Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Widzę, że fota ma już poszła w świat.

Jak miałeś w opisie 8O

 

Ja zapodam fotki albo dziś o ile się wyrobię albo jutro rano 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz nie mierze 8O

 

Przejdzie Ci do następnego zjazdu 8O

Można wiedzieć jak u Ciebie z transportem było?

Yyyy, Do Gdanska Pociag 6.47, na miejscu 11.23 (przesiadka w Bydgoszczy), a z Gdanska pojechalem 13.18 i na miejscu 16.57 (bezposredni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niektore dopiski w dymkach sa zalosne imo 8O ...na poziomie gimnazjalisty

I pomyśleć, że jeszcze miesiąc temu byłem gimnazjalistą 8O....

Przepraszam, takie moje wewnętrzne przemyślenie....

 

Żeby nie zaśmiecać tematu chciałbym się zapytać, które obudowy dostały 2 i 3 miejsce.

Edytowane przez Camilos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos też jak na ortodoksyjnego sejtana nieźle sie rusza przy muzyce "rozrywkowej".

Jaki ja sejtan? co ty ..

ja slucham kazdej muzy ktora jest ambitna...

a jak Ci sie podobalo jak tancze trza bylo ze mna zatanczyc ;] sextor i pba tanczyli ;]

ba .. nawet samhain

 

Chaos miał taką chyba 8O A może to był jednak romek, ale popieram to że przepiłeś 8O

Ty juz moze nie pij co?

w pierwszy dzien bylem w bialej koszulce .. w drugi w purepc...

 

no niektore dopiski w dymkach sa zalosne imo :) ...na poziomie gimnazjalisty

e tam .. moje byly radosne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masell, widzę że lubisz rybę.

 

A wy dwa muflony obaj się gońcie. Wyobraźcie sobie ich przez 18 godzin w 1 aucie. 8O

8O

Potrafię to sobie doskonale wyobrazić i wiem jak bardzo zaszkodziło Ci to na psychikę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec sfolguj troche, widac ze urazony autor sie znalazl. Chaos akurat nie mialem na mysli twoich. sorry ale takie http://img77.imageshack.us/my.php?image=dsc3293rn0.jpg http://img508.imageshack.us/my.php?image=shakeyz0.jpg teksty to sie slyszalo kiedys w wieku gimnazjalnym, no ale co ja moge wiedziec, w koncu mnie nie bylo na zjezdzie. pozazdroscic tylko niektorym specyficznego poczucia humoru. Z ryba tez troche przesadzacie, wiadomo ze nie uzyczenie markow nie bylo zbyt sympatyczne z jego strony ale nie ktore zarty na jego temat juz przekroczyly granice dobrego smaku, to tyle ode mnie 8O

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ryba tez troche przesadzacie, wiadomo ze nie uzyczenie markow nie bylo zbyt sympatyczne z jego strony ale nie ktore zarty na jego temat juz przekroczyly granice dobrego smaku, to tyle ode mnie 8O

Zarty z ryba nie maja kompletnie nic wspolnego z markami, wierz mi.

 

Podzielam opinie Niemca: nie bylo Cie na zlocie, wiec sie nie unos, bo nie znasz kontekstu zartow 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell, nie przesadziłeś? 8O Co jak co, ale tylko fota moja i Kvana zepsuła mi uśmiech na twarzy.

 

Chaos, płytki są, ale Sam zapomniał wziąć zapinek, nie ryba.

 

Reanimator, dres wóz żyje, choć nie miał kto robic już w nim nińdży;p

 

Jakoś w tym roku głównie przez to, że miałam auto, przejebałam sobie wyjazd, będąc taxi driver, wożąc ludzi do akademików za "dzieki", mieć u[ciach!]e progi i stopy nieważne w czym, znosić fochy i głupie obciny, brak noclegu w czw-pt, wypieprzanie poza teren konkursu, podczas gdy inni tacy sami jak ja siedzieli sobie tam i ogólne sprawdzanie, czy golf zmieści się w bramie imprezy (tak, Świder, wiem, że chciałeś zawrócić).

 

Sam, za bardzo Cie lubie, by napisac, do kogo mam zal, bo to chyba Ty wybrales jury.

 

Pozdro dla ekipy z ławek, czyt. Kean (pamiętaj, żeby ryba się tylko nie dowiedział;]), Wawroch (czekam na foty i jak jeszcze raz dojdzie do mnie, że rozpowszechanicie moje foty, załątwie wam wjazd na chate dreswozem i obiecuje bany), p. Wronek;] (dzieki za wypolerowanie golfa;) ), Marcin_z_Coolingu i innych, teamu PPC (szczgólnie janio, Kvan, costi, Niemiec i Sikor) za to, że mięśnie brzucha mnie bolały od śmiechu, MSN za trzeźwość umysłu o każdej porze i wszystkich innych, którzy odzywają się do mnie pomimo tego, że jestem z rybą;p

 

Costi, ryba już sie nie boi jezdzic ze mna, wczoraj zobaczyl mozliwosci jazdy mojego brata. Nie zapomne, jak sie chcial wkomponować w drzwi, tak ich sie trzymal. Dziekuje również za kanapki, ja je chcialam jak najszybciej zjesc, spytaj sie mamy o papier w kotki, bo w pieski juz masz;]

 

Nigdy wiecej wracania w niedziele popoludnie wraz z warszawiakami znad morza siódemką;[

 

Na tylu fotach można dać niezłe dymki, że chyba się zaraz za to zabiorę;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eMJotka

 

Nie wiem czy zauwazylas ale w 2gi dzien wygladalo to juz lepeij. Nie bylo takiej wolnej amerykanki jak w sobote. Jezeli Cie to zabolalo ze nie moglas wejsc na teren tam gdzie sa OC teamy to sorry.

