz głównego 14-latka 8O i jego pannę. Jako że podróż z wrocka zajęła mi 40 minut, to jeszcze coś naskrobię.

 

Impreza tylko dzięki ludziom z PPC miała jako taki poziom. Organizacja padła na r-y-j że tak powiem. Autko przetrwało katowanie przez Kvana (nie wiem jakim cudem), a Tacens zaprezentował dobre zasilacze w przeciwieństwie do Tagana, który niestety się nie popisał i padł przy obciążeniu mniejszym niż tabliczkowe.

 

Poza tym nigdy nie ustawiajcie się tyłem do Jania, nie rozmawiajcie o rodzinie z Janiem i Kvanem i nie zamykajcie okien nocą, bo Sextor zanocuje na parapecie.

Aha, płetwą Sikora można wykręcać sutki...

jeszcze raz pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaluje ze Kiełbasy nie wciągneły PPC, chłopaki, mam nadzieje ze stremowali sie tylko pierwszym razem - nastepnym mysle ze zrobia dobry ownage :D

A my żałujemy tylko jednego, o czym na końcu posta.

Pierwszego dnia, z braku doświadczenia z LN2 popełniliśmy typowy fauks pauks z przemrożonym prockiem i kiedy sobie odtajał... musieliśmy się zawijać (oczwiście spóźniliśmy się z dojazdem na miejsce jakieś 2h).

Oczwyście początkowo było obiecująco, wlewaliśmy LN2 radośnie, CPU zbudziło się na 5.22G, po czym... przemarzło :D I już nie chciało się uruchomić :D Z racji późnej godziny - zanim kontener się rozmroził, musieliśmy się już zawijać więc w pierwszy dzień - NIC (poza zamocowaniem się na fajnym stoliczku) nie zostało poczynione, poza mrożonką :D

Jak na pierwszą kiełbasianą próbę z LN2 - chyba nie mogło wyglądać to inaczej :D

 

Drugiego dnia złożyliśmy setup Striker Extreme + QX6850es + Chiller mińsk xtr 8O (nb/sb/tranzystoryX2) i policzyliśmy PI (wyniki w tabeli kszonka) i kiedy zabieraliśmy się za 3D wpadliśmy w pułapkę, którą sami sobie przez pośpiech zastawiliśmy - nie zadbaliśmy o prawidłowe ułożenie węża, który po dobrych 2h był w strupie z lodu, i mając -25oC był tak twardy, że nie mogliśmy zapiąc dolnego G80, bo wężyk niestety zawadzał.

Spróbowaliśmy więc zmienić ułożenie węża... i nastąpił potop, który unieruchomił nam płytę i konieczna okazała się jej wymiana... (tym razem już bez FWC) na suchą na czym straciliśmy dobre 40 minut.

Po kolejnych 20 minutach, na ekranie coś się pokwadraciło więc pomyśleliśmy że jedna z G80/A3 padła (ale nie padła, ... oderwał się kabelek od Vmoda schowany pod taśmą, czeski babol jak to w życiu bywa) i straciliśmy chyba kolejne 15 minut na zapodanie, już z braku czasu, G80/A2@AC.

Problemów jednak końca nie było widać - kicha ze sterami spowodała, że coś SLI nie chciało zatrykać i znowu straciliśmy kolejne 20 minut na znalezienie przyczyny... i potem było już za późno.

Pierwszy wynik (karty zupełnie bez OC, bo na dodatek były w nich 2 różne BIOSy, i dziwnie się to kręciło) jaki wypluliśmy (po czasie) i przekazaliśmy sędziom z kategorii 3D06 był marny, a z drugiej strony nie aż tak marny (kszonek pokaż screena?) - chyba 20K+

 

To tak gwoli wyjaśnienia, jak kiełbasom wyszło, że nie wyszło 8O

 

Trzeciego dnia, czyli w niedzielę, kiedy zrobiło się luźniej, postanowiliśmy pobawić się inną mobo i złożyliśmy na szybcika setup na P5K Premium, i tu publiczne baty dla tej MB - chyba ma problemy z niskimi temperaturami (FWC na NB) bo zanim zdążyłem ustawić CPU jak trzeba - zaczeła się wyłączać. Nie jest to nasza 1 próba z P5K Premium, ale na chwilę obecną prawdopodobnie ostatnia, ponieważ żadna z 3 nie okazała się dobrą - zawsze jakieś problemy :lol:

Więc szybka rozbiórka, i znowu bez FWC, złożyliśmy setup Blitz Formula + E6850es. Po całkiem niedługim czasie w SPI1M zrobiliśmy dobry czas (jutro screen sobih zarzuci,na pendrivie swoim schował), ale na kombinowanie z SPI16M znowu nie było czasu bo znowu musieliśmy się rozkładać/pakować.

