Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Tez bys miala problem spedzajac 10-12h tam na miejscu bedac niewyspanym, glodnym dodtkowo zlaatwiajacym w cholere spraw

Sorry, dzien wczesniej sie dowiedziales o zlocie? Chyba nie, wiec argument o niewyspaniu, glodzie i zalataniu do mnie kompletnie nie trafia, bo to jest wylacznie Twoje wlasne niedopatrzenie.

 

Do teamow: jak sie nie wzielo 3D Marka ze soba, mimo, ze bylo od dawna wiadome, ze jest to jedna z konkurencji, to mozna miec pretensje tylko do siebie. Jakbym na turniej Warhammera nie wzial czesci figurek, to musialbym wystawiac slabsza armie, nie byloby "pozycz".

Zachowanie ryby moze nie bylo bardzo eleganckie, ale mial do tego pelne prawo. Regulamin byl znany wczesniej i kazdy mogl sie odpowiednio do konkursu przygotowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

@CarsonPoland powtórzę to co wyżej, nie byłeś więc nie wiesz o co chodzi 8O

 

Mam propozycję jak chcecie sie dalej obrzucać błotem to zróbcie temat na testowym i tam kontynuujcie dyskusję a nie tutaj psujecie atmosferę 8O Co to zmieni, że teraz o tym powiecie? Czas się cofnie i ryba wam pożyczy tego 3dmarka z uśmiechem na ustach, lub będzie pozwalał wchodzić pojedynczym osobom do pomocy? Nie, więc po co to ciągnąć? Przez rok wszystko się 3 razy może pozmieniać więc nie mówicie, że to na przyszłość i proponuję EOT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do teamow: jak sie nie wzielo 3D Marka ze soba, mimo, ze bylo od dawna wiadome, ze jest to jedna z konkurencji, to mozna miec pretensje tylko do siebie. Jakbym na turniej Warhammera nie wzial czesci figurek, to musialbym wystawiac slabsza armie, nie byloby "pozycz".

Zachowanie ryby moze nie bylo bardzo eleganckie, ale mial do tego pelne prawo. Regulamin byl znany wczesniej i kazdy mogl sie odpowiednio do konkursu przygotowac.

Miał prawo ale fair-play to nie bylo 8O, wiec teraz nie dziwcie sie jak team PPC nie dostanie czegos od innego teamu w tym kraju. ryba chce walczyc sam bez supportu ze strony innych? niech walczy, zobaczymy jak długo da rade.

 

Poza tym te 2 punkty regulaminu:

 

2.Wyniki muszą być potwierdzone przez zrzuty ekranu z widocznymi wszystkimi ustawieniami sprzętu (obowiązkowe dane są zależne od rodzaju benchmarka – więcej niżej) oraz w przypadku wątpliwości ORB (dla 3Dmark’ów). Na zrzutach można umieścić tylko logo drużyny, niedozwolone są reklamy sponsorów.

 

3.W programie Cpu-Z należy wykonać walidację i umieścić ją na stronie Jako nazwę należy wpisać nazwę drużyny oraz dopisek „@ zjazd.pl @ Gd07”

Sugerowały, że bedzie dostep do netu dla teamow. Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, dzien wczesniej sie dowiedziales o zlocie? Chyba nie, wiec argument o niewyspaniu, glodzie i zalataniu do mnie kompletnie nie trafia, bo to jest wylacznie Twoje wlasne niedopatrzenie.

Moje niedopatrzenie?? A to ciekawe?? Wyjasnij dlaczego??

Sorry ale maja na glowie OCteamy do tego jeszcze co chwile cos innego robiac mialem malo czasu aby spokojnie zjesc i sie napic. Nie jestem robotem ani automatem.

BTW kto nic nie robi nie popelnia bledu.

 

Regulamin byl znany wczesniej i kazdy mogl sie odpowiednio do konkursu przygotowac.

Teamy byly przygotowane ze bedzie net. Nowsze wersje markow wymagaja wlasnie podlaczenia do sieci aby podac wyniki, wiec IMO Twoj argument ze nie byli przygotowani jest z d*py.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu chodziło mi nie o to, czy marki sa osobiste tak jak reczniki, tylko ze to jest podstawowa rzecz na tego typu imprezach.

 

Sobih, my tez nie mieliśmy dostepu do sieci, a dalismy sobie rade. Koniec koncow za przyszlosc bedziemy pamietac, zeby sie dobrze przygotowac na nastepne konkursy.

 

BTW, zazdroszcze auta Sobih;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam. Cola dzidzi, to jest dopiero dopalacz. Amerykanie stanowczo powinni kupić od Niego recepturę. ;]

o tak 8O i powinna byc dostepna w kazdym sklepie 8O Dzidzio-sprite tez jest niezly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poprostu organizator powinien przed konkursem przelecieć sie po teamach z pendrive i skopiowac wszystkim niezbedne programy do zrobienia wyniku (3dm, cpuz itp) z tego samego zrodla i w tych samych wersjach.

