Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

mib, kszonek, chłopki z hindenburg extreme (bryce,kret,3 osoba mi nie znana-przepraszam za brak pamięci co do nicka), masell (cygańska sztuczka lewą prawą ręką), organizatorom oraz Mikołajowi 8O, gemmy, ent.

Swoimi zachowaniami, pokazaliście, że jesteście na poziomie, no i jak jesteśmy już przy słowie poziom (to już nie o Was) to...

Trochę zagmatwałeś z tym składami 8O Trzecią osobą byłem ja :) No i nazywaliśmy się overclock, ale mniejsza z tym :D . Dzięki za miłe słowa i wzajemnie. Biliście bardzo w porządku pożyczając na chwilę mobo. Gratuluje świetnego wyniku w spi na sam koniec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopki z hindenburg extreme (bryce,kret,3 osoba mi nie znana-przepraszam za brak pamięci co do nicka)

Chyba coś pomyliłeś - Hindenburg Extreme to Sector19 i Lanc. Osoby, które podajesz to Overclock 8O

 

Kaaban, masz słabą głowę - 1,67 promila to nie tak dużo... może faktycznie ogranicz picie 8O

 

Z tego co czytam i widzę po zdjęciach to impreza mogłaby się obyć bez zjazdu - same afterparty przez 3 dni :) Tylko wtedy IMO więcej osób trafiłoby na izbę w Gdańsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam i widzę po zdjęciach to impreza mogłaby się obyć bez zjazdu - same afterparty przez 3 dni 8O Tylko wtedy IMO więcej osób trafiłoby na izbę w Gdańsku.

A uwazasz, ze co tam bylo? Impreza to byl tylko dodatek do afterparty 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Picie w hali, wszystko było ok -> przenosimy się na ławeczki, tam ostro dawaliśmy i tyle pamiętam... film mi się urwał 8O potem przed 1 policja mnie budzi że coś tam coś tam, mówię im, że 100m dalej są wszyscy i niech mi dadzą spokój, ale niee, zabrali mnie na wytrzeźwiałkę, sponiewierali jak [cenzura]

No to oni Ciebie pobili może :D

, ukradli 200zł i zamknęli w pokoju bez klamek. Potem o 9 jakiś grubas mówi że policja zaraz po mnie przyjedzie, myślę sobie:zajebiście. Wziąłem co moje, zakuli mnie i do radiowozu. Tam jechałem z typem, który mówił że jest z krakowa i przyjechał na urlop 8O

Mogłeś mu pogratulować urlopu :D

Zapamiętane lepsze akcje: Wysyłamy Kasa i ggrzecha po wódkę a oni po 40min przychodzą z kebabem [;

Buehehehe :). Podobnie jak Mardok. Leże...

kolejna:

rozmowa o piłce:

Niemiec: piłka nożna to 25 facetów biegających za piłką i nic więcej.

Tłum: 22, jakich 25.

Niemiec: No to 22 ale jeszcze 3 sędziów i tak biegają.

Janio: a za nimi Twój Stary [;

... i kwicze już teraz ;)

 

post-109465-1185771894_thumb.jpg

Chaos - cyckonosz nosisz? :D (prawe Twoje ramie na tym fotku)

 

Summa summarum nie wiem czy żałować, ze nas nie było czy co, bo tak patrzę na posty i np tam ktoś z Krakowa nie dotarł na miejsce. Ja bym w takim razie [ciach!]icy mocnej dostał.

EDIT:

Janio - Ty śpisz nawet z DI? Wszedzie, gdzie Cie widze to Ty albo wdupczasz ten lód, albo go sypiesz.

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstalem. dotoczylismy sie wraz z pmp do wwy ok 2:30. zwiedzalismy krete sopockie drozki objazdowe, zarlismy rybke itp itd 8O.

 

sytuacja w zasadzie zostala dobrze podsumowana przez pmp. ewidentnie nie szlo nam przynajmniej tak jak dotychczas. przygotowalismy sobie we wspolpracy ze sponsorem troszke sprzetu, karty dostaly vmodziki, striker najbardziej popier... moda vgtl... i na placu boju wszystko skutecznie odmawialo posluszenstwa. zostalo zapakowac seryjne mobo, zapasowe gtx'y (jeden, ac, drugi pseudo wc 8O i oddac to co sie wypluje. procek markowal na 4,4ghz bo wyzej mobo odmawialo. karty bodajze nedzne 620/1000. nie tego chcielismy, nie na taka rywalizacje sie szykowalismy :).

