Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OpenSource

widze ze plotek ze Bioshock nie jest UE3 ciag dalszy ... mysle ze ludzie z branzy ktorzy pisali w artykulach ze Bioshock zostal przepisany pod UE3, a oni jezdzili na rozne spotkania z producentami, nie moga sie mylic :)

 

hooded juz Ci przyszedl GoW PC ?

 

co do wymagan GoW to nie musza byc duze, fizyki zaawansowanej tam nie ma, graficznie nie przesadzili z niepotrzebnymi wodotryskami - bedzie dobrze :)

Stranglehold chodzil plynnie to i GoW bedzie :D

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymaga 12GB wolnej przestrzeni na którymkolwiek dysku.

 

Sytuacja u mnie C- 3gb free, D-15gb free E-3gb free. Gears się instaluje :)

 

 

 

Po szybkiej partyjce - gra śmiga wybornie na sprzęcie z podpisu, co prawda lubi lekko swapować przy szybkim przebieganiu przez lokacje (gra streamuje kolejne pomieszczenia w locie, zero loadinów), ale ogólnie jest bardzo dobrze.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Wybaczcie brak licznika fps, ale zapomniałem włączyć we frapsie. Detale ustawione domyślnie, nic nie zmieniałem bo nie miałem czasu. Generalnie framerate utrzymuje się na 50-60fps, a w walce w okolicach 35-40fps, jest naprawdę płynnie. Gdybym miał porównać wymagania do innego tytułu to w pierwszej kolejności ciśnie się na usta MoH Airborne. Bioshock się chowa, tu mamy UE3.0 pełną gębą.

 

Po instalacji folder zajmuje 10GB.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Mamy niewidoczna opcje more options. Po wejsciu na nia mozemy zmienic sciezkie docelowa i widac normalnie wszystkie tekstury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo w High

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Różnic w fps nie zauważyłem żadnych, szczerze mówiąc w grafice też nie.

 

Dawno nie gralem w girsy ale wydaje mi sie ze domyslne detale wygladaja sporo gorzej niz na xboxie.

Widocznie za bardzo podniecałeś się swego czasu GoWem na X'a. Na necie są już benchmarki + porównania z X0 i stara wersja wypada blado w porównaniu do tej. Nawet fanboyski gamespot przyznał to w swojej recenzji gow pc. Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz racje. Mi sie wydaje ze dlatego wydaje mi sie to brzydsze bo ogladam screeny z bliskiem odleglosci na monitorze a na xboxie widzialem to z 2 metrow na 42". Daj linka na jakies porownanie.

BTW krew cos dziwnie wyglada w tej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolega Alcatras, nie widział tej gry na X360, bo właśnie porównuje ja na dwóch obok ekranach Sony Brawia, 26 cali + X360 i PC full detals 8800GT, 19 cali monitor i nie widzę znaczących różnic na korzyść PC, a reszta to bzdury, więć proszę o nie tworzenie sztucznej wyższości PC nad X360.

 

Poz.

 

JJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyższa rozdzielczość i AA to bzdury? Screeny kolegi krzysiek9920 mówią za siebie.

 

http://enthusiast.hardocp.com/images/artic...tE6i_5_14_l.png

Porównanie tekstur MEDIUM (standard dla X0) vs HIGHEST (to ostatnie opłacalne podobno wyłącznie dla kart powyżej 320mb).

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyższa rozdzielczość i AA to bzdury?

miałeś wkleić linki do tych porównań GoW | X0 - PC

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie się bardzo podniecił swoim nowo kupionym GoW. Nic w necie nie widzę. Jedynie film w rozdzielczości komórkowej i parę review gdzie na temat porównania są tylko zdania że grafika faktycznie lepsza bo to wersja DX 10. A widzieliśmy już wcześniej ze różnic w GoW między dx10 a 9 nie ma.

 

Czekam na linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...