Skocz do zawartości
Greg_OR

WC - Wrocław i okolice - wspolny test?

Rekomendowane odpowiedzi

hm mi pasuje ten weekend qrde :D

 

moge ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> chlodnice , weze , blok nucleon , cyfraka, aquaszuta :lol: 600l/h, piwo. :D nie wiem jak z kompem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, miejsce zalatwione (tylko zeby nie bylo wiecej niz ok 6-8 osob ok?)

no i niech reszta sie zdeklaruje czy najblizsza niedziela czy nastepna, ja moge ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> kompa ale to XP 1.7 B0, pompke 600 i 1600 l/h, nagrzewnice z 2 wiatrakami, troche rurek itp, jesli bedzie 5-6 blokow do przetestowania to mysle ze 2 kompy starcza, jesli wiecej to przydalby sie trzeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam też jestem z wrocka i mam pytanko

co powiecie na bloczek typu fige pipe ??

cpc można też sprawdzić

bo przecie tyle kontrowersji wokół niego że przydał by się zobaczyć jego wydajność na tle innych bloczków

 

napiszcie jak siem zgadzacie

ja podrzuce bloczek i zobaczymy jak bedzie

 

P.S. w ten weekend nie moge bo mam kupe roboty

ale może w nastepny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno co powiecie jakby do chip'a zadzwonić i powiedzieć o wielkim teście

 

som 2 powody dlaczego byłoby to dobre;

1. rozpowszechni siem sprawa chłodzenia wodą, a co za tym idzie będzie taniej

2. może dadzom własne kompy i użycza pomieszczenia

 

myśle że to da się zrobić trza tylko pogadać z ludzmi

 

P.S. dziś tam zadzwonie i zobacze co powiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki :!:

Mam propozycje.

Jesli zechcecie to zebrane w kupe przez Was materialy moge umiescic na mojej stronie.

Jesli oczywiscie bedzie to mialo forme artykulu - testu porownawczego, z fotkami blokow i wykresami temperatur. No i oczywiscie dokladnym opisem procedury testowej.

Jak cos to walcie na maila do mnie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki :!: 

Mam propozycje.

Jesli zechcecie to zebrane w kupe przez Was materialy moge umiescic na mojej stronie.

Jesli oczywiscie bedzie to mialo forme artykulu - testu porownawczego, z fotkami blokow i wykresami temperatur. No i oczywiscie dokladnym opisem procedury testowej.

Jak cos to walcie na maila do mnie.

Pozdrawiam.

:D SpiderMAN - w przyszlym tygodniu dostaje miejsce na servie oraz domene .pl wykupuje ,bo planuje zaczac robienie servisu wlasnie poswieconego modom , wc itp.

 

ale propozycja bardzo chojna i napewno skorzysta sie z niej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do CPC - moze byc! tyleee ze nie wiem skad ja wezme reduktory 12->6mm :lol:

HEHE. Moze uda Ci sie zrobic, przy uzyciu jakiejs rurki 6mm i drugien 12mm, potrzebujesz jeszcze poxiline, i powinno sie udac zrobic szczelne reduktory. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do reduktorów tio siem nie martwcie bo mom (zrobione z trójnika 12-6-12 za 2 zapłaciłem - o zgrozo - 17 zł)

 

a co do SpiderMAN'a to siem zgadzam, tyle że nie wiem kto ma zdolności do pisania i komu siem bedzie kciało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji że wszyscy ( no może prawie ) ludziska z wrocka piszą

pytam siem

 

kto z was ludzie jest z okolic astry i kto jest w sieci media 4 ??

bo może mieszkamy kolo siebie tio by było miło można by siem zgadać z różnymi sprawami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji że wszyscy ( no może prawie ) ludziska z wrocka piszą

pytam siem 

 

kto z was ludzie jest z okolic astry i kto jest w sieci media 4 ??

bo może mieszkamy kolo siebie tio by było miło można by siem zgadać z różnymi sprawami ;)

ja mieszkam przy astrze , na szybowcowej w niebieskim galeriowcu :mrgreen: lecz nie jestem w media4 bo wiesniaki jeszcze nie doszly do mojego bloku :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo, a ja mieszkam w ostatniej bramie ostatniego groszu

 

trzeba sie kiedys spiknac.

