Skocz do zawartości
Gość

Regulacja Rgb W Dell'u P1130 W Osd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od niedawna jestem posiadaczem uzywanego Dell'a P1130 (21') wszystko jest ok tylko barwa czerwona jest zbyt mocna w tym monitorze (jest poprostu zbyt czerwono, zwłaszcza tam gdzie powinna byc czern) zlatwoscia mozna to wyregulowc z poziomu sterownikow karty graficznej ale tylko na pulpicie windows, w filmach i grach nadal jest czerwono i tu mam pytanie czy barwy RGB można regulowac z poziomu OSD tego monitora, bo ja za Chiny nie moge tego znalesc.

Moze jest jakies ukryte menu dla zaawansowanych uzytkownikow??? Bo slyszalem ze niektore monitory maja takie ukryte menu w OSD.

 

Z góry dzienki na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od niedawna jestem posiadaczem uzywanego Dell'a P1130 (21') wszystko jest ok tylko barwa czerwona jest zbyt mocna w tym monitorze (jest poprostu zbyt czerwono, zwłaszcza tam gdzie powinna byc czern) zlatwoscia mozna to wyregulowc z poziomu sterownikow karty graficznej ale tylko na pulpicie windows, w filmach i grach nadal jest czerwono i tu mam pytanie czy barwy RGB można regulowac z poziomu OSD tego monitora, bo ja za Chiny nie moge tego znalesc.

Moze jest jakies ukryte menu dla zaawansowanych uzytkownikow??? Bo slyszalem ze niektore monitory maja takie ukryte menu w OSD.

 

Z góry dzienki na pomoc.

hehe tez męczyłem się z tym na 19" dellu P991, myślałem ze mam uwalony monitor ale google dało odpowiedz:

 

musisz zrobić zupełnie co innego, w menu jest opcja ktora jest aktywna dopiero po mocnym rozgrzaniu monitora 30-50minut, nazywa się COLOR RETURN i u mnie jest w menu OPTION jako ostatnia.

 

ja ustawiłem jasność na 25% kontrast na 50% kolory 9300K a następnie 2-3x włączyłem tą opcję i problem zniknął całkowicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...