Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pomoglo, ale znalazlem inny sposob na obejscie problemu i ukonczenie tej cholernej gry...

No można jeszcze pozmieniać nazwy plików z checkpointami.

 

Dziwne, niby to, co wcześniej napisałem pomaga w kwestii save'ów (chyba że ktoś nie robił od razu konta na live'ie, bo czytałem, że też, gdy się dopiero po jakimś czasie zrobi konto, a wcześniej sie gralo, to zapisy znikaja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No można jeszcze pozmieniać nazwy plików z checkpointami.

 

Dziwne, niby to, co wcześniej napisałem pomaga w kwestii save'ów (chyba że ktoś nie robił od razu konta na live'ie, bo czytałem, że też, gdy się dopiero po jakimś czasie zrobi konto, a wcześniej sie gralo, to zapisy znikaja).

Dokladnie tak zrobilem. Co do tworzenia konta na live to wlasnie nie zalozylem zaraz po odpaleniu gry. Chcialem tylko na szybko zobaczyc czy mi sie spodoba i jakos mnie odrzucila. Ostatnio zrobilem jeszcze jedno podejscie i powiedzmy, ze daje rade, ale bez rewelacji. Wczoraj ukonczylem i raczej powracac do niej nie bede :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie dzisiaj skonczylem GoW'a. Chyba pierwsza gra, ktora przeszedlem od poczatku do konca od 2-3 lat, po prostu cudowna. Szkoda tylko, ze taka krótka, straszny niedosyt po zabiciu ostatniego boss'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś mógł to prosiłbym o save'a z gry na PW tak żeby przynajmniej był drugi Akt bo pieroństwo mi gry nie zapisało a nie uśmiecha mi się od nowa grać :|

 

 

 

 

Dzięki DarkArrow ;)

Edytowane przez Brydz0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to nawet na low tekstury były trochę bardziej wyraźne.

z kartą 3870 x2 powinno śmigać i wyglądać cacy.

 

partyboy666 jakie sterowniki ? mody czy oryginalne ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie widzialem te screeny z 17 strony dlatego sie dziwie :/ sterowniki orginalki catalysty 8.3, bawilem sie ustawieniami w grze dajac po kolei od minimalnych do max, zauwazylem ze przy przejsciu z medium na high nie ma roznicy.. gralem w UT3 tez na silniku ue3 i grafika bez porownania... zaraz zmienie stery na starsze i zobacze co bedzie

 

EDIT: pod vista x64 dziala poprawnie (pomijajac 45min instalacje :/ ), pod xp po zmianie sterow ten sam shit, tekstury oblesnie rozmazane

Edytowane przez partyboy666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis o 22 zainstalowalem i mnie wciagnela ta gierka :P od dawna brakowalo mi takiej gierki na PC. czysta rozrywka i zaje*** grafika. crysis ma lepsza grafe ale niejest tak zoptymalizowany jak GoW pod tym wzgledem uklon dla programistow. znalazlem 1 blad w sumie chyba malo jak na 4godz grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolazłem do ostatniego bosa i nasuwa mi się taka refleksja, iż jest on nieporównywalnie cięższy do przejścia niż cała gra. A już wybitnie denerwujący jest fakt iż w momencie śmierci wgrywa cały lewel od 0 i trwa to niemal tyle co akcja po nim (coś szybko ginę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po bokach wagonu masz postawione na pion kladki - musisz je ostrzelac to sie przewroca i umozliwia szybka szarze do punktu gdzie czeka na Ciebie dzialko obrotowe - inaczej chama chyba nie ubijesz. Boss w tym momencie musi byc na koncu wagonu - zaczynasz w niego walic i juz po chwili jest trup. Mnie to zajelo ze 3 podejscia, ostatnim razem zalatwilem go w doslownie 2 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można go podobno załatwić jeszcze łukiem i snajperką. Łuk i snajperką strzał w głowę, znowu łuk i strzał snajperką w głowę.

Sam tego nie praktykowałem ale gdzieś tak czytałem, a ja go załatwiłem jak kolega powyżej napisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie, gdzie w końcu wrzucić te checkpointy? Juz dwa razy straciłem savy i po raz trzeci tego samego przechodzic nie mam zamiaru.

Gdzie bym je nie umieścił nic sie nie zmienia.

 

A po za tym nie kumam zupelnie jak mozna przez tak dlugi czas nie naprawic takiego @#%$% błedu żadnym patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem dlugo i nie utworzylem profila, skapnalem sie dopiero na drugi dzien. Nie chce mi sie grac od poczatku.

Czy mozna odblokowac wszystkie akty? bo normalnie to jest odblokowany pierwszy i ostatni a ja gdzies w srodku jestem.

Edytowane przez mmmaaarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy da się utworzyć kilka profili?, brat teraz gra a ja też chce sobie popykać i nie umiem jakoś stworzyć drugiego profilu.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest k...a z tą grą moze i kto wyjasni.przez 10 chekpojntów zasuwała na chajach bez aa.a teraz pokaz slajdów.o co to chodzi moze sprzęt nie najnowszy 7300 gt oc na 640/16 :blink:00. ale przez ponad pół gry zasówał aż miło, teraz chol... 7fps :angry: było 22. czy ta gra jest jakoś kijowo zoptymalizo wana czy co? porobiłem defragi ,stery nowe, direkty bajery i nic nie dało , z grafą w porządku inne gry smigają.czy ma ktoś jakąś rade co to może być czy mam to w cho.... sprzedać- a się wkręciłem.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest k...a z tą grą moze i kto wyjasni.przez 10 chekpojntów zasuwała na chajach bez aa.a teraz pokaz slajdów.o co to chodzi moze sprzęt nie najnowszy 7300 gt oc na 640/16 :blink:00. ale przez ponad pół gry zasówał aż miło, teraz chol... 7fps :angry: było 22. czy ta gra jest jakoś kijowo zoptymalizo wana czy co? porobiłem defragi ,stery nowe, direkty bajery i nic nie dało , z grafą w porządku inne gry smigają.czy ma ktoś jakąś rade co to może być czy mam to w cho.... sprzedać- a się wkręciłem.

pozdrawiam

podaj reszte sprzetu, jak masz wlaczone w sterach/rivatunerze etc. wysweitlanie osd na ekranie to to wylacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...