 

a tak btw. to mi niestety nie pasuje zaden weekend chyba ze nastepny ale to tylko niedziela i to dopiero o 16.40 koncze bo mam zjazd na WSIZ jak co weekend... Takze w razie czego to moglbym dowiezc na niedziele ten bloczek a'la Atlantis amoniaka albo moze jakos zapodac przez kogos? mam tylko nadzieje ze nie okaze sie zbyt dobry bo gdyby sie okazalo.. to gdzies pewnie zaginie po drodze... hehehe :)

 

Lord SZUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM NUCLEONA !!! wlasnie rozpakowalem paczke i jestem pod wrazeniem wykonania tego bloczku zaraz zapodam fotki

 

 

teraz juz spokojnie mozna zaczac sie umawiac na ktorys weekend aby zrobic te testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim zdjecia to mow od razu jakie temperaturki w porownaniu z miko  

 

a co do terminu to przyszla niedziela???

chyba nic nie zdzialam az do poniedzialku :( - boo jade po nowa MOBO - 8RDA (bez plusa) , bo moja MSI nie ma otworow w sockecie , wiec sprzedam ja

 

przyszla niedziela bardzo mi odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko/prosba do ludzi z Wrocka i okolic:

z tego co sie orientuje to pare osob ma dostep do warsztatu (frezarki)

a mi wlasnie odpadl gosc ktory mial zrobic prototypy nowych blokow

wiec czy ktos moglby mi pomoc to jakos zorganizowac/dac namiary?

jestem gotow zaplacic (jakas rozsadna cene za godziny pracy czy za calosc)

robota jest banalnie prosta ale niestety raczej nie do wykonania na tym co mam w domu

- chodzi o wyciecie rowkow w bloku miedzi frezem tarczowym pilkowym ok 10 rowkow o szer ok 1mm i glebokosci ok 8 mm, reszte tzn gore bloku, mocowania itp jestem w stanie zrobic sam,

chcialem zrobic ze 3-4 rozne wzory i wybrac najlepszy

w zamian za pomoc moge zaproponowac gotowy blok jesli ktos bedzie chetny[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg_OR:

ja bardzo chętnie siem dołoże do tych bloczków z kasa za jednego dla siebie :)

jak możesz tio siem skontaktuj to może razem jakiegoś tokarza da siem poszukać

moja emalia piotr.y@wp.pl

 

P.S. jak masz projekty to mi jakies wyślij bede bardzo wdzięczny

pozdrawiam

 

a co do następnej niedzieli tio mi raczej pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr.y: ja mieszkam w tzw okolicah astry, a konkretnie drzewieckiego i mam ten szit: md4. a kiedys mieszkalem szybowcowa 24 (blok obok b3t0na). ej chlopaki tyle nas w okolicy, moze by na jakies bro wyskoczyc kiedys ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr.y: ja mieszkam w tzw okolicah astry, a konkretnie drzewieckiego i mam ten szit: md4. a kiedys mieszkalem szybowcowa 24 (blok obok b3t0na). ej chlopaki tyle nas w okolicy, moze by na jakies bro wyskoczyc kiedys ;]

najlepiej do tego baru co jest przy "kółku" przy zoltym 16 pietrowcu , proponuje gdzies w srode , bo bedzie przyplyw kasy za kolumny :D bo na razie sie na nukleona splukalem do cna , a w planach mam jeszcze lubliniarke , PH 802 , AS3 i weze eheima :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr.y

Prosiłbym zaczerpnąć informacji na temat stosunku forumowiczow do produktow firmy CCCP.Emm .. to tyle.A CHIPa to ja bym raczej .. nie ;P .Wystarczy przeczytac ich test zestawu innovateka , zeby wiedziec o co mi chodzi.

 

SZACUN dla wszystkich , ktorzy chca wlozyc cos do testu ;].Ja mieszkam troche za daleko ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr.y: ja mieszkam w tzw okolicah astry, a konkretnie drzewieckiego i mam ten szit: md4. a kiedys mieszkalem szybowcowa 24 (blok obok b3t0na). ej chlopaki tyle nas w okolicy, moze by na jakies bro wyskoczyc kiedys ;]

najlepiej do tego baru co jest przy "kółku" przy zoltym 16 pietrowcu , proponuje gdzies w srode , bo bedzie przyplyw kasy za kolumny :D bo na razie sie na nukleona splukalem do cna , a w planach mam jeszcze lubliniarke , PH 802 , AS3 i weze eheima :D

hmm...

 

ja tam raczej w weekedny moge (a niestey dowiedzialem sie, ze prawdopodobnie 14-16 mi odpada, a 22 ide na koncert) bo rano jestem w pracy, a wieczorem wt-czw na uczelni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...