Skocz do zawartości
amdek

Jaka grafa do 600 zł ????? quick...

Rekomendowane odpowiedzi

ej tutaj sie zaczyna juz klotnia bede szukal gf 4 ti 4200 64mb/128 mb a jak nie znajde to kupie radka 9100 full wypas :) rozumiecie :) gf 4 ti 4200 kupie prolinka albo creatica a radka od gigabyte jak wyjdzie :) albo cosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. radeon 9000 (420 zł)

2. radeon 9000 pro (510 zł)

3. geforce 4 mx440 (450 zł)

4. gerofce 4 ti4200 (jak bedziesz szukal to znajdziesz taka za 650 zł)

 

 

Radeon 9000? Pogieło ? Toć to gorsze od Gf3Tit200 :)

Ta lista powinna prezentować się tak:

1.Gf4Tit4200 Creative - 590

2.Gf4Tit4200 Prolink- 550

3.Radeon 8500 - od 450

4.Radeon 9000Pro - 450 (kazdy wie, że Radek 8500 lepszy jest od 9000Pro, a cena jest mniewięcej taka sama)

 

<font color="#FF0000">[ciach!]</font>!

Ati Radeon 8500 nigdy niebyłi niebędzie lpeszy od Tit 4200 to tak jakbyście porónwali GF 256, a Gf2GTS - Radk 8500 jest porównywany z Gf3Tit500, a taki Gf3tit500 128MB w niektóych wypada lepiej od R8500, więc jakim cudem Gf4Tit4200 może być gorszy od Radeona 8500? <font color="#FF0000">[ciach!]</font> Radeon 8500 na 128MB będzie lepszy, a Gf4Tit4200 na 128MB teżbędzie lepszy.

 

A terac coś dla tych co jeszcze niewiedzą co do czego porównywać:) :

1.Gf4Tit4200 - Radeon 9500

2.Gf3Tit500 - Radeon 8500

3.Gf3Tit200 - Radeon 9000Pro

4.Gf4Tit4600/4800SE - Radeon 9500Pro

5.Gf FX - Radeon 9700Pro

6.Gf4Tit4800 - Radeon 9700 (z tym,że Radek jest kapke lepszy)

 

Wybaczcie za troche chaotyczną liste :P :P

 

 

ti200=9000<9000pro<gf3<ti500<8500<9500=ti4200

 

 

benchmark.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>le maq po co ty pioszesz jak nie masz pojecia o czym

 

jak welug ciebie 4600 = 4800 to jestes w wielkim bledzie

 

a 9500pro =ti4600 to mi sie smiac do lez chce przeciez 9500pro jest duzo lepszy pod wzgledem technicznym i golnie wydajnosciowym.

 

 

jezu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja <font color="#FF0000">[ciach!]</font> maq po co ty pioszesz jak nie masz pojecia o czym 

 

jak welug ciebie 4600 = 4800 to jestes w wielkim bledzie

 

a 9500pro =ti4600 to mi sie smiac do lez chce przeciez 9500pro jest duzo lepszy pod wzgledem technicznym i golnie wydajnosciowym.

 

 

jezu

N*i*e*p*i*e*r*d*o*l !!!!! - Gf4tit4600 ma niewiele lepsze wyniki co tit4400, a tit4800SE to niejest Second Edition i jest lepszy tylko <span style="color:red;">[ciach!]</span>a pojebie głupi Slow Edition znaczy sie <span style="color:red;">[ciach!]</span>a jak niepotrafisz angola to Ci mułojebie przetłumacze, że to jest Wolniejsza Edycja czyli <span style="color:red;">[ciach!]</span>a gorzej chodzi i działa jak 4400 a pełny 4800 jest najlepszy sprśród tego wszystkeigo.

Wejdź na www.benchmark.pl i zobacz artykuł o Radeonach 9700.

Śmiać mi się chce bo mr. Radeonek 9700 tak naprawde tylko w 3d Marku jest lepszy, zresztą zobacz. Na 1024x768 czasem przegrywa z (buahahahah) Tit4200 a co dopiero tit 4600. Dopiero potęga Radeona 9700 ujawnia sie przy wyższych rozdzielczościach i paru testach dopiero Radeon 9700 Pro daje czadu.

Człowieku ty siewogóle na tym nieznasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres ale jak czarno na białym pokazują mi testy na niebyle jakim sprzęcie to chyba se prima aprilis nierobil nie?

Zresztą chamstwo odpowiadam chamstwem - Vengeance tak narzeka chodźby jakaśnajwiększa krzywda mu sięstałą rozpuszczony bachor.

 

BTW: Kaeres ja opieram swoją wiedze o własnych doswiadczeniach i o doswiadczenia ludzi. Ci z benchmarka to niesą jakieś prostoki tylko to są ludzie, którzy profesionalnie zajmują się testowaniem sprzętu tak jak niektóre czasopisma komputerowe poświęcone testowaniu sprzętu - ja takich wiadomości niewyssałem z palca podaje konkretne (a w zasadzie konkretny) serwisy na któych owe testy widziałem i jeżeli je przetesotwali i tak im wyszło to tak chyba musi być prawda?

