Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OpenSource

Bo jakbyś czytał to byś wiedział, że Polska to nie Europa i u nas premiera jest 22 listopada.

a ty jakbys nie byl zlosliwy to bys sie zastanowil i nie pisal mi ze nie czytam postow tylko sie domyslil ze empik czasami sprowadza gry nie tylko od polskiego wydawcy ( tak bylo z Q4 ktory wyszedl przed polska premiera w wyzszej cenie 149.90, ale byl rowno ze swiatowa premiera ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie- niektórzy nie potrafią aż tak bardzo wytrzymać tych 12 dni, że tym właśnie usprawiedliwiają kradzież tej gierki? A ponad rok czekania w stosunku do wersji na x360 chyba nikogo nie zmusił do kradzieży konsoli z dajmy na to MM plus kopia GoW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z czego to się tak śmiejsze, mega- pro- wymiataczu?

 

Heh, jakieś n-te wcielenie mreko powyżej pisało, że to forum schodzi na psy. Ano schodzi- niektórym widać żal dupę ściska, że ciągneli te obrazy GoW bóg wie ile czasu... i nic z tego nie mają, bo przecież jako gracze pecetowi przyzwyczajeni są do wysublimowanych gier w stylu szachów 2d lub brydża monochromatycznego. Parodia, toż to nie o grę tu chodzi, a o szczeniackie bronienie peceta (z racji nie posiadania innych platform). Może załóżcie sobie na testowym wątek pc vs konsola (rozdział 44ty) i tam [ciach!]lcie bez sensu?

nie jestes lepszy wbijajac szpile zdaniem "toż to nie o grę tu chodzi, a o szczeniackie bronienie peceta (z racji nie posiadania innych platform)" jak kogos stac na dobrego pcta to i na konsole bedzie stac, a jak jej nie ma to widocznie nie odpowiada mu styl gier konsolwych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Chyba na opak zrozumiałeś to co napisałem :-| W tej wypowiedzi dotyczącej "piania" z zachwytu nad GoW odpowiadałem na temat grafiki w grze. Nie oszukujmy się, ale takie sprawy jak brak AA, dynamicznych cieni, światła, brak fizyki, brak anizotropowego filtrowania textur nie powinno być w grze ochrzczonej mianem Killera Graficznego w 2006 roku i ocenianej na 10/10. Tak wysoka ocena świadczy o tym, że gra jest ideałem i jest pozbawiona wad w każdym calu gry (NA temat systemu oceniania gier na świecie przez recenzentów powinien być założony osobny temat :wink: ). Nie wiem czy zauważyłeś, ale inne aspekty gry jak najbardziej podobały mi się i były wysoko ponad przeciętną. Co do "najlepszy arcade shooter" na konsolę tej generacji to jak najbardziej się z tobą zgadzam.

PS. "Limak, bez obrazy, ale who gives a shit, czy ty "piałeś", czy nie." Co to znaczy? Chodzi o sens tej wypowiedzi, bo się połapać nie mogę. hehe

 

nie normalnie kulam sie ze smiechu- :lol2:

 

ludzie przeciez ta gra ma juz rok!!-dzisiaj macie juz w wiekszosci mocniejsze karty wiec i wieksze wymagania.Ta gra to byl killer graficzny i juz,a ze wyszedl rok pozniej to miejscie pretensje do tworcow ze olali wczesniej pc.

gdyby ta gra wyszla rok temu to sytuacja wyladala by tak jak teraz z Crisis'em bo malo kto zobaczylby to gre w pelni okazalosci,nawet teraz wiekszasc w GoW ma detale wcale nie na maksa.Jesli ktos zawsze marudzi to bedzie to Pc towiec ze swoim kompleksem slabego kompa albo jak zwykle powie ze dana gra ma nalecialosci konsolowe.