Na waszym stanowisku widzialem tylko 2 osoby glownie byl to ryba i chaos. Masella prawie wogole nie bylo, mozna by do mnie podejsc i zmienic ta 3cia osobe w teamie. Nice and easy wystarczy pomyslec.

 

To ze konckurs wygladal tak a nie inaczej to nie jest wina tylko organizatorow/sedziow ale rowniez uczestnikow.

 

Jak sie okazalo to nawet uczestnicy z roznch teamow sobie pomgali i nie traktowali tego konkursu jak by to byla walka o zycie. Niestety tak wlasnie postapil ryba.

Zaczal traktowac ten konkurs jakby to byly mistrzostwa swiata, a on chcialby za wszelka cene je wygrac.

Czesc sytuacji byla taka a nie inna. tlumaczenie ze nie pozyczy markow bo nie jest dla mnie smieszne i zalosne. Trzeba miec troche klasy poza wiedza i zdolnosciami, jak widac rybie wlasnie tego brakuje.

 

To tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaj jeszcze mib kto zaczal robic problem jak przy naszym stoisku pojawil sie kolega z asusa? 8O. zaden z nas nie zwracal uwagi na obecnosc postronnych osob u innych teamow. a rybie przeszkadzalo jak Grzesiek z Tomkiem pomogli okleic kaskade. nie ma co tu w ogole komentowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś Martuś poprostu chyba dla nich za dobra, a niektórzy to bez skrupułów wykorzystują. Trzeba było zostawić samochód na parkingu w piątek i odebrać go w sobotę, tak jak zrobił to Sikor oraz Benito. Masz nauczkę na przyszłość, że nie do wszystkich można być takim bo niektórzy tego nie docenią.

 

A co do organizacji to mogło być znacznie lepiej IMHO.

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam, że jury mają różne zdania na ten temat, bo dla kszonka nie było opcji typu wymiany osób w ekipie. Bardziej mnie zabolało, że nieraz trzeba było przypominać jury, jak brzmi regulamin, żeby go przestrzegali. Mib, nie chce mi się wierzyć, że nikogo innego nie mogliście znaleźć na tak odpowiedzialne stanowisko. Mimo tego, jak żyjesz, nie powinieneś się tak unosić w bardziej stresujących sytuacjach.

 

 

 

Sikor, musiałam w końcu sobie jakąś znaleźć;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

a rybie przeszkadzalo jak Grzesiek z Tomkiem pomogli okleic kaskade. nie ma co tu w ogole komentowac.

Nie wypowiem sie na temat zachowania ryby bo poprostu szkoda mi słów 8O 8O Jeżeli ktoś prosi o pomoc to czemu mam mu tej pomocy nie udzielić-nawet jeżeli to nagina/łamie regulamin? Nie bądźmy aż tacy prawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam, że jury mają różne zdania na ten temat, bo dla kszonka nie było opcji typu wymiany osób w ekipie.

To w takim razie jak wytlumaczysz zmiane w 2 teamach??

team Oveclock.pl

zamiana Jarogniewa na Adrkana

 

Dopisanie do teamu Hindenburg Extreme Jania

 

Wiec ktos tu sciemnia, ciekawe kto??

 

Mimo tego, jak żyjesz, nie powinieneś się tak unosić w bardziej stresujących sytuacjach.

Tez bys miala problem spedzajac 10-12h tam na miejscu bedac niewyspanym, glodnym dodtkowo zlaatwiajacym w cholere spraw i niestety sluchajac tekstow ryby: nie pozycze bo nie bo to konkurencja

To nie jest takie proste jak sie wydaje, wiekszosc ludzi by pekla, niektorzy pewnie szybciej. Z ryba probowalem rozmawiac normalnie ale niestety sie nie da. Przykro mi to swtiwerdzic. Zycze mu powodzenia w zyciu zawodowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie nauczylam od niego;p

 

Chciałam foty zamieścić, co by nie było, ale zauważyłam, że mam ich kilka, tak samo jak ryba;] Tak więc czekam na foty głównie od kolegi Wawrocha, którzy zaciecie robili foty. Nawet sie poświeciłam i dałam nr gg swoj, ale narazie cisza;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak idę na basen, to biorę ręcznik, a nie pożyczam od innych.

Marta, ale ręcznik to rzecz osobista, a nie powiesz mi, że instalka 3DMarka to rzecz osobista.

No chyba, że sfakowana (no offence).

 

I tak - wypowiada się osoba, której tam nie było i która dzięki temu ma obiektywne spojrzenie na ten czyn.

Po prostu użyłaś złego porównania 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marta, ale ręcznik to rzecz osobista, a nie powiesz mi, że instalka 3DMarka to rzecz osobista.

No chyba, że sfakowana (no offence).

 

I tak - wypowiada się osoba, której tam nie było i która dzięki temu ma obiektywne spojrzenie na ten czyn.

Po prostu użyłaś złego porównania 8O

 

 

 

rzecz w tym, ze nikt nie przewidzial braku dostepu do internetu. mielismy instalki, ale nowszych wersji - wyplucie wyniku jest warunkowane przez dostep do sieci i orba.

 

koniec koncow wykombinowalismy sobie marka. bez niczyjej łaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...