 

Czas - najgorszy wróg kiełbas - pleśniawka atakuje.

 

Więcej info zapewne jutro/dziś o ludzkiej porze, natomiast dziś w imieniu Kiełbasa Squad chciałbym podziękować:

 

mib, kszonek, chłopki z overclock.pl (bryce,kretfr,adrkan), masell (cygańska sztuczka lewą prawą ręką), organizatorom oraz Mikołajowi :), gemmy, ent.

Swoimi zachowaniami, pokazaliście, że jesteście na poziomie, no i jak jesteśmy już przy słowie poziom (to już nie o Was) to...

 

Również w imieniu Kiełbasa Squad, choć to smutne, chciałbym powiedzieć, że podczas krótkich w zasadzie 2 dni, z niektórych z was wyszło prostactwo, chamstwo, zarozumiałość, pycha, głupota, niedojrzałość, cwaniactwo i totalny brak jajec a także cała masa innych negatywnych cech z których, w które aż trudno było uwierzyć.

Miejście świadomość, że podobne odczucia mieli wszyscy wokoło - wszyscy łącznie z osobami zupełnie postronnymi, organizatorami, etc. przez co zbudowaliście sobie taką reputację której już nigdy się nie pozbędziecie ;)

Po prostu nędza z wioską, naprawdę przykro było na to patrzeć. :D

 

Organizacyjnie, no cóż... mogłobyć lepiej - jak zawsze, ogólnie jednak imprezę uważamy za udaną, za dobre doświadczenie, mimo wszystko pewne spore kroki w przód poczyniliśmy, czego wyniki zapewne pokażemy w całkiem krótkim czasie (sezon urlopowy), jeszcze raz podziękowania dla tych którzy okazali się mówiąc po chłopsku - bardzo OK.

 

W kwestii nagród - obskurna sierotka (pozdrawiamy :D) przekazała nam w łapki 2 zestawy pamięci GoodRAM Pro 2x512MB PC7200, PC8500.

 

To tyle z mojej strony na dziś...

Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Własnoręcznie wraz z Przemkiem nieśliśmy Kaabana po tym jak chciał sobie iść w miasto. Kolegi z Ostródy nie trzeba było pilnować bo sobie spał spokojniutko :D , a w drodze powrotnej jeszcze trochę to by zapomniał wysiąść z pociągu...

 

Co do fotek - mowiac krotko: jutro, dzis juz mi sie nie chce.

 

Bylo rewelacyjnie, serdeczne pozdrowienia dla wszystkich (wybaczcie, nei beda wymienial z nickow, za duzo by tego bylo :D ).

Dodatkowe pozdrowienia dla towarzyszy podrozy powrotnej - Marty, Kasi i ryby. Numer z karetka, albo wyprzedzanie Poloneza, pozostanie niezapomniany :D

Amen. Niech teraz ci artysci maja odwage cywilna sie przyznac i przeprosic Kaabana, jak sie tu pojawi. Nie zostawia sie pijanego czlowieka w takiej sytuacji, chocby nie wiem jak sie stawial! "Dzieki" wam Kaaban ma teraz pewnie ostro przesrane.

