Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StoProGratis

Po takich deklaracjach, chyba każdy pecetowiec będzie usatysfakcjonowany?

 

Hahahahhahahahhahha o by wymagania jeszcze było przyzwoite

A raczej każdy konsolowiec zdenerwowany? Mnie to nie cieszy, że konsolowcy czegoś nie dostaną ale widzę Ty byłbyś szczęśliwy gdyby GoW na PC nie wyszedł, ehh psy ogrodnika. A co martwią Cię wymagania czy tylko tak bezsensu przyszedłeś pozaczepiać? Myślę, że moderatorzy takie psoty powinni wywalać ew. dawać za nie % albo ZPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony moze sie okazac ze na PC wyjdzie czesc pierwsza a na X'a niedlugo zapowiedza druga czesc

Kto wie moze ona zawierac te dodatkowe poziomy ale trudno zgadywac.

Zeby bylo jasne to posiadam tez xboxa i nie jestem wkurzony ze na pc wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A raczej każdy konsolowiec zdenerwowany? Mnie to nie cieszy, że konsolowcy czegoś nie dostaną ale widzę Ty byłbyś szczęśliwy gdyby GoW na PC nie wyszedł, ehh psy ogrodnika. A co martwią Cię wymagania czy tylko tak bezsensu przyszedłeś pozaczepiać? Myślę, że moderatorzy takie psoty powinni wywalać ew. dawać za nie % albo ZPP.

Ale o co tobie chodzi :blink: to był mój wyraz zadowolenia ze w koncu moze doczekamy sie na PC ulepszonej konwersji z xboxa 360(bo ostatnie konwersje nie ma co ukrywac były bardzo kiepskie) z dodatkowymi levelami i umiarkowanymi wymaganiami.Chyba na opak zrozumiałes moja słowa,ja sie bardzo ciesze ze hit z konsoli trafia na PC ,stanie sie rzecz ktorej nikt z posiadaczy Xbox 360 sie niespodziewał,wkoncu to mial byc exclusive na Xbox 360 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GoW na PC może i będę grał, ale nie wtedy gdy wyjdzie... chyba, że wymagania będą w porządku! Bill kupuje gry na Xpudło i PS3 nie może zdobyć rynku a PS3 wg mnie rozwali X360... prędzej czy później... dobrze, że na Piecu będą nowe mapki do Gears of War - nie trzeba będzie kupować Xboxa, którego nie lubię. PC rządzi i już a konsole go nie dościgną!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to moja odpowiedź... M$ jest monopolistą a zresztą nie mam konsoli... wolę pograć na poczciwym PSX u kolegi ... bo nikt ze znajomych nie ma xboxa i już a to psx lub ps2 TYLE! i tak nie lubię konsol... np ta wizja grania graczy X360 z PC... kosztuje...

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

razorBMW

 

takich bredni dawno nie czytałem. co za ................ lol bardziej ograniczonym to chyba nie można być.

A czym te "brednie" się różnią od bredni typu Xbox 360/PS3 rządzi? Każdy ma własny gust i upodobania razorBMW woli poczekać i pograć na PC niż kupić konsole jego sprawa. I tak bardziej mu się opłaci wymienić tylko karte grafiki niż kupować nową konsole :wink: Jak to się mówi punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym te "brednie" się różnią od bredni typu Xbox 360/PS3 rządzi? Każdy ma własny gust i upodobania....

dokładnie, obecnie trwają durne spory pomiędzy posiadaczami konsol oraz PCtów i w imię czego ??

jaka tragedia się dzieje że GoW pojawi się na PCty w ulepszonej formie ?

jak była mowa o tym że GTA4 w wersji na X360 będzie zawierać dodatki (na wyłączność), to 'wszyscy' happy , buźki roześmiane, obłuda aż kipi .

 

więc bardzo dobrze się stało że kolejny tzw exclusive będzie miał premierę na innej platformie, końca świata chyba z tego powodu nie będzie, a przynajmniej więcej pożytku dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obłuda, to to kipi ze strony producentów.

Wmawiają ci, że kupujesz produkt pod jakimś względem wyjątkowy, a potem okazuje się, że jest wręcz odwrotnie.Dostajesz mniej niż reszta.

Jak by takie określenia jak 'exclusive', 'special edition' i inne collectors nie miały znaczenia, to by poprostu takich produktów nie oferowano.

Jako posiadacz peceta oczywiście oczekuję z nicierpliwością na GoW, ale uważam, że takie postępowanie to jest jawne i bezwstydne dymanie klientów. A co przeszkadzało im stwierdzić od początku, że na peceta wydadzą później? No co? Jakieś techniczne przeszkody, które później pokonali? Zwyczajnie odbierają człowiekowi część wartości produktu, za który zapłacił.

