Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wy naprawde nie widzice, ze on sie smieje z tego jak konsolowcy placza/pececiarze sie przechwalaja, ze na pc bedzie pare levelow wiecej? Wytlumaczone dwa razy, a komentarze dalej te same...

 

 

Ja sie ciesze, ze bedzie na pc, moze bedzie jakies sensowne multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje sie, ze multi bedzie płatny, tzn trzeba bedzie miec konto Windows Live!

 

Haha, juz widze jak pecetowcy nie mający Xboxa 360 kupują abonament :lol2:

 

P.S.

 

Nie Jin*, po prostu gdyby było na odwrót, czyli GoW X360 dostał 5 leveli więcej niz PC, to by tu kucyk srał z radosci i mówił, jak to fajnie, ze on ma X360 i w ogóle super. No ale wiecej nic nie mowie, bo zaraz przyjdzie kucyk i nazwie mnie dzieciakiem, albo zwyzywa i oczywiście dalej bedzie trolował na forum, bo bana nie dostanie <_<

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Zajebiscie sie ciesz że ta gra wyjdzie na PC :D Mam nadzieje ze na 8600GT na medium pogram :lol:

Sam na to licze bo podjaralem sie recka w PSX Extreme , a i grafa miodzio. Jeszcze tylko MGS'y :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOW na klawie i myszce - sweeeeeat.

hmm... to raczej nie gra sportowa, platformówka, wyścigi aby klawiatura z myszka sprawiały jakiś problem.

 

pewnie grałeś w Max Payne, czy sterowanie wg Ciebie było niewygodne ? ja nie miałem żadnych problemów...

porównałem do Payne'a ponieważ obie gry to TTP ... lub sterowanie mysz/klawa w R6 Vegas -przyklejanie się do ściany(podobnie jak w GoW) zrobione w bardzo wygodny sposób, jak ogólnie reszta przypisanych klawiszy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Jin*, po prostu gdyby było na odwrót, czyli GoW X360 dostał 5 leveli więcej niz PC, to by tu kucyk srał z radosci i mówił, jak to fajnie, ze on ma X360 i w ogóle super. No ale wiecej nic nie mowie, bo zaraz przyjdzie kucyk i nazwie mnie dzieciakiem, albo zwyzywa i oczywiście dalej bedzie trolował na forum, bo bana nie dostanie <_<

W przeciwienstwie do ciebie. Zegnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie przyznam bez bicia, ze jest mi smutno, iz na PC bedzie wiecej poziomow. Z mila checia pogralbym na nich, a sprzetu do tego celu specjalnie nie bede zmienial, ani Visty instalowal. Mam tylko nadzieje, ze te dodatkowe poziomy kiedys ukaza sie na Marketplace do sciagniecia.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Zeby pograc w multi ?? :P

Cos mi sie o uszy obilo. Czy do multi nie bedzie potrzebny jakis live box gold cos tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tymi poziomami za bardzo bym nie rozpaczał na miejscu posiadaczy 360. Mam przeczucie że po premierze gry na PC etapy i tak zostaną wypuszczone dla GoW na pierwotnej platformie. IMO developer na razie o tym po prostu nie wspomina, ale dlaczego mieli by nie uszczęśliwić posiadaczy 360, skoro udostępnienie tych leveli nie stanowi chyba żadnej trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tymi poziomami za bardzo bym nie rozpaczał na miejscu posiadaczy 360. Mam przeczucie że po premierze gry na PC etapy i tak zostaną wypuszczone dla GoW na pierwotnej platformie. IMO developer na razie o tym po prostu nie wspomina, ale dlaczego mieli by nie uszczęśliwić posiadaczy 360, skoro udostępnienie tych leveli nie stanowi chyba żadnej trudności.

Ciekaw jestem tylko ile kaza nam za to zaplacic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem żeby ktoś to zamieszczał, więc zrobię to ja :] http://gry.onet.pl/1570573,,Nowości_w_pec...,wiadomosc.html

jeśli te informacje się potwierdzą to już niedlugo GoW zagości na naszych "twardzielach" :]

No i piknie DX10 :).

No piknie 4Q roku robi się ciekawy ..

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i piknie DX10 :).

No piknie 4Q roku robi się ciekawy ..

jak bym miał takiego PCta jak Ty też był bym optymistycznie nastawiony :lol2: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

jak bym miał takiego PCta jak Ty też był bym optymistycznie nastawiony :lol2:

LOL. Masz 8800GTS , wymien mobo+proc i po sprawie , ramy dzis sa tanie...a swoje sprzedasz przeca. PE dzis tani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał takiego PCta jak Ty też był bym optymistycznie nastawiony :lol2:

No no bo rzeczywiscie taki gow w ktorym brak fizyki to prawdopodobnierz proc ma nie wiele do znaczenia i bedzie się liczyła tylko silna grafika i ram. Totez pod dualcore to chyba nie bedzie zoptymalizowane , bo po co ??

Jak najbardziej jednak dualcore wykorzystywany w crysisie będzie słusznie. Także His możesz spać spokojnie i nie bede wróżył z fusów , ale chyba pogramy w przyzwoitych detalach ;).

A to ci dopiero exclusive http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=35229 :).

Ciekawe na czym lepiejto będzie wyglądać i hulać PC vs MAC ;) ??

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość apeks

z racji ze to port z xbox360 to chyba na r600 bedzie lepiej chodzil niz na produktach konkurencji

 

tylko jak latencje myszy zrobia. Zreszta tpp nigdy sie na pieca dobrze nie przyjmowaly. Ale ze praktycznie nikt juz nie kupuje na xbox360 gears of war (wtorny obieg) bo jesli ktos mial kupic to juz kupil. To chca chlopaki dorobic troche grosza w akcje laski uszczesliwic pceciarzy widocznie Microsoft tez ma w tym po czesci interes

Edytowane przez apeks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież od początku mówiono ,że wersja PC ukaże się po premierze na X0.Więc nie bardzo rozumiem skąd to całe zamieszanie.O wersji PC przestano mówić ,gdyż mogłoby to niekorzystnie wpłynąć, na sprzedaż sztandarowego tytułu Xboxa.

Gdyby GoW nie okazał się takim sukcesem , prawdopodobnie znacznie szybciej zobaczylibyśmy to na blaszakach, po prostu developer/wydawca miał plan A i B.Koszty produkcji takich gier ,są na tyle wysokie ,że sprzedaż niższa od oczekiwanej mocno odbija się na twórcach.

Tymczasem GoW okazał się sukcesem, i w spokoju dopieszczano wersję PC.Gdyby ktoś nie pamiętał, pierwsze prezentacje UE 3 (podczas premiery GF6800) prezentowały postacie z GoW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie teraz też robi wrażenie:)

Z tej pierwszej prezentacji(jakoś zaraz po premierze FarCry) zapamiętałem ,jak gość z EPIC mówił ,że jedna postać z na nowym enginie zawiera więcej tekstur niż cały poziom w pierwszym Unrealu, wtedy też pokazano w działaniu parę nowych technik(wtedy) jak :Parallax Mapping, Self Shadowing,oświetlenie HDR i parę innych rzeczy.

A wtedy nie było jeszcze ani X360 ani PS3,startowała seria 6xxx.Także co do wymagań jestem raczej spokojny, engine jest od początku pomyślany jako multiplatformowy, także nie trzeba obawiać się jakiejś marnej konwersji(Dirt,Lost planet).

Trochę daje do myślenia Ranibow Six -Vegas,ale sama licencja na świetny engine nie powoduje ,że wzrastają umiejętności twórców gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...