 

wyniki oddane przez nas to nasze JEDYNE przejscia pi 16m, JEDYNE przejscia marka 01, 03, 05. w ciagu ostatnich 2h przed deadline'm.

 

1m puscilem 3-4 razy zaledwie i majac na uwadze to, iz nie bylo szans na dogonienie ryby, a grupce Overclock.pl oddalem swoje p5kdlx i mieli powtarzac Pi - szkoda mi bylo na to uciekajacego czasu. sprawa byla i tak przegrana.

 

reszta spedzonego czasu to nieustanna walka ze strikerem extreme - moje uprzedzenia do tej plyty sprawdzily sie po calosci.

 

podziekowania dla enta, Gemmy'ego, kszonka, miba, samhaina, chlopakow z Overclocka, bardzo milo bylo benchowac sobie razem :D. wielkie podziekowania dla Piotresa i Agnieszki :D. dla Mikolaja i reszty z Angeli. Oczywiscie tez dla chlopakow z Asus Polska :D. Masell z tym trickiem tez fajnie sie pokazal. Dobrze bylo :D.

 

medal fair play dla czesci teamu ppc za uzyczenie marka06 - nie damy BO NIE, KONKURENCJA. zaden z nas nie podchodzil do was judaszowac ani dogryzac, wasze porady oraz szydzenie w stylu - moze zobaczymy nowego tweaka, na tej mobo i tak mnie nie pokonasz... Pokazaliscie poziom. Wlasciwy sobie na szczescie. Gratulujemy WYGRANEJ - swietny zasilacz ;).

 

uscisk dloni ryby z gratulacja wygranej w pewnym momencie - BEZCENNE :D.

 

gdyby nie fakt ze bryce odpuscil walke na moim p5k i zostawil swoje Pi z 680i - mysle ze bez problemu urwalbym ta jedna tysieczna. tym bardziej ze mozna to potraktowac jako bug spi.

 

rownie dobrze tez zaluje ze nie zrobilem jednak w przepisowym czasie zadnego screena z 06m z tamtym nedznym wynikiem.

 

na dzentelmenska dogrywke w PI16m zgodzic sie tez nie chcieliscie.

 

tak czy inaczej, wygraliscie :lol:. pozamiataliscie wszystko :D. gratuluje rekordu pl w marku05.

 

dnia trzeciego zapielismy ostatecznie e6850, asus blitz formula, 2x1gb cruciali ae i w ogolnym zamieszaniu wyszlo tyle:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika oraz

 

Dołączona grafika

 

czasy oczywiscie do poprawki. alphy do poprawki. na tym cpu 16m liczylo sie na 562x9 ale po wszystkich kolejnych zmianach na goraco w systemie dwukrotnie wyplulo gorszy czas mimo wyzszych taktow. a ze nowe cpu w drodze, czekamy na wyniki ryby :D.

 

i jeszcze najwyzsza walidacja.

 

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=222600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaaban "tylko" 1.67? 8O

 

jesteśmy w tym samym wieku, musimy sie zmierzyć xD

 

Te 200zł to Ci policja zabrała czy Ci ukradli?

 

Do wszystkich:

 

Był ktoś z Torunia?

 

edit

 

Kiełbasom gratuluje wyniku bo jak na pierwszy raz chyba nie było aż tak źle 8O

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem Ci dokładnie jak było ale to sie bierze go na siłe i prowadzi tam gdzie być powinien.

Tyle, że tobie Grzechu też się film urwał w pewnym momencie ;) Jak fajerwerki latały to mnie na picie zaciągaliście oboje z Kaabanem [;

 

A widzisz, my mieliśmy "mega-wypasione" koszulki Asusa to się dostało mobo :D (które de facto nie przyniosło nam poprawy wyniku, bryce nie chciał na niej stawiać systemu).

 

O tym mówisz?

