Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

To nie igrzyska, tylko zjazd jak sama nazwa wskazuje. Przydało by się tylko więcej koszulek żeby było w co wycierać pachy spocone od spożycia piwa. Adekwatnie do opisanego smrodu, tylko stojący w "chmurze" i mocno zaangażowani w jego produkcję będą go wdychać 8O pozostałych zapraszam na świetną zabawę.

 

Może protestuję kilka zasilaczy, ale ogólnie pełen luz i zero ciśnień. cieszę się, że resztki starej ekipy wypiją z moją skromną osobą.

 

wielkie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jedzie ktoś z Krakowa na zlot ? jeżeli było by wolne miejsce chętnie się zabiorę ( oczywiście dopłata na paliwo ) chyba że jedzie jakaś grupa obciągiem to chętnie się zabiorę 8O

Trochę późno się ogarniasz 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dosyc wazne... czy musimy wziac na konkurs OC monitory, myszki, klawiatury?? czy zostana nam zapewnione...

 

 

bo Narazie wzialem sobie plyte proca ram grafe dysk cdrom i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dosyc wazne... czy musimy wziac na konkurs OC monitory, myszki, klawiatury?? czy zostana nam zapewnione...

bo Narazie wzialem sobie plyte proca ram grafe dysk cdrom i tyle...

 

udostepnione zostana zasilacze Tacensa 1000W oraz monitory LCD Benq, reszte prosilbym zabrac (jesli macie listwy przeciwprzepieciowe, to tak w razie co tez zabierzcie - tego zawsze brakuje, nawet jesli sie planuje ponad norme)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udostepnione zostana zasilacze Tacensa 1000W oraz monitory LCD Benq, reszte prosilbym zabrac (jesli macie listwy przeciwprzepieciowe, to tak w razie co tez zabierzcie - tego zawsze brakuje, nawet jesli sie planuje ponad norme)

Rozumiem, że te zasilacze to nie jest wymóg konieczny i jak ktoś posiada fajniejszy to będzie mógł z niego korzystać. Nie ma nic o tym w regulaminie. Patrząc po opiniach zza granicy osobiście nie chciałbym tym zasilać sprzetu za xx k pln.

 

Drugie pytanko - ile monitorów przypada na jeden tim i jaki mają rozmiar?

 

Trzecie pytanie - kto odpowiada za cały sprzęt, jak nastapi awaria/uszkodzenie z powodu organizatora, chociaz przez ten zasilacz? Przyklad z ostatniej imprezy w wawie gdzie wywalilo prad (blad organizatora, cos z instalacja) i grafa postanowila wyswietlac po tym zabiegu arty w 2d i ciemnosc w 3d?

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wooow Masell widze ze szykujecie sie na ostre krecenie 8O jak bedziecie mieli zbedny lod to pamietaj ze piwko bede chcial wystudzic 8O

 

 

edit: Samhain a jest jakas lista ludzie praktycznie pewnych? bo napewno nie pokryje sie z ta "lista zyczen" na stronie zlotu

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udostepnione zostana zasilacze Tacensa 1000W oraz monitory LCD Benq, reszte prosilbym zabrac (jesli macie listwy przeciwprzepieciowe, to tak w razie co tez zabierzcie - tego zawsze brakuje, nawet jesli sie planuje ponad norme)

Udostepnione, czyli my dziekujemy za ten mily gest, mozesz trzymac go dla nas w razie, gdyby nasze "slabsze" zasilacze nie daly rady 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma podzialu na kategorie, sprzet zglaszacie na pocatk uw piatek i podstawowy i zapasowy

I tu wlasnie pies pog... lezy i tyle.

 

 

W piatek zglaszanie sprzetu i musialbym ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> wolne z roboty po to aby jechac sprzet zglosic 8O To juz dla mnie calkiem odpada. Imho konkurs OC Team;ow nie halo pod wzgledem regulaminu i to bardzo.

 

 

ps. te Tacensy 1000W to chyba 100 zl kosztuja, ze je na konkurs oc daja. Enermaxa Galaxy 1000W wykonczylem na cpu + gpu @ di a tu takie zasilaczyki do np. QX'a ( wuszty jazda )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna pogratulowac zwycieskiemu teamowi glownej nagrody 8O...

 

poza tym zdaje sie ze punktacje nieco sam zmienil w stosunku do pierwotnie pokazanej wersji.

Edytowane przez sobih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba kupić jakieś zasiłki Tracera - są lżejsze, więc lepiej lecą... 8O

 

EDIT: Jeżeli będzie deficyt monitorów to ja mogę swój przywieźć, wprawdzie 15' CRT, ale dobre i to...

Edytowane przez Camilos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecie pytanie - kto odpowiada za cały sprzęt, jak nastapi awaria/uszkodzenie z powodu organizatora, chociaz przez ten zasilacz? Przyklad z ostatniej imprezy w wawie gdzie wywalilo prad (blad organizatora, cos z instalacja) i grafa postanowila wyswietlac po tym zabiegu arty w 2d i ciemnosc w 3d?

