Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hooded man

Przemol^N i inni dobra dobra juz nie robcie z siebie takich filantropow gier komputerowych. To normalne ze przy TAKICH grach akcji najwazniejsze jest to czy w ogole bedzie mozna zagrac. A ze nie wszyscy maja 8800GTX to ludzie pisz jak dziala na danych configach. To wlasnie dzieki takim maniakom Przemol^N, wiesz czy ci gra pojdzie czy nie. Bo rzepraszam ale opisy na pudelkach gier typu, - wymagana karta 256mb, windows XP i DVDx8 sa tak durne i niekompetentne ze az boli.

Wy jestescie jacys nienormalni ze wymagacie oceny glebi i fabuly w rabance ktora nwet jeszcze nie wyszla.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze patrzac po trailerach ta rabanina do mnie nie przemawia. A kwestia zadowolenia wlasnego ego iloscia fpsow przemilcze.

Gra nie jest jakas zjawiskowa. Moim zdaniem jest przereklamowana. Grajac w singla znudzilem sie na 3 etapie. Fajnie gra sie w trybie kooperacji ze znajomymimi. Mozna poplotkowac i zabijac sobie obcych. Gra polega na tym ze musisz znalezc jakies miejsce typu murek, i czy sciane i wychylajac i strzelac. Fabula oczywiscie jest beznadziejna. Gra jest prosta, nie sposob sie zaciac chyba ze na trybie hardcore :wink:

Mysle ze ta gra bez live i kooperacji czy tez multiplayera traci polowe swojej wartosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hooded man kogo nazywasz nienormalnym?

 

Dla mnie nienormalne jest to, że 90% postów na temat jakiejs nowej gry to przeliczanie się na fpsy. Ja często wchodze do tematu by zobaczyc czy warto chociazby sciagnac demo albo kupic grę, ale nie, jak zwykle widze liczenie fpsów na swoim sprzęcie... jakby to kogos obchodziło :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol, ale ponoć wersja na pc to ma być coś w stylu "director's uncut"- może dopiero teraz wyjaśni się fabuła GoW, bo przyznaję w wersji z klocka jest tak pocięta i płytka, że aż boli.

 

Schemat: murek, strzelanie przez 5 min, eksploracja, murek etc faktycznie na papierze wydaje się być nudnym, ale w rzeczywistości sprawdza się nieźle i mnie ta gra do siebie przyciąga.

 

@hooded man, weź na wstrzymanie człowieku- nie ma gry, to nie można dyskutować o fabule (abstraciach!ąc od faktu, że posiadacze x360 grają już w to ponad rok)- zgoda. Ale tak samo nie powinno się mielić jęzorem o wymaganiach, bo przecież te z zapowiedzi nijak się mają do wersji pudełkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nienormalne jest to, że 90% postów na temat jakiejs nowej gry to przeliczanie się na fpsy. Ja często wchodze do tematu by zobaczyc czy warto chociazby sciagnac demo albo kupic grę, ale nie, jak zwykle widze liczenie fpsów na swoim sprzęcie... jakby to kogos obchodziło :mur:

OT.

jestem pewien na 100%, ze gdyby na konsolach dalo sie ustawiac rozne opcje graficzne, jak i zmieniac cfg sprzetu, dokladnie tak samo wygladalyby "rozmowy" w tematach konsolowych tyle, ze to juz nie bylyby wtedy konsole ;) na blaszaku kazdy cfg jest praktycznie inny, co w tym zlego, ze ludzie pisza o fps, IQ itp.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

OT.

jestem pewien na 100%, ze gdyby na konsolach dalo sie ustawiac rozne opcje graficzne, jak i zmieniac cfg sprzetu, dokladnie tak samo wygladalyby "rozmowy" w tematach konsolowych tyle, ze to juz nie bylyby wtedy konsole ;) na blaszaku kazdy cfg jest praktycznie inny, co w tym zlego, ze ludzie pisza o fps, IQ itp.

EOT

sulaco daj sobie spokoj i nie przekonywuj na sile tworzac teorie o tym ze konsolowcom zalezaloby na tym zeby musieli sie meczyc z klatkami/s. Oni maja szczescie ze gry na konsole sa tworzone z zalozeniem ze musza chodzic przynajmniej w tych 30fps. Nie ma nic zlego ze ludzie wspomna o tym jak im dana gra chodzi ale nie zeby od kilkunastu zakladek nie moc znalezc uzytecznej informacji poza tym ile klatek, rdzeni, rozdzielczosci, pamieci zajmuje/wykorzystuje gra. nie kazdemu do szczescia potrzebna jest informacja jak innym dany tytul sie odpalil z jak kosmicznymi detalami, a tym co chca sie pochwalic/dowartosciowac a i owszem ;)

 

dzisiaj juz 5 listopad,jutro premiera GoW ? a gdzie demko ?

