Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Ta, jeszcze chcieli coś tam do protokołu i nazwali mnie cwaniakiem jak powiedziałem, że nikogo nie znałem z tych co z nimi piłem 8O

 

Pewnie policja od dawna szykowała się na przyjazd ppc tylko bali się podejść do takiej grupy i się na mnie zaczaili jako, że byłem sam 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

albo miał piracki soft...

Torturowali mnie w katakumbach i pytali o serial do mojego pirackiego wina... to ja recytuję "FCKGW-RHQQ2-[...]" a oni, że każdy tak mówi 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torturowali mnie w katakumbach i pytali o serial do mojego pirackiego wina... to ja recytuję "FCKGW-RHQQ2-[...]" a oni, że każdy tak mówi 8O

heheh, ja bym powiedział XTQJC... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wesoło było 8O

 

btw.

Najlepsze są posty na PClab'ie 8O dot. procentowego poziomu obecności lab'a i PPC...

A potem komentarze jakie to PPC złe forum, jacy wredni user'zy tutaj itd.

 

zarzuc linkiem na lola :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wesoło było :D

 

btw.

Najlepsze są posty na PClab'ie :D dot. procentowego poziomu obecności lab'a i PPC...

A potem komentarze jakie to PPC złe forum, jacy wredni user'zy tutaj itd.

A to ktoś był tam od nas na tym całym zjeździe 8O ?? :D

 

8O :) ;)

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są posty na PClab'ie 8O dot. procentowego poziomu obecności lab'a i PPC...

A potem komentarze jakie to PPC złe forum, jacy wredni user'zy tutaj itd.

A duża część jest tutaj zarejstrowana 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torturowali mnie w katakumbach i pytali o serial do mojego pirackiego wina... to ja recytuję "FCKGW-RHQQ2-[...]" a oni, że każdy tak mówi 8O

buahaha, leżę :)

 

Z Lab'a ponoć całe dwie osoby xD

Laba używam w celach rozrywkowych i czasami daję ogłoszenia na giełdzie.

 

Wracając do tematu to już nie mogę się doczekać następnego zjazdu ;) , 1.5h spacerów plaża>DS, wietnamskiego żarcia i specjali znikających z lodówki w niewyjaśnionych okolicznościach 8O . Nie zapomnę słów Kasa:"ale Ci młodzi mnie spili" :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było jeszcze

-Nie lejcie tak szybko tej wódki, tak się nie pije wódki !

A potem się skończyła flaszka, nie minęła minuta i Kas mówi:

-No dobra panowie, to otwieramy następną flaszkę.

 

8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza akcja bylo wyslanie Kasa i Grzecha_1990 (co bylo niezla akcja sama w sobie 8O ) po flaszke - worcili z niedojedzonym kebabem. Wyraz samozadowolenia na twarzy Kas'a byl warty kazdych pieniedzy 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza akcja bylo wyslanie Kasa i Grzecha_1990 (co bylo niezla akcja sama w sobie 8O ) po flaszke - worcili z niedojedzonym kebabem. Wyraz samozadowolenia na twarzy Kas'a byl warty kazdych pieniedzy 8O

Klimatycznych akcji było tam mnóstwo, prawie co 10-15 minut coś odchodziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza akcja bylo wyslanie Kasa i Grzecha_1990 (co bylo niezla akcja sama w sobie 8O ) po flaszke - worcili z niedojedzonym kebabem. Wyraz samozadowolenia na twarzy Kas'a byl warty kazdych pieniedzy 8O

True, true. Cytuję,

 

Grzechu_1990: "Monopolowego nie było"

(w tym momencie wchodzi Kas z ogromną knyszą)

Kas: "Ale knysze były" (jedząc z wyraźnym zadowoleniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

http://www.idg.pl/news/118904_5.html

 

"Mieliśmy problem ze spięciem dwóch kart graficznych w tryb SLI. Udało się nam to zrobić, ale niestety już po upływie ustalonego czasu. Gdyby nie to zmietlibyśmy PurePC z powierzchni ziemi - tłumaczy porażkę swojego zespołu Piotr "Piotres" Wiśniewski."

 

8O :)

 

Jak to przeczytalem to mniej wiecej cos takiego zrobilem 8O . Nic takiego nie powiedzialem krotko mowic, nie wiem skad oni wzieli to "zmiatanie z powierzchnii ziemi" ;) .

 

pozdr.

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

http://www.idg.pl/news/118904_5.html

 

"Mieliśmy problem ze spięciem dwóch kart graficznych w tryb SLI. Udało się nam to zrobić, ale niestety już po upływie ustalonego czasu. Gdyby nie to zmietlibyśmy PurePC z powierzchni ziemi - tłumaczy porażkę swojego zespołu Piotr "Piotres" Wiśniewski."

 

8O :)

 

Jak to przeczytalem to mniej wiecej cos takiego zrobilem 8O . Nic takiego nie powiedzialem krotko mowic, nie wiem skad oni wzieli to "zmiatanie z powierzchnii ziemi" ;) .

 

pozdr.

piotres

Niestety to jest IDG.

Trzeba napisac do autora i poprosic o sprostowanie, pewnie wiecej kwiatkow sie tam pojawi. Nawet nie czytalem tego arta. Widzialem tylko film i jest sredni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...