Skocz do zawartości
amdek

Jaka grafa do 600 zł ????? quick...

Rekomendowane odpowiedzi

128MB nie kupisz za 600 pln. Chyba, ze uzywana.

Dostales linki do sklepow gdzie mozesz kupic ti4200 64MB ponizej 600 pln.

Za 550 pln raczej nie znajdziesz, chyba ze uzywany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak ja chodzile i sie pytale o radka 8500 to powiedzile ze juz nie ma i nie bedzie wiec co mi zostalo bo niewime mam 600 zlotych i nadal nie wiem pomozcie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak ja chodzile i sie pytale o radka 8500 to powiedzile ze juz nie ma i nie bedzie wiec co mi zostalo bo niewime mam 600 zlotych i nadal nie wiem pomozcie ??

wez gf4ti za 599, albo radka i zmien ram na ddr. kup w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak ja chodzile i sie pytale o radka 8500 to powiedzile ze juz nie ma i nie bedzie wiec co mi zostalo bo niewime mam 600 zlotych i nadal nie wiem pomozcie ??

wez porzadnego radka 9100...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurde jedni mowia 9100 a drudzy gf4 ti 4xxx to moze jakies testy zeby byly obydwie kart w jednym tescie ??? albo cosik i chcem podjac dziziaj decyzje :) bo dzisiaj 4 dzis sa dostawy do sklepow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurde jedni mowia 9100 a drudzy gf4 ti 4xxx to moze jakies testy zeby byly obydwie kart w jednym tescie ??? albo cosik i chcem podjac dziziaj decyzje :) bo dzisiaj 4 dzis sa dostawy do sklepow :)

na THG masz stary i nowy test kart graficznych - 9100 podstaw za 8500LE 250/500

 

oba modele mozna jeszcze podgonic ale bardziej GF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurde jedni mowia 9100 a drudzy gf4 ti 4xxx to moze jakies testy zeby byly obydwie kart w jednym tescie ??? albo cosik i chcem podjac dziziaj decyzje :) bo dzisiaj 4 dzis sa dostawy do sklepow :)

Masz 2 opcje:

gf4 - troche wydajniejszy, ale tez troche drozszy

9100/8500 - slabszy i tanszy

Jak masz 600 tylko na karte to bierz gf4, jak chcesz dokupic sobie cos jeszcze, np. pamiec to radka. Prosta sprawa. Nie wiem, nad czym sie zastanawiac 3ci dzien (albo dluzej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze linki benka wreszcie uspokoi troche wyznawcow ATI. Jesli kolega chce przeznaczyc 600 pln to podajmy mu produkt warty akurat tej ceny. Nie, kup gorsza, tansza karte i pamieci. Pewnie jeszcze na mleko i chleb starczy i zrobilby przyjemnosc rodzicom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze linki benka wreszcie uspokoi troche wyznawcow ATI. Jesli kolega chce przeznaczyc 600 pln to podajmy mu produkt warty akurat tej ceny. Nie, kup gorsza, tansza karte i pamieci. Pewnie jeszcze na mleko i chleb starczy i zrobilby przyjemnosc rodzicom.

On ma athlona 2000+ na sdrach... :?

 

a produkt jest podany juz od dawna... ale co z tego, jak gosc mimo argumentow pisze o radku caly czas. Sam nie rozumiem jeg filozofii.

 

 

UPDATE: W ogole, to teraz zajarzylem, ze jest w tym watku 2 gosci z takim samym pingwinkiem w avatarku, a nie jeden. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"co kraj to obyczaj" co inna osoba to inne zdanie ..wez kup to co Ci po wszystkich podpowiedziach najbardziej podoba ..a co nie kupisz to kiepskie nie bedzie jak sam widzisz zdania są podzielone róznice nie są az tak wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś R8500 Built By ATI a potem przesiadłem się na Gf4 TI4400 i mogę tyle powiedzieć że różnica była ogromna! może nie tak wielka w 3dmarkach ale w grach była naprawdę spora i karta nie sprawiała tylu problemów co R8500 więc jak dla mnie zdecydowanie GF4TI4200!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś R8500 Built By ATI a potem przesiadłem się na Gf4 TI4400 i mogę tyle powiedzieć że różnica była ogromna! może nie tak wielka w 3dmarkach ale w grach była naprawdę spora i karta nie sprawiała tylu problemów co R8500 więc jak dla mnie zdecydowanie GF4TI4200!!!!!!!!!!

A teraz rzadzisz z R9700 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zdecydowalem a mozecie podac jakies ceny bo mi sie wydaje ze sie chyba nie zmieszcze w 600 zlotych ze 128 mb na gf 4 ti 4200 ??? ale do mnie przemawiacie i chyba kupie gf 4 ti 4200 ??? ale jeszczze niewiem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary zabierasz sie do tego jak jez do ekhm .....

Masz kase to zasuwaj do sklepu lub kupuj w necie i po klopocie.

Nawijamy tutaj juz 3 dni. Za ten czas dawno mialbys karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra jak moj stary przyjdzie z roboty pojade do roznych sklepow ale czy przed tym jak jeszzcze kupie brac ze 64 mb czy z 128 mb ??? a sie zmieszcze w 600 zlotych z gf 4 ti 4200 wogole ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widocznie nie masz juz zdecydowalem jutro ide kupowac :) gf 4 ti 4200 128 mb / 64 mb :) zalezy na jaka wersje mi starczy :)

Za 600zł dostaniesz GF4Ti4200 64MB kiepskiej firmy :? lub wypasionego Herculesa 8500 275/275 128MB Wybor oczywisty 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał GF4 Ti 4200 64mb (dobrze się kręci)

128mb ma niższe taktowanie.Bardziej polecałbym ci tego 64mb

jest przedewszystkim tańszy i dobrze się kręci

albo jakiegoś używanego 4400 a może nawet 4600

Może akurat ktoś będzie chciał sprzedać.

Albo jakiegoś radka 8500/9000pro/9100

 

 

 

Amd Athlon Xp 1700+ @ 3000+ (11.5X209) (JIUHB302) 1.95V WC,EPOX 8K3A+ WC , GF4TI 4600 (350,700) WC ,512 DDR KINGSTON 333 (2.7) SB AUDIGY,CDRW LITEON 48X12X48 ,DVD 16X48 LG. Seagate V Barracuda 80GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...