Może nie ten najważniejszy kawałek ale jednak. Cwaniaki i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

MariuszDW alez oczywiscie ze im przeszkadzalo "stwierdzic" ze wyjdzie na PC w dniu premirery na x-boxa360 bo by gra miala cirka 50% mniejsza sprzedawalnosc. Polowa klientow by sie wypiela na inwestowanie w x-boxa360. Przeciez ta gra ciagnela sprzedaz klocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Obłuda, to to kipi ze strony producentów.

Wmawiają ci, że kupujesz produkt pod jakimś względem wyjątkowy, a potem okazuje się, że jest wręcz odwrotnie.Dostajesz mniej niż reszta.

Jak by takie określenia jak 'exclusive', 'special edition' i inne collectors nie miały znaczenia, to by poprostu takich produktów nie oferowano.

Jako posiadacz peceta oczywiście oczekuję z nicierpliwością na GoW, ale uważam, że takie postępowanie to jest jawne i bezwstydne dymanie klientów. A co przeszkadzało im stwierdzić od początku, że na peceta wydadzą później? No co? Jakieś techniczne przeszkody, które później pokonali? Zwyczajnie odbierają człowiekowi część wartości produktu, za który zapłacił.

Może nie ten najważniejszy kawałek ale jednak. Cwaniaki i tyle.

Owszem byłoby brzydkie gdyby to miał być exclusive ale exclusivem to tą grę zrobili konsolowcy mówiący, że GoW na PC nie będzie :wink: Poczytaj temat o GoW nawet tam nie którzy piszą, że gra to exclusive i wątpią w to, że wyjdzie na PC nawet po oficjalnym info, że GoW na PC będzie.

 

@HiS dokładnie, sami nie mają zamiaru w to grać na Pc ale muszą dogryzać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie GoW nadal jest exclusivem, Microsoft raczej nie planuje wydania jej na PS3.

Cześć gier prędzej czy później wychodzi tez na PC i ja nie widzę w tym nic złego.

Ja mam Xboxa, gearsy przeszedłem, i z chęcią przejdę dodatkowe poziomy na PC, sie wie najpierw porządną modernizacja, bo teraz to mogę poważyć.

tylko pomazyc.

 

I w tym moim zdaniem przewagę ma konsola, bo prawdę mówiąc za 1500zł nie zrobię ze swojego kompa demona szybkosci, a na Xboxie gram bez jakichkolwiek przycięć.

Gry nie są tanie, nie zaprzeczam, ale, jak narazie stać mnie na to żeby kupić grę raz na miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ok... Przyznaję, że jestem niedoinformowany (na tematy związane z konsolami tylko zezuję pobieżnie). Trochę się zasugerowałem...

To ostatnie jeszcze słowo:

Sam wolałbym, żeby w ogóle nie było 'ekskluzywów'. Wiadomo - wszyscy zadowoleni z szerokigo wyboru tytułów.

Jeśli jednak są, to uczciwość wobec klienta wymaga by takimi pozostały.

Tutaj jednak łatwo nagiąć zasady: kto mial kupić, to kupił. Już się nagrał do bólu, jeśli się będzie bulwersował to cicho i bez przekonania. Inni go uciszą nazywając "psem ogrodnika".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Tutaj jednak łatwo nagiąć zasady: kto mial kupić, to kupił. Już się nagrał do bólu, jeśli się będzie bulwersował to cicho i bez przekonania. Inni go uciszą nazywając "psem ogrodnika".

Wybacz ale takie "psy ogrdonika" istnieją wejdź na jakieś forum o Xboxie i poczytaj jak się cieszą, że jakiejś gry na PS3 nie będzie i to działa w drugą stronę fani Sony zawsze wytykali palcami, że GTA3 itd będzie najpierw na PS2 a teraz gdy GTA IV będzie najpierw na X36 i PS3 to fani Xboxa śmieją się, że na PC będzie później. Nie rozumiem takiego postępowania bo sam czekałem na GTA na Xboxa ale są ludzie wredni :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w tym moim zdaniem przewagę ma konsola, bo prawdę mówiąc za 1500zł nie zrobię ze swojego kompa demona szybkosci, a na Xboxie gram bez jakichkolwiek przycięć.

Gry nie są tanie, nie zaprzeczam, ale, jak narazie stać mnie na to żeby kupić grę raz na miesiąc.

fakt, tylko z tą przewagą różnie bywa, bo tak jak napisał StoProGratis "Każdy ma własny gust i upodobania" ... różnice pomiędzy PC / X360 /PS3 są spore .... na każdej platformie znajdziemy coś wyjątkowego .

PCty to gry FPS, FPP, TPP(nie każdy rozdaj, bo niektóre na pada są idealne), strategie, massive multiplayer ... to gry dla których większość woli przyspieszyć PCta a niżeli kupić konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze bylem milosnikiem FPP i TPP, i jak narazie na Xboxa jest tego dostatek (przynajmniej tytuly ktore mnie interesowaly), jedynie w ostatniego Tomb Raidera gralem na piecu :) no ale wiadomo, klawiatury i myski pad nie przebije :) mimo iz nie gra sie w ten sposob zle.

