Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

Do Internetu wyciekło ciekawe wideo, składające się z kilku różnych scen z gry Gears of War w wersji na... PeCety. Ma ono zostać oficjalnie zaprezentowane na przyszłotygodniowych targach E3, oczywiście towarzysząc ujawnieniu przez studio Epic prac nad konwersją. Czy to pewne? Nie, ale naprawdę baardzo prawdopodobne.

 

Czyżby Microsoft w końcu uznał, że Gears of War - hitowy tytuł Epic Games na Xboksa 360 - sprzedał już wystarczająco dużo egzemplarzy tej konsoli? Wydaje się, że tak. Do sieci wyciekł - by za chwilę zniknąć, pojawić się znowu w innym miejscu, itd. - krótki, ale bardzo ciekawy trailer. Prezentuje on nowe elementy, które zostaną zawarte w konwersji tego tytułu na komputery osobiste - dodatkowe mapy, bossów... Bylibyśmy bardzo zdziwieni, gdyby to się nie potwierdziło. Jednej z wielkich niespodzianek tegorocznych targów E3 nie udało się po prostu do końca utrzymać w tajemnicy.

 

Nastroje wobec tej konwersji są różne - wielu posiadaczom Xboksa 360 nie podoba się polityka konsolowych wyłączności gier wydawanych przez MS i późniejsze przenoszenie ich na PeCety. Tytuł tworzony jako exclusive ma pozostać nim do końca i w pełni, mówią. Grający na blaszakach oczywiście się cieszą, chociaż tutaj zawsze pozostanie jeden mały problem - wymagania sprzętowe. No i można spodziewać się jeszcze jednego - nalepki w stylu Windows Vista Only. Na oficjalne potwierdzenie tworzenia Gears of War w wersji dla komputerów osobistych trzeba poczekać najpewniej do wtorkowej konferencji Microsoftu. Będzie się działo...

 

Źródło: http://www.gram.pl/news_9gveGu0_Gears_of_War_PC_na_E3.html

 

Tak dokładnie, to filmik pojawił sie na gametrailers.com, ale go usunęli. Widocznie nie mieli jeszcze pozwolenia od MS czy Epic :)

 

Link do filmu:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=eXPZjHx0OAs

 

Tak szczerze to nie wiem co wskazuje na to, że filmik pochodzi z wersji PC. Nowe lokacje? Nie wiem, niech sie wypowie ktos, kto przeszedł grę na X360.

 

P.S. W komentarzach widać, że X360 fanbojom żyłka pękia i są wściekli :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to to na wersję PC... Nie ma celowniczka którego można by się było spodziewać w TPP a ruchy bronią w widoku zza ramienia wyglądają jakby robione je gałką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ale gierka nie jest aż tak dobra jak ją opisują (imo tylko dobra a nie jakiś mega-hit jak z gamespota gdzie GoW wygrał prawie wszystkie nagrody w tym game of the year). Gra spox, ale bez jaj od razu game of hte year ;0 ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie grałem na X-ie, parę razy podchodziłem po 3-4 godziny, ale za nic ta gra do mnie nie przemawia, jeśli będzie na PC to fajnie, ale raczej jej nie kupię. Jeśli chodzi o wymagania to pewnie tak jak każda gra na UE 3.0. Osobiście uważam, że zamiast zajmować się konwersją marnej gry EPIC powinien zaangażować tych ludzi do przyśpieszenia prac nad nowym Unreal Tournament.

 

Edit:

Ok sideband może niech będzie tak przyśpieszą i skończą UT i od razu zabiorą się za Unreal 3, tylko niech to będzie taki Unreal jak 1, a nie 2.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli bedzie na pc to mozecie sie tylko cieszyc, gierka jest naprawde fajna. Ale poki co tasacja mode off, pare nowych lokacji moze rownie dobrze zapowiadac jakis dodatek do x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak po wyjsciu gry na pieca beda mowily osoby ktore teraz pisza teksty w stylu "No fajnie ale gierka nie jest aż tak dobra jak ją opisują". Patrzac na tasacje w temacie o lost planet strach sie bac :D Na konsoli byl to sredniak, strzelalo sie fajnie ale gra nie miala nawet wlasnego tematu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregor1230 Wspomniałeś Lost Planet...Gierka super,ale czuje się jakbym grał na emulatorze :/ (te wszystkie trójkąciki,kółka i krzyżyki...) dziwne to jakoś...