 

biedny Kaban

 

Chociaz nie tak latwo jest upilnowac pijanego awanturnika ;]

 

 

Dobra, wróciłem [;

 

Wszystko wyglądało tak:

Picie w hali, wszystko było ok -> przenosimy się na ławeczki, tam ostro dawaliśmy i tyle pamiętam... film mi się urwał :lol: potem przed 1 policja mnie budzi że coś tam coś tam, mówię im, że 100m dalej są wszyscy i niech mi dadzą spokój, ale niee, zabrali mnie na wytrzeźwiałkę, sponiewierali jak [cenzura], ukradli 200zł i zamknęli w pokoju bez klamek. Potem o 9 jakiś grubas mówi że policja zaraz po mnie przyjedzie, myślę sobie:zajebiście. Wziąłem co moje, zakuli mnie i do radiowozu. Tam jechałem z typem, który mówił że jest z krakowa i przyjechał na urlop :D Potem na komendzie zamknęli mnie w jakieś klatce 1,5x1 i powiedzmy, że mili nie byli 8O Po 8h spania na twardej podłodze i twardym krześle przyjechała moja mama i to tyle.

 

Obrażenia: pobicie, nie mogę jeść (szczęka), pościerany cały, dwa lima -> ktoś mi powie z kim ja sie biłem? Jeżeli był to ktoś z ppc to przepraszam za siebie, film mi się urwał i nie wiedziałem co robię :D Raczej to ja zacząłem więc możecie się przyznać komu zawadziłem i czym.

 

Prócz tego, poprosiłbym aby ktoś mi odtworzył co działo się między 21 a 24 bo nic a nic nie pamiętam 8O no i z kim się biłem (dziwne-normalnie raczej unikam bójek). Kto ze mną był i czego mnie zostawił :D Podobno zabrali mnie z tego przystanku obok stoczni...

 

Miałem 1,67 promila. Na komendzie myśleli że będę strzelał z ucha ale się trochę przeliczyli :lol:.

 

Poza tym dziękuję wszystkim za zajebisty zjazd, bawiłem się wyśmienicie, przepraszam za ten urwany film->pierwszy raz w życiu coś takiego mi się przydarzyło (niestety akurat tutaj) i tyle :) Za rok będzie lepiej :lol:

pozdro dla: Eclipse, grzecha, maseła&Kasi, Kasa, Costiego, Świdra+pozostałych z którymi piłem na ławkach :D

 

Zapamiętane lepsze akcje: Wysyłamy Kasa i ggrzecha po wódkę a oni po 40min przychodzą z kebabem [;

 

kolejna:

rozmowa o piłce:

Niemiec: piłka nożna to 25 facetów biegających za piłką i nic więcej.

Tłum: 22, jakich 25.

Niemiec: No to 22 ale jeszcze 3 sędziów i tak biegają.

Janio: a za nimi Twój Stary [;

 

Picie: 20zł

Wytrzeźwiałka: 200zł

Wrażenia ze zjazdu: bezcenne [;

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Oczywiście "trochę" szlabanów, stracone 200zł, prócz tego muszę oddawać mamie za paliwo+żarcie jak po mnie jechała ze znajomymi, pomóc im w remoncie mieszkania, także jak zwykle co odłożone na kompa to poszło się [cenzura]

 

Wniosek:

Nie piję wódki do 18... za dużo zachodu później ;)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2698924[/snapback]

2698990[/snapback]
Zapamiętane lepsze akcje: Wysyłamy Kasa i ggrzecha po wódkę a oni po 40min przychodzą z kebabem [;

W tym miejscu to się popłakałem ze śmiechu ! 8O

 

rozmowa o piłce:

Niemiec: piłka nożna to 25 facetów biegających za piłką i nic więcej.

Tłum: 22, jakich 25.

Niemiec: No to 22 ale jeszcze 3 sędziów i tak biegają.

Janio: a za nimi Twój Stary [;

A tu już leżałem na podłodze 8O Nie no nie ma to jak dobra zabawa :)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wróciłem. Do domu doturlałem się o 22:30.

Niech szlag trafi siódemkę między Gdańskiem a Elblągiem. ;[

 

Zlot w sumie udany, pomijając niektóre "atrakcje" (pozdro Kaaban).

Organizacja. No cóż, trochę zdezorganizowana, ale widziałem dużo gorsze imprezy. Mało reklamy zjazdu, ale nieco tu namieszał Rod Steward. Info od samhaina - przed koncertem zażyczył sobie wyłączności na oplakatowanie Gdańska (Rod Steward ofkors).

Ogólnie luz, zabawa.

PurePC - prawdopodobnie najbardziej wybuchowo-zabawowy team w Polsce - no, może oprócz niezbyt wybuchowych butelek jania. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...