IMG

Tak dokładnie o tym ;] Z 1 strony ln2 do rury, a z 2 strony podgrzewanie kondziołów suszarką 8O

 

Teraz dwie imprezy w Poznaniu, tam będę na pewno! :D

 

To Ty z kretem kupcie sobie karty z plusa, jesteście w mniejszości :D

Plus jest do pupy, większość ma Orange :]

 

a co jest w krakowie i kiedy?

Targi Tuningu 2699064[/snapback]

Kaaban "tylko" 1.67? :D

 

jesteśmy w tym samym wieku, musimy sie zmierzyć xD

 

Te 200zł to Ci policja zabrała czy Ci ukradli?

 

Do wszystkich:

 

Był ktoś z Torunia?

 

edit

 

Kiełbasom gratuluje wyniku bo jak na pierwszy raz chyba nie było aż tak źle :D

Jak do mnie dzwonił, to mówił, że mu ukradli :D

 

Wróciłem przed chwilą dopiero do domu, a teraz idę spać, bo 11 godzin pociągiem to już przegięcie :) :D

 

A tutaj Świder i przydrożna toaleta 8O

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potem przed 1 policja mnie budzi że coś tam coś tam, mówię im, że 100m dalej są wszyscy i niech mi dadzą spokój, ale niee, zabrali mnie na wytrzeźwiałkę, sponiewierali jak [cenzura], ukradli 200zł i zamknęli w pokoju bez klamek.

Zapewne musiales im cos powiedziec niemilego, bo z kim jak z kim, ale z policja praktycznie zawsze dogadac sie mozna (co wiem z doswiadczenia 8O).

 

BTW: Calkiem przyjemne taktowanie na QX6850 8O.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zagmatwałeś z tym składami 8O Trzecią osobą byłem ja 8O No i nazywaliśmy się overclock, ale mniejsza z tym :D . Dzięki za miłe słowa i wzajemnie. Biliście bardzo w porządku pożyczając na chwilę mobo. Gratuluje świetnego wyniku w spi na sam koniec :)

Trochę zagmatwany wróciłem do domu ;)

Już poprawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaaban, nie wiem dlaczego, ale instynkt mi podpowaida, że poturbowali Cię obrońcy prawa i spokoju. Swoją drogą, dobrze, że sie odezwałeś, bałem się, że rodzice założą ci ban na kompa i znajomych z forum 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, takze i ja jestem zadowolony ze zjadzu.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, ktorych na zlocie poznalem 8O

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, takze i ja jestem zadowolony ze zjadzu.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, ktorych na zlocie poznalem 8O

Tia, a szczególnie tych, co Cię holowali pewnej sobotniej nocy. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty rowniez caly czas stresujesz sie, jak ktos napisze Twoj nick z duzej litery :]

a czy ja mowie ze nie? 8O

 

dzieki za pozdrowki pmp & sobih!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Tyle, że tobie Grzechu też się film urwał w pewnym momencie :) Jak fajerwerki latały to mnie na picie zaciągaliście oboje z Kaabanem [;

Nie. Pamiętam wszystko dokładnie i wiem z kim wracałem wtedy więc synu 8O Nie pierdziel mi tu ;)

 

Kaaban mam wrażenie że to niebiescy Ci zrobili :/

 

BTW: Masz aparat? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A taka mała sugestia, przestańcie gadać o kompach i próbkach w pi czy 3dsmarku [; To już sie robi nudne :P

 

BTW: Sopot fajny był :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taka mała sugestia, przestańcie gadać o kompach i próbkach w pi czy 3dsmarku [; To już sie robi nudne :P

 

BTW: Sopot fajny był :D

 

Sopot jest zawsze fajny 8O szczegolnie jak jest cieplo 8O

 

A kto tu o pi non stop gada :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kszonek:

 

Nie, nie - specjalnie ze Śląska do Gdańska jechać (aby nie trafić) to by mi się nie chciało 8O

Nad morzem byłem na tydzień to miałem ~1h drogi do Gdańska.

 

btw.

 

Era rOx 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo tak użyj użyj 8O

Jeszcze odlecisz. A technik lotniczych Niemca nie znasz. Zostanie Ci tylko janio i Kvan o ile już z nimi nie odleciałeś w drodze powrotnej. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...