 

Martuś, ja ci ręcznik pożycze, a Kiełbaskom dam 3dmarka - wszystkim pasuje 8O ?

 

A dzidziocola była <ok> 8O

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martuś, ja ci ręcznik pożycze, a Kiełbaskom dam 3dmarka - wszystkim pasuje 8O ?

Ja nie jednemu musiałem na plaży w sobotę pożyczyć i jakoś nie miałem nic przeciwko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze fauks pauks z mojej strony. chcialbym oficjalnie podziekowac Maniakalnemu za wydzierganie na czas i wynapozyczenie kompletu kontenerkow do di/ln2. kielbasy nie umialy tego wykorzystac, ale moze kiedys nabierzemy oglady i w tym temacie 8O... Maniakalny zaprezentowal sie z bardzo dobrej strony i wielki plus dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

To teraz wróćmy do opisów kto gdzie się porzygał, zgubił 100zł czy też był jeszcze fajniejszy 8O

 

hrhrh

To jest lepsze niż gadanie o kompach 8O Widziałem sie przed chwilą z kaabanem, nie wygląda źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Chłopaki i Dziewczyny ;)

 

Na wstępie dziękuje wszystkim za pozdrowienia, oraz sam chciałbym wszystkich pozdrowić :D

 

Chciałbym wymienić wszystkich, ale za długo by to trwało, więc wymienie tych, dzięki którym miałem noclegi za free :) Pierwszy dzien w 16 osobowej melinie, tfu hostelu - dzieki pomocy Przemka2f i Powerka(by amd) :D

Drugi dzien dzięki uprzejmości Kabaana, który poszedł przespać się na izbe, a mi zostawił łózko w akademiku pomiędzy Lancem a Sextorem :D Oczywiście dzięki dla Sextora za niezapomianą noc w akademiku 8O

 

Ciekawi mnie bardzo, czemu na prawie wszystkich fotach jestem z piwem, a jeszcze bardziej ciekawi mnie to, że większosć z tych piw to nie ja kupowalem, skąd znalazły się w moich rękach to pozostaje dla mnie tajemnica, może przeznaczenie ? :D

 

Podsumowując, pozdrawiam całą ekipe PurePC oraz wszytkich obecnych na zlocie. Było naprawde świetnie, dziękuje za zaje* zabawe i kupe śmiechu 8O

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieje ;) No i zasilacz przygotuj tak, aby zachwycił widzów duża ilością fajerwerek i dymu :D

 

Oczywiscie pozdrowienia dla driverów, dzięki którym mogłem dać chwilowe wytchnienie moim nogom :) (Benito i jego ścigacz - golf2 oraz Mjotka i jej dresowóz - golf3) 8O

 

Skoro mam jeszcze dostep do neta, to chciałbym pozdrowić całą rodzine Jania i Kvana, dowiedzialem się bardzo dużo o ciekawych właściwosciach niektórych członków :D

 

PS. Janio - w paru miejscach doje*ałeś jak łysy grzywką o kant kuli 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wymienić wszystkich, ale za długo by to trwało, więc wymienie tych, dzięki którym miałem noclegi za free 8O Pierwszy dzien w 16 osobowej melinie, tfu hostelu - dzieki pomocy Przemka2f i Powerka(by amd) 8O

A najlepsze było to, ze przyszło 2 zameldowanych i nie było miejsca dla jednego. Wszystkich chciali prawie wywalic ale Świdra nikt nie tykał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A ja trochę odbiegnę od tematu i powiem, że cały wyjazd (początek piątek rano, koniec niedziela wieczór/noc), po podliczeniu wszystkich wydatków kosztował mnie bagatela 900zł 8O Za tyle to mogłem pojechać na konkretne wczasy 8O (po dołożeniu ~100zł mógłbym np. do Turcji na tydzień lecieć :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę odbiegnę od tematu i powiem, że cały wyjazd (początek piątek rano, koniec niedziela wieczór/noc), po podliczeniu wszystkich wydatków kosztował mnie bagatela 900zł 8O Za tyle to mogłem pojechać na konkretne wczasy 8O (po dołożeniu ~100zł mógłbym np. do Turcji na tydzień lecieć :))

Tak, tylko ze czesc z tych wydatkow to cena twojej.. hmm .. glupoty?... Sorki za okreslenie, ale nie wiem jak to inaczej nazwac.. pech, nieszczesliwy zbieg okolicznosci? ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Na prawde, nie obraz sie za to glupote. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...