A Vengeance mówiąc, że Radeon 9500 jest duzo lepszy nawet o Gf4Tit4600 bo Radeon ma bajery to <span style="color:red;">[ciach!]</span>o prawda,że musi być odrazu lepszy. Radeon 8500 też ma niby ma więcej od Gf4Tit 4200 a jest dużo duzo gorszy :(

BTW2: Neo kto Ci do jasnej cholery powiedział, ze Gf4 tit4400 niewiele sie różni od od 4200? Różni się i to nawet bardzo.

Ta cała propaganda o tych Radeonach mnie wkurza.

Radeony jedynie się tym różnią, że są tanie w stosunku do produktów Nvidii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opolin - decyzja należy do Ciebie. Jeśli chcesz mieć coś wydajnego, ale musisz zapłacić troche więcej to bier Gf4 jak chcesz zaoszczędzić (na co typowy Polak leci) to bier Radeona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Zresztą chamstwo odpowiadam chamstwem - Vengeance tak narzeka chodźby jakaśnajwiększa krzywda mu sięstałą rozpuszczony bachor...

eee no nie przesadzaj stwierdzilem tylko fakt o tym ze ty piszesz glupoty

 

...BTW: Kaeres ja opieram swoją wiedze o własnych doswiadczeniach i o doswiadczenia ludzi Ci z benchmarka to niesą jakieś prostoki tylko to są ludzie, którzy profesionalnie zajmują się testowaniem sprzętu tak jak niektóre czasopisma komputerowe poświęcone testowaniu sprzętu - ja takich wiadomości niewyssałem z palca podaje konkretne (a w zasadzie konkretny) serwisy na któych owe testy widziałem i jeżeli je przetesotwali i tak im wyszło to tak chyba musi być prawda? 

A Vengeance mówiąc, że Radeon 9500 jest duzo lepszy nawet o Gf4Tit4600 bo Radeon ma bajery to <font color="#FF0000">[ciach!]</font> prawda,że musi być odrazu lepszy. Radeon 8500 też ma niby ma więcej od Gf4Tit 4200 a jest dużo duzo gorszy

1) na własnych dosiwadczenicha, czy to ma oznaczac ze miales kazda z tych kart co podales i kazda z nich testowales po kilka godzin , tak jak robia to ludzie zajmujacy sie profesionalnie tym np z benchmark.pl

 

2) _TY_ chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem dokladnie napisalem ze pod wzgledm technologicznym jak i ogolnej wydajnosci.

 

3) Dużo gorszy ? zalezy czy brac pod uwage technologie czy wydajnosc w tym pierwszym jest lepszy w drugim _Troche_ moze wiecej gorszy

 

Ej Maq przesadziles z ujawnianiem swojej niewiedzy na temat kart graficznych oraz zlego wychowania

racja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maq ale napisales, ze R9500pro = ti4600/ti4800SE

Nigdzie nie znajdziesz testu zeby to potwierdzic.

tez tak sądzę

 

BTW R9500 jest gorszy od ti4200

tu mozna bylo by sie klucic , ale fakt jest faktem ze poza mocnym procesorem graficznym , jest na poziomie r9000pro 128bit szyna jedna jednostka TMU na 4 potki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba moze doloze jak nie znajde taniej gf 4 ti 4200 jesli mowicie ze jest lepszy od radka 8500 i moze sie rownac z 9500 jest pod wrazeniem :) a jaki jest obraz na tv ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy obraz ma Ati i zawsze mial

Co do predkosci 9700PRO narazie kroluje. Wystarzy spojrzec na wyniki w roznych benchmarkach.

A tak wogole to nie mozna ufac nikomu ani portalom ani gazetom kazdy napisze to za co mu zaplaca.

Opolin porownaj obie karty u kumpli albo gdzies gdzie bedziesz mial ta mozliwosc i wtedy sie zdecyduj. Wiele osob podpiera sie przeczytanymi artykulami a nie wlasnymi doswiadczeniami. W koncu to bedzie twoj sprzet i ty musisz zadecydowac. Fakt jest faktem ze warto odrobine dolozyc do lepszej karty niz Radeon 8500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maq ale napisales, ze R9500pro = ti4600/ti4800SE

Nigdzie nie znajdziesz testu zeby to potwierdzic.

tez tak sądzę

 

BTW R9500 jest gorszy od ti4200

tu mozna bylo by sie klucic , ale fakt jest faktem ze poza mocnym procesorem graficznym , jest na poziomie r9000pro 128bit szyna jedna jednostka TMU na 4 potki

Zachowie to bez komentarza...

BTW: Kaeres szkoda, że mieszkasz ode mnie kabke daleko ale z przyjemnościa porzyczyłbym od kumpla tego Gf'a i Radeona moze by o 1 wiecej by zrozumiało...Zresztą Vengeanc'owi też bym pokazał (najchętniej jemu) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie i ludziska TO JA ROZPOCZĄŁEM TĄ WOJNE I JA JĄ ZAKOŃCZĘ !!!!!!!!!! prosze admina o zamknięcie tego tematu bo juz zaczynacie świrować :) Adminie drogi pleaseeee......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...