Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra pograłem 15minut i unistal. Ale syfna gra, na iksboksa w sam raz! :lol:

 

A teraz na poważnie. Pograłem dłuższą chwilkę i jest super!;] Zapowiada się lepiej od Lost planet (bardzo mi się podobało) a chodzi jeszcze lepiej :lol:

No nic, wracam do gry;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a chodzi jeszcze lepiej :lol:

No nic, wracam do gry;]

komu chodzi, temu chodzi

 

ogolnie bardzo wiele osob ma problemy z tym błedem :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak masz poblemy z grą , to problem jest po strone systemu.

 

Mam system ostro okrojony i nie ma problemów , jedynie te 1-2sek spowolnienia co kilkanaście minut denerwują.

 

Masz wszystkie łatki??? Czy suchy sp2 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Mi cały czas gra wywala błędy do windowsa: WarGame-G4WLive.exe

 

Niekiedy nawet juz w menu.

 

Sciagnalem anwet update'a do tego głupiego games for windows i dalej to samo

 

Ma ktos podobny sprzet moze ? (Radeon x1950) ?

hehe na ten blad najlepiej nie reagowac :lol2: :lol2: :lol2: tzn jak blad ci wywali to sie przelaczasz miedzy tym bledem a gra kombinacja alt+tab i grasz dalej a blad sobie wisi w windowsie :lol2: Jak konczysz gre to po wyjsciu do windowsa zamykasz blad i swieto

Ten blad sie pokazuje praktycznie kazdemu.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe na ten blad najlepiej nie reagowac :lol2: :lol2: :lol2: tzn jak blad ci wywali to sie przelaczasz miedzy tym bledem a gra kombinacja alt+tab i grasz dalej a blad sobie wisi w windowsie :lol2: Jak konczysz gre to po wyjsciu do windowsa zamykasz blad i swieto

wiem o tym , ale jak sie wroci do gry to ona zacina niemilosiernie scinac co jakis czas,

 

pare łatek mam (xp sp2) , a czy wszystkie to raczej nie

ale Ty masz GF natomiast ja radeona

Edytowane przez fuqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh tak czytam te posty i narzekacie niektorzy okropnie na ta gre. Mnie tam sie podoba , solidna strzelanka i to TPP w dodatku ;) moze dlatego tak mi przypadla do gustu, obecnie jestem przed walka z Burmakiem czy jak on sie nazywa ;p ten boss ktorego na X'ie nie bylo ;p i za chwile juz koncze gre ;p. Nie pokazuje mi sie zaden blad i zadnych problemow nie ma , na suchym winxp sp2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

ja jak ignoruje ten blad to nie mam zadnych oznak ubocznych, RAZ tylko cut scenka mi sie pociala tak do 2-3 klatek :-) ale to tylko raz, tak to normalnie wszystko smiga. Czsami tylko trzeba pare razy sie przelaczyc zeby gra zatrybila bo ten blad czasami uparcie nie "puszcza" dalej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze cos powiedziec na ten temat jakis posiadacz radeona z serii x1xxx ??

poza tym gra mi nie zapisuje ustawien video (rozdzielczosc itp.) i po kazdym wlaczeniu musze ustawiac na nowo (o dziwo sejwy i ustawienia klawiszy czy dzwieku zapisuja sie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mama X1800XT i gra chodzi normalnie, nie wywala błędów tylko czasami są te dziwne przycinki. Mam WinXP mini. Wyłączyłem całkowicie pamięć wirtualną i przekonam się czy te przycinki dalej wystąpią. Gra całkiem przyjemna. ;)

a jakie sterowniki masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest pobrana wersja gry ... niestety nie widzę nigdzie rozwiązania ... mam to samo i ... też radeona ... dodatkowo po zrzuceniu przez błąd gry na pasek ... mimo że u mnie skoków nie ma ... gra ponownie wychodzi do windowsa i ... znika z paska ...

Edytowane przez basterall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można porównać to w ten sposób co komu bardziej pasuje i cod poprostu się jednym bardziej podoba bo ręka to ręka a nie plecy pudziana ;).

