Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ciagle w tym samym miejscu gry robi szię czarny ekran miga a puzniej wyskakuje mi bład ( Microsoft Visualc++Runtim Liberty ).sterowniki mam wgrane nowe zaruwnoa do grafy jak i pł gł. Kolega dał mi cos takiego vcredist_x86 ale nic nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś zakupiłem Gears of War i niestety na moim laptopie asus ( 1.6 Core Duo, 2GB RAM, ati mobility radeon x1600) wystąpił problem z driver revision 8.411.0.0 , gdyż nie mogę go zainstalowac. Próbowałem odpalic gre bez tego drivera ale niestety po uruchomieniu gry wyrzuca mi niebieski ekran i następuje przeładowanie systemu. Może macie jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj zakupiłem gears of war,po instalacji chciałem sobie pograć a tu zonk przy uruchamianiu wyskakuje błąd Problem z gw4-live.

Zrobiłem formata,sciągnąłem najnowsze stery,akutalizowałem Live do ver.1.2,a tu dalej to samo.Macie moze jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj zakupiłem gears of war,po instalacji chciałem sobie pograć a tu zonk przy uruchamianiu wyskakuje błąd Problem z gw4-live.

Zrobiłem formata,sciągnąłem najnowsze stery,akutalizowałem Live do ver.1.2,a tu dalej to samo.Macie moze jakieś pomysły?

 

nie grałem, ale może to Ci pomoże :D

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=gw...+Google&lr=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelazłem dwa akty i co? Gra jest monotonna strasznie, non stop to samo ... zupełnie jak drugi dawny mega hit z Xboxa – Halo – idziesz strzelasz, idziesz strzelasz. (powtórz). Rozumiem gierka 4 fun etc., może ja zbyt wiele oczekuje ale GoW nie robi na mnie wrażenia.

 

Ok, gra wygląda ładnie nawet dziś, do pewnego stopnia jest grywana ale litości ile można wałkować to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne przygodowki :P chyba kupiles GoW'a bez wiekszego zastanowienia co?

"Haha" genialne "przygodowa" haha, cóż za błyskotliwy żart. O ja durny nie wiedziałem że to Tpp - miało być Rpg! To wszytsko wyjasnia. Dlaczego gra jest extremalnie odmozdzajaca, monotonna i prostacka nawet jak na tpp. Flaki z olejem, nie wiem czym tu się podniecać. Dobrze ze toto dostałem a nie musiałem kupić za 119 zeta ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że każdemu podba się coś innego.

Otóż to. Najbardziej mnie dobijaja dogrywki ktore w 5 akcie doslownie uniemozliwiaja gre. Zainstalowalem patcha i dalej to samo - no moze ciut mniej - z tym ze sterami do grafy to wachlowalem ostatnio bardzo czesto :> Gra sie zacina ale dioda hdd w ogole sie nie pali, patrze - 1,61 GB pamieci tylko zaadresowane, z reszta akurat Ramu mi nie barkuje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wargame-g4wlive.exe i wszystko jasne...

Czy MS wreszcie kiedyś zrobi coś co będzie działać częściej niż nie działać...

Najlepsze jest, że 2 dni gra chodziła bez problemu.

 

Nie pomaga zmiana sterowników ani reinstall. K p i n a.

 

EDIT: Problem ustąpił sam Oo. Mniejsza o to. Teraz mam inny. Gra w pewnym momencie sie zwiesza i qniec. Ciągle jest to ten sam moment. Nie pamiętam rozdziału, ale lezie się pod mostem, a na górze jest ten uzbrojony wielki dinuś czy co tam. W momencie gdy zabiję wszystko co się rusza i postać gada z "bazą" następuje freez. Dźwięk idzie dalej a obraz stoi i nic się nie da zrobić.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,mogłby ktoś podesłać mi na mejla sylten_m4@tlen.pl swojego save,tak po 2 akcie.Zaczynam grac w tą gre juz 3 raz i mam dosyc tych początkowych misji.Będe bardzo wdzięczny.Z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

No moze jeszcze jedno co to za gra w ktorej nie wiem o co walcze z kim i dlaczego, masz pukawke i strzelaj do tych brzydszych. Chociaz jakiez intro cokolwiek,

...

Buhah to naprawde musisz być mało inteligentny jak nie wiesz dlaczego masz rozwalać pasikoniki, a poza tym intro jest i pokazuje początek wojny, chyba że piracka wersja nie ma :?

 

Gears of War - 5 broni na krzyż, z czego opłaca się używać max 3 (bo tyle możesz dźwigać), non stop podobne lokacje, monotonia (gram na hardcore więc ciągłe sekwencje wychyl się-strzelaj-schowaj się przeplatają się z umarłeś-load-umarłeś).

Rzeczywiście nie ma w GoW'ie za dużo broni, bo tylko 8 typów i granaty, ale ograniczenie do noszenia tylko broni głównej, dodatkowiej i pistoletu jest lepsze niż noszenie w 'kieszeni' całego arsenału.

 

Co do lokacji to nie mogę się z toba zgodzić, lokacje są urozmaicone, mają swój charakter.

 

Gra nie jest za długa, przeszedłem ją w jakieś 15h na średnim poziomie trudności, teraz tydzień przerwy i jeszcze raz od początku tym razem na najtrudniejszym poziomie.

 

 

P.S. Czy cytowanie starych postów to archeologia??

Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wspomnialem o Live'ie. W folderze ktorego sciezki nie moge sobie przypomniec w tej chwili znajduja sie back-upy profilu offline zwiazane z GoW. Z ktorego tez czasem gina ;] Dlatego darowalem sobie chwilowo gre ze wzgledu na problemy z save'ami. Rzadko spotykam gorsze bugi w grach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,a mnie znowu dopadł baardzo dziwny problem.Otoż w każdej rozdziałce mam ok 15fps(wczesniej w 1280/1024 miałem ok 60fps),stary mam najnowsze,probowałem z Oc i bez,system nowy przedwczorajszy;p.No i nie wiem co juz robić,chyba naprawde nie jest mi dane cieszyć się tą grą,zaczynam grac juz chyba 4 raz i za każdym razem jakis problem;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...