Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

Detale na High i gra co jakiś czas chrupie i to nieźle. Dziwne trochę to jest, skoro ludzie na 8600 GT"ponoć" nie mają problemów z FPS. Zdecydowanie wygodniej i spokojniej ( nie trzeba nic kombinować) , gra się w wersję Xbox 360. Jedynie szkoda tych nowych poziomów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detale na High i gra co jakiś czas chrupie i to nieźle. Dziwne trochę to jest, skoro ludzie na 8600 GT"ponoć" nie mają problemów z FPS. Zdecydowanie wygodniej i spokojniej ( nie trzeba nic kombinować) , gra się w wersję Xbox 360. Jedynie szkoda tych nowych poziomów

Na Gamespocie gostek mowi ze sa z [gluteus maximus] i ze spokojnie mogloby ich nie byc, a ludzie z X360 nie powinni sie przejmowac. Mi tez troche szkoda, ale teraz juz zdecydowanie mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Detale na High i gra co jakiś czas chrupie i to nieźle. Dziwne trochę to jest, skoro ludzie na 8600 GT"ponoć" nie mają problemów z FPS. Zdecydowanie wygodniej i spokojniej ( nie trzeba nic kombinować) , gra się w wersję Xbox 360. Jedynie szkoda tych nowych poziomów

Moze dales znacznie wyzsze detale niz ci z 8600GT bo przeciez masz mocniejsza karte. Moze to wina twojego X2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosze ile sie to instaluje !! Tyle instalowania na marne :( nie pociąga mnie ani trochę jak kobieta ważąca normalnie 80 kg :( gniot . Grafika oki ale to strzelanie to jakas pomylka pozatym nie zauważyłem na max detali w 1280 x 1024 mniej niz 38 fps .

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dales znacznie wyzsze detale niz ci z 8600GT bo przeciez masz mocniejsza karte. Moze to wina twojego X2?

Dałem wszystko na high ( kombinowałem też z medium), i na samym początku jak wyskakujemy na plac gdzie latają 2 helikoptery to mam koło 22 fps. Procka trochę podkręciłem a grafa nie ruszana. Dodatkowo co jakiś czas chrupnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

gra na moim FL90 w 1280x800 z detalami medium/high chodzi po prostu bajecznie plynnie przy czym wyglada lepiej niz na xboxa360 ale to juz moja subiektywna ocena zeby sie zraz nikt nie czepial ze na jego ukochanym klocku gra wyglada lepiej. No i w koncu da sie normalnie sterowac bo na konsoli nie dawalem rady, dla mnie to bylo nienaturalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg - i na co ten OT ?

uwazasz ,ze dane zjawisko jest skandaliczne, godne kary ? no to zdemaskuj forumowicza ktorego uwazasz za przestepce - nastepnie przekaz te informacje odpowiednim organizacjom.

 

co do samej gry:

-nie jest czasem tak ,ze osoba ktora grala sobie na 8600 jechala na dx9 (winxp) ,a kolega od 8800 - dx10 (vista?)

jesli o mnie chodzi to odpalam grę pod XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Żeby było weselej, ta sama lokacja w wyższej rozdziałce(1680x1050). Wszystko na MAX.

PS. Gra ma jakiś limiter fps-ów na 62. Jak to wyłączyć??

Czyli jak zwykle sponsoring działa na poniektórych serwisach i oczernianie radka nie wiadomo dlaczego ;/ . Jak widzimy na screnie radek spisuje sie lepiej niz gts 320 mb ;) i pewnikiem tak jak gtx prawie chodzi - całkiem inne banialuki pisali .

 

Teraz zrobiłem screnika w tym samym miejscu i o dziwo 62 fpsy :) czyli podobnie chodzą. Podejrzewam ze wtedy hulal torrrencik i posysal jakies gigabyty ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limak, bez obrazy, ale who gives a shit, czy ty "piałeś", czy nie. Nie jesteś dla mnie wyrocznią, a średnia ocen GoW oscylowała w okolicach 95%, więc tak- to była gra, która napędziła sprzedaż tej konsoli. Moim zdaniem całkowicie słusznie, bo i dla mnie GoW to najlepszy arcade shooter. A wersja na pc- jak będzie demo, to zobaczę jak się zaprezentuje, ale mając fulla na x360 tego samego drugi raz nie kupię.