Edytowane przez daFojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale takie "psy ogrdonika" istnieją wejdź na jakieś forum o Xboxie i poczytaj jak się cieszą, że jakiejś gry na PS3 nie będzie i to działa w drugą stronę fani Sony zawsze wytykali palcami, że GTA3 itd będzie najpierw na PS2 a teraz gdy GTA IV będzie najpierw na X36 i PS3 to fani Xboxa śmieją się, że na PC będzie później. Nie rozumiem takiego postępowania bo sam czekałem na GTA na Xboxa ale są ludzie wredni

Powiadasz wredni, ja bym użył stwierdzenia głupi bo co to komu przeszkadza, że gra wyjdzie na jeszcze inne konsole niż oni mają.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy po prostu nie mogą tego przeboleć, dostają drgawek, ataku padaczki :lol2: jakby od tego czy gra będzie excluzive zależał ich dorobek/życie .

poważnie mówiąc zachowanie jak u małego brzdąca i pomyśleć że niektórzy maja po 25...30 lat i potrafią robić wywody z powodu premiery GoW na PC, wylewać żale że MS ich 'oszukał' .... wierzyc się nie chce.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest fajna, nie napisze super bo potem, że sie za bardzo podniecam. Dopiero dziś dane mi było w nią zagrać. Ogółem gra mi sie bardzo spodobała. I po kilku godzinach gry trąca mi trochę liniowością :D Też odnieśliście takie wrażenie? Tzn chodzi mi o to, ze nie da sie zgubić. Na początku trudno mi było sie dostosować do sterowania ale potem już z górki.

 

Tyle z moich doświadczeń ;)

 

Zacieszyłem troche :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez zagralem w to pierszy raz pare dni temu:]

 

uwazam ze gierka jest swietna:P

 

kuleje w niektorych momentach AI kompanów ale wydajac stosowne polecenia mozna to jakos załagodzic:P (ala ja jakos zawsze o tym zapominam w ferworze walki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poweim Wam jedno: ta gra to dopiero staje sie swietna jesli gramy co-op'a (z kumplem przez net'a na poziomie Insane z headsetami) oraz multi - za ktore PC'towcy tez beda musieli zaplacic. A warto. :) Ja w multi gram odkad gra wyszla na X'a i do tej pory jeszcze mi sie nie znudzilo :D

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Poweim Wam jedno: ta gra to dopiero staje sie swietna jesli gramy co-op'a (z kumplem przez nat'a na poziomie Insane z headsetami) oraz multi - za ktore PC'towcy tez beda musieli zaplacic. A warto. :) Ja w multi gram odkad gra wyszla na X'a i do tej pory jeszcze mi sie nie znudzilo :D

 

Pozdrawiam.

Za co zapłacić? Ponoć granie na Live ma być za darmo dopiero granie xbox-PC ma być płatne z resztą znajdą się sposoby na granie za darmo ;]

 

BTW headsety to chyba nie jest nic nadzwyczajnego na PC :]

Edytowane przez StoProGratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co zapłacić? Ponoć granie na Live ma być za darmo dopiero granie xbox-PC ma być płatne z resztą znajdą się sposoby na granie za darmo ;]

 

BTW headsety to chyba nie jest nic nadzwyczajnego na PC :]

Z tego co ja wiem to Live jako usluga jest platna, nie wazne czy grasz PC-PC, Xbox-PC czy Xbox-Xbox. Uzywasz Live - placisz. Jesli sie myle, wskaz mi linka gdzie pisze cos innego. :)

 

Pozdrawiam.

 

EDIT:

Zwracam honor - PC to PC jest za free (objety w abonamencie Silver):

Silver Membership Features

Cost = Free

Single Gamertag

Common gamer profile

Common gamerscore

Single player achievements

Private chat via text and voice

Common friends list and online presence

PC only multiplayer including browsing a list of active PC games

 

Gold Membership Features*

Cost = $49.95 U.S. /year unless you’re a current Xbox Live Gold member which gives you automatic access to Gold features on Games for Windows – LIVE titles

All Silver membership features

Multiplayer matchmaking with friends

TrueSkill™ matchmaking

Multiplayer achievements

Cross-platform gameplay

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poweim Wam jedno: ta gra to dopiero staje sie swietna jesli gramy co-op'a (z kumplem przez net'a na poziomie Insane z headsetami) oraz multi - za ktore PC'towcy tez beda musieli zaplacic. A warto. :) Ja w multi gram odkad gra wyszla na X'a i do tej pory jeszcze mi sie nie znudzilo :D

 

Pozdrawiam.

Pograło się troche razem :)

 

Jest dokładnie tak jak mówi Roger. Co-op na poziomie insane z headsetami na głowie jest niesamowity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...