Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

wiem o tym , ale jak sie wroci do gry to ona zacina niemilosiernie scinac co jakis czas,

 

... nie wiem dlaczego jak nie wyskoczyl blad to gra chodzi super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z tym że gra nie zapisuje mi ustawień klawiszy :( zmieniam sobie czułość myszki daje ESC i [gluteus maximus] kasują się all ustawienia żeby było śmieszniej jak dam F1 (powrót do domyślnych) to ich też nie zapisuje co jest grane ?? Opcje graficzne zapisuje bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche i najpierw na xboxie i teraz na PC

 

7600GT i venice daja rade nawet:P ba da sie nawet fajnie pograc na sempie 2600 i 7300gt

 

i kurde fak ale single to jedna a coop to drugie :] tylko 10 razy bardziej miodne zwlaszcza z kumplem siedzacym obok na drugim kompie.

 

Gierka jednym slowem "rzadzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO WSZYSTKICH , KTÓRYM GRA WYWALAŁA BŁĄD NA KARTACH ATI X1950

 

 

Problemem okazało sie Ati Tray Tools. Nalezy zablokowac w Narzedzie i opcje -> OSD WYSWIETLANIE NA EKRANIE OSD (odhaczyć)

 

Nastepnie nalezy wejsc w Direct3d -> optymalizacje i zaznaczyc obie opcje.

 

Odtad gra dziala mi na 1280x1024 wszystko na high lacznie z cieniami i gra sie super płynnie! sprawdzalem frapsem i caly czas poand 35 fps a i pod 60 podchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcialbym nic sugerowac ale problemy maja chyba glownie ludzie na radeonach :( wiec raczej pretesje do panow od sterownikow

ja jade teraz na 7.10 i wszystko pieknie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO WSZYSTKICH , KTÓRYM GRA WYWALAŁA BŁĄD NA KARTACH ATI X1950

Problemem okazało sie Ati Tray Tools. Nalezy zablokowac w Narzedzie i opcje -> OSD WYSWIETLANIE NA EKRANIE OSD (odhaczyć)

 

Nastepnie nalezy wejsc w Direct3d -> optymalizacje i zaznaczyc obie opcje.

 

Odtad gra dziala mi na 1280x1024 wszystko na high lacznie z cieniami i gra sie super płynnie! sprawdzalem frapsem i caly czas poand 35 fps a i pod 60 podchodzi

 

No ciekawe ,ale jak ktoś nie ma ATT , a błąd wywala. ? Nie będę chyba specjalnie instalował jak mam CCC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ,ale jak ktoś nie ma ATT , a błąd wywala. ? Nie będę chyba specjalnie instalował jak mam CCC.

niestety ale musisz odinstalowac CCC i zainstalowac ATT , zreszta na dobre ci to wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokumenty/my games :) tam powinien byc katalog o gearsow

Niestety to nie to dla tego zapytałem. Chyba trzeba skopiować cały profil z tego windows live czy jak mu tam. Chwilowo problem nie istnieje bo nagle GoW zaczął normalnie działać na XP :D ale na przyszłość warto wiedzieć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To run Gears of War with your current hardware setup, you must install the following software update or updates:

 

+ AMD Processor Driver for Windows XP and Windows Server 2003 version (x86 and x64 exe) 1.3.2.16

 

 

If you do not install this software, at some point the game will stop and your progress will be lost.

 

To run Gears of War with your current hardware setup, you must either install the AMD Processor Driver for Windows XP and Windows Server 2003 Version (x86 and x64 exe) 1.3.2.16 or get the latest driver for your brand of processor from the www.amd.com website. To install the update, click INSTALL.

 

If you do not install this driver or the latest driver from the website, at some point the game will stop and your progress will be lost.

 

Wyświetla mi się takie coś jak chcę uruchomić grę co musze sciagnąć ?? jakieś propozycje?? (mam Semprona 2500+ 1,8 GHz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To run Gears of War with your current hardware setup, you must install the following software update or updates:

 

+ AMD Processor Driver for Windows XP and Windows Server 2003 version (x86 and x64 exe) 1.3.2.16

If you do not install this software, at some point the game will stop and your progress will be lost.

 

To run Gears of War with your current hardware setup, you must either install the AMD Processor Driver for Windows XP and Windows Server 2003 Version (x86 and x64 exe) 1.3.2.16 or get the latest driver for your brand of processor from the www.amd.com website. To install the update, click INSTALL.

 

If you do not install this driver or the latest driver from the website, at some point the game will stop and your progress will be lost.

 

Wyświetla mi się takie coś jak chcę uruchomić grę co musze sciagnąć ?? jakieś propozycje?? (mam Semprona 2500+ 1,8 GHz)

Google juz nie dzialaja ? ani www.amd.com ? chyba widac wyzej co jest napisane ? Musisz instalnac stery do amd -> http://www.amd.com/us-en/Processors/Techni...71_9706,00.html -> http://www.amd.com/us-en/assets/content_ty...ities/setup.zip ;] Edytowane przez DdK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Wyświetla mi się takie coś jak chcę uruchomić grę co musze sciagnąć ?? jakieś propozycje?? (mam Semprona 2500+ 1,8 GHz)

olać, zaznaczyć pole 'Skip' czy jak to tam jest

stery do tego proca nie są potrzebne, dopiero od Athlonów 64 one są potrzebne

Wie ktoś na jakich detalach zagram na sprzęcie z siga?

na tym co mam w sigu gram na Medium, a tekstury na Low

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja teraz coś napiszę. Na wstępie chcę podziękować fuqsowi za te info o ATT. Teraz nie tylko gra mi nie wywala błędu ,ale tak nie szarpie podczas poruszania się czy obracania kamerą. Co dziwne wtedy FPS miałem praktycznie taki sam , a szarpało. Teraz chodzi płynnie. Graficznie pod DX9 wg. mnie nie ma co porównywać do wersji X360. Bo ta jest IMO ładniejsza. Nie wiem jak to się ma z DX10. Może i na DX10 jest lepsza ,ale pod DX9 wg. mnie wygląda słabiej od wersji z X pudła. Akurat to mi nie przeszkadza. Co samej gry to IMO dobrze wykonana. Nie widzę żadnych błędów w grafice i innych bugów. Gra mi się też komfortowo na klawie+mysz chociaż IMHO na padzie jakoś mi lepiej to szło. Może kwestia przyzwyczajenia. GOW już przeszedłem na X'ie ,więc dla mnie to taka jakby powtórka z rozrywki.

 

Co do wydajności to śmiga mi pięknie z wszystkim na HIGH przy 1024x768. Postprocessing na Vivid. Rzadko co spada poniżej 40FPS . Poniżej 30 jak dotąd nie uświadczyłem. Gra ciągnie z dwóch rdzeni co również cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh...co konsola to konsola...na xsie przeszedlem gre kilka razy uhu czasu temu, a teraz szrpnelem sie na wersje PC, aby przejsc sobie dodatkowy epizop...i mam problem...gdzieś będąc w akcie 4 gra usunęła mi savy po ponownym włączeniu...jeśli ktoś może to po proszę o spakowany folder my games/Gears of War for Windows na jakiś serverek(rapid...) lub maila ( siekieer@gmail.com). W miarę ukończonę grę(nie chce mi się 6 raz w karierze tego samego przechopdzić^^)...tak na prawdę interesuje mnie tylko ten dodatkowy epizod :) Z góry wielkie dzięki!! Wiem, że inne osoby też mają ten problem więc potrzeba zbawcy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...