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałeś co napisał Sulaco? Gdyby były opcje graficzne. A, że nie ma to nie dyskutują. Tu jest temat pecetowy. Jak chcesz pogadać o fabule przejdź głębiej do tematu konsolowego. ;)

 

Czemu niektórzy z forum komputerowego chcą na siłę zrobić forum growe? Tu jest pomieszane wszystko. Na dedykowanym konsolom też już gada się, że coś mogło ładniej wyglądać albo, że animacja chrupie czy jest płynna. Mimo wszystko tam o grze najwięcej pogadasz. Tutaj na pierwszy ogień idzie grafika i wymagania sprzętowe. Taki typ forum. ;)

 

A z tym demkiem to dają doopy. <_< Pewnie wyjdzie razem z grą, żeby napaleni klienci od razu po fulla do sklepu polecieli.

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Czemu niektórzy z forum komputerowego chcą na siłę zrobić forum growe? Tu jest pomieszane wszystko.

to jest topic o grach, o gadaniu o wydajnosci kart graficznych jest topic Karty Graficzne, poza tym przeczytaj sobie co jest napisane w podpisie topicu

Gry

Szukasz solucji, patchy, porad i nie pytasz o cracki i warezy? To dział dla Ciebie

a nie pisze "chcesz sie pochwalic jaki masz wypasiony komputer i ile wyciaga klatek w najnowszych grach? to dział dla Ciebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STOOOP!!

 

 

hammer time ;0

 

A poważnie. Ludzie przystopujcie to OT w tym temacie ;). To sie stało nagminne (czy jakie tam). Prosze moda o usuniecie postów nie na temat (z tym też ofc). Człowiek myśli ze cos nowego o grze a tutaj pupa :).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grippem

hooded man kogo nazywasz nienormalnym?

 

Dla mnie nienormalne jest to, że 90% postów na temat jakiejs nowej gry to przeliczanie się na fpsy. Ja często wchodze do tematu by zobaczyc czy warto chociazby sciagnac demo albo kupic grę, ale nie, jak zwykle widze liczenie fpsów na swoim sprzęcie... jakby to kogos obchodziło :mur:

I co mam Ci powiedzieć, że CoD4 to dal mnie syf nie wart 10zł a Crysis mnie powalił i już zamówiłem PreOrdera? Wiem, że u Ciebie jest na odwrót więc co Ci to da? Każdy zagra i sam oceni. A w tematach o konsolach za to kłótnie czy wygląda lepiej na PS3 czy na Xboxie 360 albo ile AA i jaka rozdzielczość oraz czy czasem chrupie czy nie :wink: To jest forum dla ludzi którzy bardziej się interesują komputerami niż grami mam rację? Jak chcecie pogadać o grach to idźcie na jakieś forum gery i kłóćcie się z dzieciakami jakie auto w NFS PS jest lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

To jest forum dla ludzi którzy bardziej się interesują komputerami niż grami mam rację? Jak chcecie pogadać o grach to idźcie na jakieś forum gery i kłóćcie się z dzieciakami jakie auto w NFS PS jest lepsze.

ale ty masz problemy ... wogole to fajny fast nick z Ciebie . Zalozony na szybko zeby innym nawrzucac ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Jestem w okopach z OpenSource i z innymi... aha

premiera 22 listopada wiec demo moze jeszcze wyjdzie.

Zamówiłem EK mam nadzieje ze gra jest warta ceny

jak to 22 listopada ?!?

 

Dołączona grafika

 

 

ja chce zagrac juz teraz , zreszta ten filmik z youtube daje nadzieje ze pelna wersja jest juz gotowa, pewnie ktos ze znajomych people can fly to umiescil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We found no image quality differences inherent to enabling DX10 mode, but we did find a large performance drop on every video card. Simply put there is no reason to run this game in DX10 unless you have a powerful enough video card to handle 4X AA with this mode enabled. For the best performance run this game with DX10 “Off” and crank up the resolution with maximum in-game settings for a very fun, fast paced, action game.

pieknie pieknie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

czy mi sie wydaje czy DX10 jak narazie nic nie pokazuje ? roznica miedzy DX8 a DX9 byla kolosalna i widoczna golym okiem, a miedzy DX9 i DX10 ??

 

there are no image quality differences between ATI and NVIDIA in this game that we could find. If there are any differences of any consequence, we could not find them. Both cards look to be doing a stellar job of rendering Gears of War.

uff cale szczęście :P Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Niezły ten dx10 , włączasz wydajność spada i brak różnic z dx9 :lol2:

pewien mądry ktoś powiedział kiedyś ze większość różnic tkwi w naszej podświadomości ... i na to pewnie licza Ci ktorzy promuja DX10 :P

 

jesli sa jakies testy GoW PC w necie to znaczy ze pelna wersja bedzie na dniach ... ciekawe w ile przyjdzie mi przesylka z zagranicy . zobacze na ebayu czy maja juz GoW pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gamespocie czytalem, ze gra ma dosc konkretne wymagania, w sumie to dziwne, bo UT3 rowniez od Epica, jest cholernie dobrze zoptymalizowany w stosunku do grafiki. O Bioshocku czy MOHA na UE3 juz nie spominajac. Jak to sie sprawdza w praktyce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

ja sie nie upieram, wiem ze jest taka pozycja ktora nie jest na UE a wiele osob jest przekonanych ze to wlasnie UE. Mozliwe ze nie jest to Bioshock tylko inna nowa gra i mi sie poplatalo bo juz dawno o tym czytalem.

Sory za to OT proponuje zakonczyc temat.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...