Skocz do zawartości
amdek

Jaka grafa do 600 zł ????? quick...

Rekomendowane odpowiedzi

no poczekam a sa 9100 z taktowaniem 275/275 ??? i pamiatkami przynajmniej 3,6 ns ??? i jakijes dobrej firmy bo herkules nie wypuszcza chyba 9100 :( powerclora nie chcem a moze by wziac 9000pro z taktowankiem 275/275 i pamiatkami dobrymi ??? i dobrej firmyu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął radka 9100 full z dobrymi pamięciami i porządnej firmy, chociażby mint, ja mam r 9000Pro - mint - jestem wery happy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak apropos R 9000 Pro to naprawdę bardzo polecam, sam w końcu używam. Mam Mint Radeon 9000 Pro 275/275 64 MB DDR 3,6 ns

miesiąc temu zapłaciłem 460 zł, teraz coś około 420-430.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wzioł tego Creative Geforca 4 Titanium 4200 przeciez jest szybsza od tego radka a w podobnej cence!! Sam mam Msi Geforca 4 i jestem zadowlony bardzo w 3dmarku wyciągnołem ponad 13k punktów oczywiście w 2001 tyle ze grafa chodzila na 340/670 a procek na 2100 Mhz

pozdro :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego Creative Geforca 4 Titanium 4200 za 599 zł i sie nie zastanawiaj nad żadnym Radeonem 9000 przeciez to badziwie jeśli chodzi o wydajność w porównaniu do tego Geforca !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Creative Geforca 4 Titanium 4200 za 599 zł 

Hmmmmm..... powiedz mi szczęśliwcze gdzie za taką cene go kupiłes?? lub gdzie można go kupić?? Z tego co ja sie orientuje to u nas w Białymstoku chodzą po 700 min ... Jak bys był tak łaskawy to wyslij mi adresik sklepu, najlepiej z cennikiem :) Pozdr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Creative Geforca 4 Titanium 4200 za 599 zł 

Hmmmmm..... powiedz mi szczęśliwcze gdzie za taką cene go kupiłes?? lub gdzie można go kupić?? Z tego co ja sie orientuje to u nas w Białymstoku chodzą po 700 min ... Jak bys był tak łaskawy to wyslij mi adresik sklepu, najlepiej z cennikiem :) Pozdr....

wejdz na: http://sklep.proline.com.pl/ i tam w cenniku masz tego Creativa za 599 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra bede polowal na 9100 taktowanie 275/275 i szybkie pamiatki i 128 mb ??? alb okupie 9000pro dobrej firmy i tak samo jak 9100 pamiatki i 128 mb co wy na to ??? i kasy mi zostanie a na ile by mi straczyl ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra bede polowal na 9100 taktowanie 275/275 i szybkie pamiatki i 128 mb ??? alb okupie 9000pro dobrej firmy i tak samo jak 9100 pamiatki i 128 mb co wy na to ??? i kasy mi zostanie a na ile by mi straczyl ???no dobra bede polowal na 9100 taktowanie 275/275 i szybkie pamiatki i 128 mb ??? alb okupie 9000pro dobrej firmy i tak samo jak 9100 pamiatki i 128 mb co wy na to ??? i kasy mi zostanie a na ile by mi straczyl ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grunt to 128mb pamieci ,bo agp to se mozna wsadzic

no dobra bede polowal na 9100 taktowanie 275/275 i szybkie pamiatki i 128 mb ??? alb okupie 9000pro dobrej firmy i tak samo jak 9100 pamiatki i 128 mb co wy na to ??? i kasy mi zostanie a na ile by mi straczyl ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze raz żeby opolin wiedzial osohozi :)

Radeon 9100 128MB z szybkimi pamiątkami, najlepiej taktowaniem 275/275 ( nie wiem czy sa modele z takim ) i dobrej firmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde a na giełzie upadł taki Radeon 9500 HIS'a prosto pod nogi :)

A, ze uczciwy jestem to oddałem (a tak jakby go wtedy mógł wziaśc to ok1000zł zaoszczędziłbym :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde a na giełzie upadł taki Radeon 9500 HIS'a prosto pod nogi :) 

A, ze uczciwy jestem to oddałem (a tak jakby go wtedy mógł wziaśc to ok1000zł zaoszczędziłbym :D)

Ja mialbym wyrzuty sumienia gdybym oddal :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie ja poczekam jak bedzie premiera to napewno stanieja i wtedy kupie :) ale bede polowal na radka 9100 taktowanie 275/275 jak bedzie wogole takie moglby gigabyte taka wypuscic i 128 mb iszybkie pamiatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co Wy niektorzy polecacie ???

R8500 za 600 pln ???

Karygodna, wierudna, najwieksza na swiecie bzdura.

Za taka sama cene mozna miec ti4200. Tylko niekumaty lub obrazony na NV wybralby w tym wypadku radka.

Takiej glupoty na tym forum dawno nie wyczytalem.

Niedosc, ze R8500 karta wolniejsza to na dodatek wiecej z nia klopotu niz kazda inna karta dostepna na swiecie. A pierniczenie o jakosci obrazu to majaczenie przez sen.

Nie lubicie NV to Wasza sprawa ale nie robcie kolegi

opolina w ch...

Dzizz :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Creative Geforca 4 Titanium 4200 za 599 zł 

Hmmmmm..... powiedz mi szczęśliwcze gdzie za taką cene go kupiłes?? lub gdzie można go kupić?? Z tego co ja sie orientuje to u nas w Białymstoku chodzą po 700 min ... Jak bys był tak łaskawy to wyslij mi adresik sklepu, najlepiej z cennikiem :) Pozdr....

wejdz na: http://sklep.proline.com.pl/ i tam w cenniku masz tego Creativa za 599 zł :)

Mnie tam bardzo interesuje ten GeForce czy ma ktoś tą karte ??? To bardzo bym prosił żeby napisała mi jak jej się sprawuje ... kręci itp..

 

Z góry dzięki za info !!!

 

Pozdróffka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...