Skoro ludki maja wziąć listwy antyprzepięciowe, to raczej to nie grozi, chyba, że listwy macie kijowe 8O

 

I tu wlasnie pies pog... lezy i tyle.

Podział na kategorie sprzętowe za bardzo nie ma sensu, jeżeli jest mało teamów, a polskie można policzyć na palcach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak troche offtopic, gdzie czytalicie takei zle recki NOWYCH zasilaczy tacensa? Jestem bardzo ciekawy gdzie wypadly one tak slabo ze nie warto w ogole na nie patrzec bo sie popala.... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacensy o dużej mocy są nawet niezłe, co nie zmienia faktu, ze fabryka, która je robi nie należy do moich faworytów.

 

Pewnie jakiegoś dorwę w Gdańsku i coś z niego wycisnę na platformach. Po zlocie powiem więcej, mam nadzieję ze panowie z Megapulsu będą mili jak zawsze i dadzą je rozbebeszyć, dorwę kogoś z aparatem i pofotkujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacze tacensa dadza rade i ich bedziecie uzywac do krecenia - jeden z wymogow sponsora... niestety cos za cos...

 

gdybanie i ocenianie czegos na oko zawsze konczylo sie zle, Benito z tego co wiem to fabryka se moze byc, kwestia tego ze to nie fabryki projekt a Tacensa patentowany, a powiem, ze spodziewalem sie czegos gorszego, a zasilacze sa zajeb... fajne 8O

 

Tacens kosztuje 900pln - co do niedowiarkow i do tych ktorzy sie znaja na wszystkim... konkurs jest dobrowolny - nie zgadzacie sie z regulaminem? ani z tym ze macie uzyc zasilaczy tacensa no to ja nikogo nie zmuszam...

 

pierwszy tego typu konkurs, zobaczymy jak wypadnie i pozniej poprawi sie niedociagniecia... a "zlej baletnicy... " google podpowie co dalej

 

w momencie wydania monitorow (ile potrzebujecie tyle bezie wydane) jestescie za nie odpowidzialny, oc_timy wychodza wraz z organizatorami ostatnie z sali i sala zostaje zamknieta, wiec nie ma szans, zeby ktos uszkodzil w nocy. Tak samo na starcie... umawiamy sie na otwarcie drzwi, wchodza organizatorzy + kapitan druzyny i sprawdzane jest czy jest wsio ok, jesli tak - wpuszczamy ludzi. Kto sie nie zjawi, ma problem, to ma byc zabawa a nie gra o zlote kalesony... jesli macie drogi sprzet to pomozcie nam go zabezpieczyc i nie marudzcie 8O

 

@Devilek... rozumiem, ze jests krytycznie nastawiony do roznych rzeczy, a to ze zabiles Enermaxa to tyko swiadczy o ich jakosci (joke) :) moze przegiales? wszystko da sie zabic, kwestia podejscia...

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samhain, nie mógłbyś podesłać tak na szybko przed zjazdem jednej sztuki Tacensa do testów co by uspokoić teamy? 8O Bo w Chorzowie nam nie chcieli dać a żaden z testowanych tam zasilaczy 1000W(Silverpower, Enermax Galaxy, OCZ) nie dawał rady przy pełnej mocy - do około 900 było OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Devilek... rozumiem, ze jests krytycznie nastawiony do roznych rzeczy, a to ze zabiles Enermaxa to tyko swiadczy o ich jakosci (joke) 8O moze przegiales? wszystko da sie zabic, kwestia podejscia...

Zwykly dual core @ 4700MHz @ 1.8V i 8800GTX @ 800/2100MHz @ 1.55V/2.2V i mu sie umarlo. Potem zastapil go BQ 500W i bench zostal dokonczony 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samhain, nie mógłbyś podesłać tak na szybko przed zjazdem jednej sztuki Tacensa do testów co by uspokoić teamy? 8O Bo w Chorzowie nam nie chcieli dać a żaden z testowanych tam zasilaczy 1000W(Silverpower, Enermax Galaxy, OCZ) nie dawał rady przy pełnej mocy - do około 900 było OK.

 

niestety nie mam jak podeslac 8O dacie rade z tymi zasilkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem zastapil go BQ 500W i bench zostal dokonczony 8O

Ło ja piernicze :) . Na niezłą sztukę trafiłeś. Ten BQT 470W którego miałem, to sobie gorzej radził od starej pancernej 350tki od fsp :D . 0.6v na 12stce w dół przy obciązeniu samego cpu ;)

 

niestety nie mam jak podeslac 8O dacie rade z tymi zasilkami :D

Chyba jednak na zapas wezmę swoją 550tke - konstrukcja z 2002roku :D . Założymy się który więcej wytrzyma :D ?

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...