Skocz do zawartości
naxt

Gateway 19 Lcd Fpd 1985

Rekomendowane odpowiedzi

W Apollo dalej nie ma tych monitorów i chyba nie będzie.

 

Kupował ktoś monitor w tym sklepie http://sklep.soszka.net/shop,show,3356 ??

Ostatnio dostalem wiadomosc ze jest chyba kilka sztuk w Krakowie... chcieli dla mnie do Wrocka specialnie sprowadzic... lecz kupilem przez neta a teraz oczekiwanie na dostawce... Moglem jednak sie przejechac... zobaczymy jak to bedzie... :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostalem wiadomosc ze jest chyba kilka sztuk w Krakowie... chcieli dla mnie do Wrocka specialnie sprowadzic... lecz kupilem przez neta a teraz oczekiwanie na dostawce... Moglem jednak sie przejechac... zobaczymy jak to bedzie... :0

Ale kto będzie miał Apollo? Czy moze mówisz o tym sklepie soszka? Jak w Apollo to się chętnie przejade do Wrocka jakby mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość xantype

w Apollo czekalem miesiac i zrezygnowalem, dalem sobie z nimi spokoj, czaly czas mialem "oczekiwanie na dostawe"... w ten sposob moglbym czekac rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj szukałem na stronie apollo tego monitora ale okazało się, że jest wycofany z opfeerty. Napisałem do nich i odpisali mi coś takiego:

 

Są problemy z dostępnością tego monitora dlatego został

wycofany z naszej oferty. Trudno powiedzieć czy będzie on jeszcze kiedyś dostępny.

 

Także chyba po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...