Skocz do zawartości
Gość Pan_Prezes

Zaświadczenie O Niekaralności

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan_Prezes

Ubiegam się o dobrą pracę, z tego co widzę to będą wymagać zaświadczenia o niekaralności, jednak aktualnie toczy się przeciwko mnie postępowanie karne (posiadanie nielegalnych substancji odurzających) - nie ma jeszcze wyroku, czy otrzymam takowe zaświadczenie? A jeśli dostane je z tym wpisem, to myślicie że pracodawca pobłażliwie na to spojrzy ze względu na niewielką wagę czynu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiegam się o dobrą pracę, z tego co widzę to będą wymagać zaświadczenia o niekaralności, jednak aktualnie toczy się przeciwko mnie postępowanie karne (posiadanie nielegalnych substancji odurzających) - nie ma jeszcze wyroku, czy otrzymam takowe zaświadczenie? A jeśli dostane je z tym wpisem, to myślicie że pracodawca pobłażliwie na to spojrzy ze względu na niewielką wagę czynu?

Dopóki nie masz wyroku - nie jesteś karany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To 100zł o którym pisałem - tyle płacił kumpel jak potrzebował zaświadczenie do szkoły (kierunek ochrona mienia itp), a było to 2 lata temu, byłem z nim po to i na 100% właśnie stówe płacił. Ale chyba go tam wyrolowali jeśli popatrzeć na to co pisze na w/w stronie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bralem kilka zaswiadczen o NK z czego najstarsze chyba z 5 lat temu i poza terminem waznosci z 6 do 3 mcy to nic wiecej sie nie zmienilo a zwlaszcza cena, bo ostatnie bralem pod koniec maja br. do ŚK PP

 

EDIT. epizod z orchrona tez mialem w swoim zyciu ;)

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dzis slyszalem to zaswiadczenie jesli ktos chce isc np. do prewencji wydają na policji ZA DARMO. Wiem to od kolegi, ktory dwa dni temu dostal sie do Szkoly Strażackiej w Czestochowie. Rozmawial z jakims wojskowym, ktory mu to powiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...