Mam nadzieje,że "jeśli" GW wyjdzie to będzie lepiej skonwertowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Nie wygląda to to na wersję PC... Nie ma celowniczka którego można by się było spodziewać w TPP a ruchy bronią w widoku zza ramienia wyglądają jakby robione je gałką...

a na PC padów nie ma? MS reklamuje nawet swój kontroler do xboxa 360 na stronie gier dla visty

 

" Coś za płynnie chodzi ta wersja, żeby była na PC....." na 88GTX w SLI raczej trudno żeby cięło

 

No Mazzeo komentarze tylko pokazują jak ludzie mają w głowie poprzewracane od kupienia plastikowej skrzynki.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ale gierka nie jest aż tak dobra jak ją opisują (imo tylko dobra a nie jakiś mega-hit jak z gamespota gdzie GoW wygrał prawie wszystkie nagrody w tym game of the year). Gra spox, ale bez jaj od razu game of hte year ;0 ?

nie przesadzaj :D gowa przeszedłem już cztery razy i zapowiada się piąty ;) o czymś to musi świadczyć !! teraz wziąłem się za dead rising :-P gra wymiata pod każdym względem :rolleyes: pctowcy nie wiedzą co tracą!!

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

nie przesadzaj :D gowa przeszedłem już cztery razy i zapowiada się piąty ;) o czymś to musi świadczyć !! teraz wziąłem się za dead rising :-P gra wymiata pod każdym względem :rolleyes: pctowcy nie wiedzą co tracą!!

to może świadczyć, że na xbox 360 nie ma w co grać tylko w średniego GoWa :lol2: ( żart oczywiście)

 

A pamiętasz jak było z FC? Konsolowcy też mówili eee lipa kompletna, grafika taka sobie, gameplay lipa a jak dostali mocno spóźnionego FC na konsole to sikali po gaciach ;] Jakby teraz na PC był GoW to pewnie też nie jeden by się zachwycał :wink: Ale jak wyjdzie za późno to największy atut tej gry czyli grafika to już nie będzie "to samo" ale ciekawe co wtedy poczytamy od tych co do GoWa na 360 byli anty.

 

Edyta skąd ty czas na to masz :P ja też bym z chęcią pokończył 5 razy STALKERa i Dark Messiaha (te gry akurat mają kilka zakończeń) nie którzy tylko wgrali i po 30 minutach stwierdzili, że im się gra nie podoba jak widać wszystko zależy od gustu ale jak się w GoWa nie grało to jak można już wiedzieć, że się nie podoba :o?

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem filmik i mogę powiedzieć jedno, nie spotkałem się z tymi lokacjami grając w gow na x :) dziwi mnie fakt dlaczego osoba grająca sterowała padem ? może to nie jest ver. na pc tylko nowy dodatek do gow na x ?

 

@JestemNoobem

 

no raczej mam w co grać :D (wszystkie gry jakie są na x0 ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

obejrzałem filmik i mogę powiedzieć jedno, nie spotkałem się z tymi lokacjami grając w gow na x :) dziwi mnie fakt dlaczego osoba grająca sterowała padem ? może to nie jest ver. na pc tylko nowy dodatek do gow na x ?

 

@JestemNoobem

 

no raczej mam w co grać :D (wszystkie gry jakie są na x0 ;) )

Albo prezentacja nowej mapy lub moda do GoW. Jednego możemy być pewni na pewno nie GoW2

http://polygamia.pl/gears-of-war-2-nie-na-e3

 

Wiem, to był tylko żart nawiązujący czasem do głupiej gadki, że na jakiejś platformie nie ma w co grać więc się kupiło inną :wink:

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slyszałem:

 

- animacja 60fps

- 5 nowych leveli w kampanii singleplayer

- bardziej rozbudowany multi

- troche lepsza grafika

 

i co wazne

 

- nie będzie DX10

- zagramy zarówno na XP, jak i na Vista

 

Pokazali filmik z walki z jakims bossem, ale ten filmik którego dałem w pierwszym poscie równiez jest prawdziwy, pokazali jego urywek.