Nie ważne , ja uważam , że w gow trzeba grac na dużym ekranie na kanapie i relaksik + zabawa jest przednia.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można porównać to w ten sposób co komu bardziej pasuje i cod poprostu się jednym bardziej podoba bo ręka to ręka a nie plecy pudziana ;).

Nie ważne , ja uważam , że w gow trzeba grac na dużym ekranie na kanapie i relaksik + zabawa jest przednia.

Jak dla mnie gra OK. A duży ekran zdecydowanie rekomendowany - niestety muszę się ograniczać do fotela bo kanapę mam za daleko ;).

A te przycinki to zapewne doczytywanie lokacji.

Edytowane przez Zigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery mam 7.9. A te przycinki nie są spowodowane loadingami leveli tylko stoisz i np. zaczniesz się szybciej obracać i wtedy ciach i przycina na chwilkę mimo, że FPSów jest 40.

 

A dla tych co nie mogą uruchomić to na pocieszenie dzisiaj kumpel poszedł do sklepu po gearsy, wybulił 50E, poszedł do domu, zainstalował na viście, odapa grę, wchodzi do menusów i wywala go do windy. :) Chłopaki z PCF coś spartolili bo u wszystkich moich znajomych nie chodzi tylko u mnie śmiga. :) U kumpla z GF8600 uruchamia się pierwszy screen ten na windowsie i dalej nie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery mam 7.9. A te przycinki nie są spowodowane loadingami leveli tylko stoisz i np. zaczniesz się szybciej obracać i wtedy ciach i przycina na chwilkę mimo, że FPSów jest 40.

(,,,)

U kumpla z GF8600 uruchamia się pierwszy screen ten na windowsie i dalej nie idzie.

No dokładnie, przycinki nie są zwiazane z jakimiś konkretnymi zdażeniami tylko występują raczej spontanicznie ;|

u mnie gra sie nie wysypuje wcale ... moze to jednak kwestia Visty ? (mam xpka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Wyjdzie demko wydam wlasna opinie.

Tez na to licze bo z innego zrodla nie zalatwiam sobie gierek , nawet by mi sie nie chcialo majac tez szybkiego neta.

 

nie mam pojęcia jak można porównywać CoD4 do GoW :blink:

Obie de facto sa strzelankami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i troche szkoda. bo giera w sumie albo kogos przyciagnie albo nie a z innych zrodel nie chce sie w nia zaopatrywac tylko po ty by sprawdzic czy warta uwagi. Z drugiej strony wydac w ciemno dosc znacznej kwoty tez nie mam zamiaru nie wiedzac na co wydam ;/ bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tu znajdziesz pomoc:

http://gearsforums.epicgames.com/showthread.php?t=583802

http://utforums.epicgames.com/showthread.php?t=583850

http://forums.epicgames.com/showthread.php?t=583501

http://www.gamespot.com/pc/action/gearsofw...&pid=942000

 

Gwoli ścisłości - nie testowałem tego rozwiązania, bo skończyłem całą grę bez ani jednego błędu (btw tytuł oceniam na 7/10, do połowy gry 5/10).

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tu znajdziesz pomoc:

http://gearsforums.epicgames.com/showthread.php?t=583802

http://utforums.epicgames.com/showthread.php?t=583850

http://forums.epicgames.com/showthread.php?t=583501

http://www.gamespot.com/pc/action/gearsofw...&pid=942000

 

Gwoli ścisłości - nie testowałem tego rozwiązania, bo skończyłem całą grę bez ani jednego błędu (btw tytuł oceniam na 7/10, do połowy gry 5/10).

niestety to wszystko juz dawno przejrzalem , ale i tak dzieki za fatyge ;]

 

pozostaje czekac na patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbował ktoś?

i change the line in WarEngineUserSettings.ini

OnlyStreamInTextures=FALSE to OnlyStreamInTextures=TRUE

give a try and let me now if work to you people.

my english is not very good.... suerte a todos

ludziska pisze ,że im działa i ponoć niweluje szarpanie o którym tutaj była już mowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...