Chyba na opak zrozumiałeś to co napisałem :-| W tej wypowiedzi dotyczącej "piania" z zachwytu nad GoW odpowiadałem na temat grafiki w grze. Nie oszukujmy się, ale takie sprawy jak brak AA, dynamicznych cieni, światła, brak fizyki, brak anizotropowego filtrowania textur nie powinno być w grze ochrzczonej mianem Killera Graficznego w 2006 roku i ocenianej na 10/10. Tak wysoka ocena świadczy o tym, że gra jest ideałem i jest pozbawiona wad w każdym calu gry (NA temat systemu oceniania gier na świecie przez recenzentów powinien być założony osobny temat :wink: ). Nie wiem czy zauważyłeś, ale inne aspekty gry jak najbardziej podobały mi się i były wysoko ponad przeciętną. Co do "najlepszy arcade shooter" na konsolę tej generacji to jak najbardziej się z tobą zgadzam.

 

 

PS. "Limak, bez obrazy, ale who gives a shit, czy ty "piałeś", czy nie." Co to znaczy? Chodzi o sens tej wypowiedzi, bo się połapać nie mogę. hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

dzisiaj bylem u kumpla zobaczyc GoW na PC. powiem ze jak rok temu widzialem ta gre na 40 calowym LCD i X360 zrobila na mnie wieksze wrazenie. Kumpel ma X2, 2GB ram, GF7900GS , CRT LG F700B 17' . Gra nie zwalniala ani na chwile, chodzila bardzo plynnie na maksymalnie ustawionych detalach w 1024x768. Kumpel troche pogral, popatrzylem, fajny port, ale przydalby sie wiekszy ekran... jedyne co mnie zdziwilo tylko to czemu kolega ma cala gre po hiszpansku ;) :P

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze dema nie ma ;p. Chociaż i tak jakos do GoW mnie nie ciągnie (anie na klocku mnie nie podniecało) wiec na PC tez pewnie nie :). Naprawdę dobra-średnia gra ale nic po za tym (na pewno nie gra roku 2006 jak GS zaznaczył ;o).

 

OpenSource

Jakby co ja gram zawsze w 1024x768 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OpenSource chciał listę 20 gier, które wyszły po 2000 roku... Poniżej lista 44 gier, z czego te 20 wybrać to nie problem. Nie ma tu gier wyłącznie na konsole, bo z tymi byłoby ich jeszcze więcej.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Radzę też zakończyć wszelkie tematy niezwiązane z Gears of War, tak samo jak pogadanki kto ma skąd grę i wycieczki osobiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu gra nie trafiła w gusta wiekszości, ja skończyłem ją niedawno dwa razy i jestem zachwycony. Polecam zaczać zabawę odrazu na poziomie HARDOCORE, gdyż na CASUAL jest za łatwo - praktycznie brak wyzwania (no może berserker pierwszy raz i ostani boss może sprawić jakiś problem). Gra jest dosyć krótka w singlu - 5 aktów z czego ostatni do przejścia w jakieś 25 minut + godzinka na bossa :D

Gra ma w gameplayu coś takiego, jak swego czasu god of war - gra się bardzo przyjemnie, takie coś że po kilkudniowej przerwie masz ochotę odpalic grę i przejść jeszcze raz któryś akt.

Multi jest niby tylko dodatkiem, ale spędziłęm w nim wiele godzin - mocno skillowy, ale często też o wszsytkim decyduje szczęście - raz zalicza po 2 strzałach z shotguna, raz można wladować nawet 4 pociski a przeciwnik dalej beztrosko biega. Praktycznie pierwsze pare dni to zgon za zgonem, zwlaszcza jak się trafi na dobrego przeciwnika ze snajperką. Ciesza akcje znęcania się nad przeciwnikiem - otóż jeżeli nie dostaniemy headshota, to po kazdej utracie energii padamy na glebe i albo czekamy na ratunek, albo wciskając szybko przycisk próbujemy wstać na nogi samodzielnie. Jak dobrze się ustawimy, to po padnieciu przeciwnika mozna go męczyć - on wstaje - my go bach - on pada- znowu staje mu my walimy heada, ew podchodzimy i butem miażdżymy czaszke o glebę ;] Piekny motyw, i bardzo często stosowany - dostajemy odpowiednie punkty na koniec rundy za takie akcje.

 

aha, co do zwalniania gry na x360 - bzdura, sama gra nie zwalnia ani na moment, a jedynie ze 3 razy na cutscenkach, ale to dosłownie na chwilke.