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem u qumpla na Xpudle w GoW dobre pół roku temu - i przyznam szczerze że nie widze w tej grze nic nadzwyczajnego. Grafika - ok ładna ale sama rozgrywka to zwykła strzelanka do tego liniowa i krótka. Marketing i UE 3.0 zrobiły z tej gry hit, chociaż - do tego exclusive na X360 i mamy gre roku ... No ale z chęcia obadam konwersje, raz ze podoba mi sie polityka Epic - choc GoW wydawało sie skazane na Viste i Dx10 jest bardziej że tak powiem przystepnie - i to sie chwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się tym bardziej, że wersja pc będzie bogatsza... dorzucą jeszcze mass effect w przyszłym roku i pozamiatane.

:D

Widać można się spodziewać większości tytułów zarezerwowanych w tym momencie na iksa z tym tylko, że wyjdą z poślizgiem a za karę, że trzeba tyle czekać zostaną one wzbogacone co nieco.

Ot takie to exclusive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Mass Effect w tym roku możesz pomarzyć, MS raczej daleki jest od myśli samobójczych :D , ale za to platforma PC dostanie Viva Pinata!

 

Gears of War oraz oraz Viva Pinata przestają z dniem dzisiejszym być exclusivem dla konsoli Microsoftu i oficjalnie zostały zapowiedziane na stacje PC w ramach akcji Games for Windows.

Zaskoczeni? Niespecjalnie. Zażyłość PC z Xboxem360 była już tyle razy komentowana i omawiana, że nie ma sensu dalej roztrząsać tej sprawy.

 

Deprymujący jest jednak fakt, iż właściciele komputerów osobistych dostaną swoją wersję Gears of War rozbudowaną o pięć dodatkowych poziomów. Multiplayer wzbogaci się natomiast o nowe mapy. Nic nie powiedziano natomiast o tym, kiedy (i czy w ogóle) te dodatki znajdą się także w wersji na Xboxa360 jako np. update przez XBLM.

 

Czekamy na więcej szczegółów. Ta sprawa zostanie zapewne jeszcze nie raz poruszana przez redaktorów serwiów internetowych w wywiadach z członkami Epic Games.

straszne, że właściciele pc dostaną 5 map więcej, straszne :lol2: :wink: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak Gears of War oficjalnie potwierdzony na PC!!!! :D razem z viva pinata.

No pękam z zachwytu :lol: ;)

Z tego co slyszałem:

 

- animacja 60fps

- 5 nowych leveli w kampanii singleplayer

- bardziej rozbudowany multi

- troche lepsza grafika

 

i co wazne

 

- nie będzie DX10

- zagramy zarówno na XP, jak i na Vista

animacja 60fps ale na jakim sprzęcie ? :). Chociaż dobrze ze napisali ze wysoki FPS > ULtraM3G4 grafa.

Grałem u qumpla na Xpudle w GoW dobre pół roku temu - i przyznam szczerze że nie widze w tej grze nic nadzwyczajnego. Grafika - ok ładna ale sama rozgrywka to zwykła strzelanka do tego liniowa i krótka. Marketing i UE 3.0 zrobiły z tej gry hit, chociaż - do tego exclusive na X360 i mamy gre roku ... No ale z chęcia obadam konwersje, raz ze podoba mi sie polityka Epic - choc GoW wydawało sie skazane na Viste i Dx10 jest bardziej że tak powiem przystepnie - i to sie chwali.

Dokładnie. Gra jest dobra ale nie aż tak jak to pisali na GS i w innych portalach. Ciekaw jestem jakie były by oceny jak ta gra by wcześniej wyszła tylko na PC ;].

straszne, że właściciele pc dostaną 5 map więcej, straszne :lol2: :wink:

lol ? to samo zachowanie jak zawsze. Im wiecej gier mających premiere równocześnie na wszystkich platformach (np Quake Wars - Win xp,Vista, Mac, Linux inne porty plus wszystkie konsole) tym imo lepiej. Ale dla fanboya klocka ciężko to rozumieć :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...