Screen porownawczy pare postow wczesniej wersje pc i x360 to bzdura - jasnośc ustawona chyba na max - gra tak nie wyglądała u mnie - różnic między xboxową a pecetową (przynajmniej po screenach) zadnych nie widze.

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma w gameplayu coś takiego, jak swego czasu god of war - gra się bardzo przyjemnie, takie coś że po kilkudniowej przerwie masz ochotę odpalic grę i przejść jeszcze raz któryś akt.

Jeżeli już wziąłeś się za porównywanie kompletnie różnych gier to zapodam moje argumenty.

 

God of War - rozwój postaci, co chwilę nowe Combosy, GENIALNE lokacje, CIEKAWE momenty (lot na pegazie, walka z ikarem, bossowie, itp itd , + fabuła całkiem całkiem.

Gears of War - 5 broni na krzyż, z czego opłaca się używać max 3 (bo tyle możesz dźwigać), non stop podobne lokacje, monotonia (gram na hardcore więc ciągłe sekwencje wychyl się-strzelaj-schowaj się przeplatają się z umarłeś-load-umarłeś).

 

God of War >> Gears of War

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak w tej grze wymusic w 1280x960 odswierzanie inne niz 60hz? w innych wsio jest ok a tu 60 i nie chce byc inaczej . w 1024x768 jest 85. refreshforce probowalem i rivatunerem.

sprobuj directrefresh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konczac moze ten o/t o x360 powiem, ze najbardziej narzekaja na framedropy wersji konsolowej, ci ktorzy x360 widzieli jedynie jako .jpeg na sieci.

gameplay jest plynny tylko cut scenki troche przycinaja niekiedy, tzn tak mi sie wydawalo jak w to gralem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay jest plynny tylko cut scenki troche przycinaja niekiedy, tzn tak mi sie wydawalo jak w to gralem:P

i dokladnie tak to sie objawia, a co do spadkow FPS to pograjcie sobie w Quake 4 na xbox, gorszej optymalizacji na konsoli nie widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem 10min i wylaczylem. WTF?? To ma byc ta genialna gra z konsoli?? Jezeli wiekszosc gier jest taka to dobrze ze nie mam xboxa ani PS3, bo bym tylko wtopil kase... Graficznie bez rewelacji i reszta ponizej sredniej...

 

Masakra Panowie na rynku gier. Tyle tutulow ostatnio wyszlo i myslalem, ze w wiekszosc nie zdolam zagrac, a tu sie okazuje ze z tych wszystkich nowosci to ledwie dwie zasluguja na odpalenie ;) Tak to jest jak gier nie robi sie juz 2-3 lata tylko rok.

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem 10min i wylaczylem. WTF?? To ma byc ta genialna gra z konsoli?? Jezeli wiekszosc gier jest taka to dobrze ze nie mam xboxa ani PS3, bo bym tylko wtopil kase... Graficznie bez rewelacji i reszta ponizej sredniej...

 

Masakra Panowie na rynku gier. Tyle tutulow ostatnio wyszlo i myslalem, ze w wiekszosc nie zdolam zagrac, a tu sie okazuje ze z tych wszystkich nowosci to ledwie dwie zasluguja na odpalenie ;) Tak to jest jak gier nie robi sie juz 2-3 lata tylko rok.

Na konsole było dużo innych/lepszych gier gdy wychodził GoW :). Naprawdę ten tytuł jest co najwyżej dobro-sredni ;p (nie tylko imo). Co do lat to imo GoW był dłużej robiony (on z góry miał być też na PC ale polityka MS wzięła góre (chyba ;p)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pisał kiedyś , że lost oplanet to lipa w porównaniu z gow - myślę , że czas założyć musztardówki ;).

Odpalę to jeszcze na wielkim ekranie i sobie podstawię kanapę zobaczymy jak się prezentuje na 42 calach .

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze problemem jest to iz w grze nie podoba sie sposob w jaki jest prowadzony gameplay, na klocu sprawdza sie on perfekcyjnie, pewnie wiekszosć z was nie grała w trybie multi dluzej niz godzine, nie mowiąc o tych ktorzy zagrali ledwie 10 min singla, w dodatku nie macie pojecia jaka frajde daje komunikacja glosowa w trybie co-op, lub team deatchmatch. Zwracams ie oczywiscie do osob które nie miały zadnego kontaktu z tym tytułem na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...