 

 

 

a ty z tekstem podkreslonym w twoim cytacie normalnie chyba sam sie zagalopowales:bo dlaczego oczekujesz ze rok pozniej GoW nadal ma byc killerem graficznym????czy za rok Crisis nadal bedzie gra z najlepsza grafika???-nie sadze

 

radze troche co niektorym dystansu w podejsciu do gier i ocenie ich bo az sie niechce czytac tego topica

 

ps.osobiscie leje na GoW i wcale nie uwazam tej gry za jakas grywalna strasznie gierkie ale nie moge sie nie zgodzic ze rok temu nie istanial gra lepsza graficznie,dzsiaj ta grafika juz nikogo poprostu nie dziwi

 

acha i porownywanie GoW do dzisiejszych gier chyba jest nie namiejscu-bo trzeba ja porownywac do gier z 2006-wersja pc GoW to tylko stary port w nowy wydaniu

porownywanie takze GoW do fps to juz wogole porazka,jak widac co niektorzy nawet nie odrozniaja gatunkow vide porownanie do CoD4 :lol:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekne zabezpieczenie antypirackie widac w tym polski wklad intelektualny :)

 

masz pirata nie zalozysz profilow to nie zmienisz sobie ustawien nie zapiszesz stanu gry

 

a piraci ku***wa co jest i wala w stoł z wscieklosci

PCF ma poczucie humor chyba to lepszy patent niz te wszystkie safedyski czy starforcy

 

gre kupie dla multi ale angielska wersje ponizej 100zl bez prowizji w cenie dla cdroject za polska wersje jezykowa

 

pudzian podkladal glos marcusa pewnie behehehhehe

 

Gratulacje Epic i panie Chmielarz

 

doceniam wasze poczucie humory

Edytowane przez akord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekne zabezpieczenie antypirackie widac w tym polski wklad intelektualny :)

 

masz pirata nie zalozysz profilow to nie zmienisz sobie ustawien nie zapiszesz stanu gry

 

a piraci ku***wa co jest i wala w stoł z wscieklosci

PCF ma poczucie humor chyba to lepszy patent niz te wszystkie safedyski czy starforcy

To jest błąd windowsa i jeżeli system ma poinstalowane wszystkie łatki, to problemu nie ma :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie normalnie kulam sie ze smiechu- :lol2:

 

ludzie przeciez ta gra ma juz rok!!-dzisiaj macie juz w wiekszosci mocniejsze karty wiec i wieksze wymagania.Ta gra to byl killer graficzny i juz,a ze wyszedl rok pozniej to miejscie pretensje do tworcow ze olali wczesniej pc.

gdyby ta gra wyszla rok temu to sytuacja wyladala by tak jak teraz z Crisis'em bo malo kto zobaczylby to gre w pelni okazalosci,nawet teraz wiekszasc w GoW ma detale wcale nie na maksa.Jesli ktos zawsze marudzi to bedzie to Pc towiec ze swoim kompleksem slabego kompa albo jak zwykle powie ze dana gra ma nalecialosci konsolowe.

a ty z tekstem podkreslonym w twoim cytacie normalnie chyba sam sie zagalopowales:bo dlaczego oczekujesz ze rok pozniej GoW nadal ma byc killerem graficznym????czy za rok Crisis nadal bedzie gra z najlepsza grafika???-nie sadze

 

radze troche co niektorym dystansu w podejsciu do gier i ocenie ich bo az sie niechce czytac tego topica

 

ps.osobiscie leje na GoW i wcale nie uwazam tej gry za jakas grywalna strasznie gierkie ale nie moge sie nie zgodzic ze rok temu nie istanial gra lepsza graficznie,dzsiaj ta grafika juz nikogo poprostu nie dziwi

 

acha i porownywanie GoW do dzisiejszych gier chyba jest nie namiejscu-bo trzeba ja porownywac do gier z 2006-wersja pc GoW to tylko stary port w nowy wydaniu

porownywanie takze GoW do fps to juz wogole porazka,jak widac co niektorzy nawet nie odrozniaja gatunkow vide porownanie do CoD4 :lol:

Dragonlore, nie mam pojęcia kiedy nauczysz się czytać ze zrozumieniem posty innych użytkowników. Nie będę z tobą kłócił się, bo to nie ma sensu. Zauważyłem, że jesteś strasznie wylewny, ale nie potrafisz wyrazić poprawnie tego co czujesz. Myślę, że jeśli popracujesz nad pisownią, stylistyką będziemy mogli zacząć dyskusję. Nie popełnię tego błędu co LPKorn3324 i inni.

Pa.

 

piekne zabezpieczenie antypirackie widac w tym polski wklad intelektualny :)

 

masz pirata nie zalozysz profilow to nie zmienisz sobie ustawien nie zapiszesz stanu gry

 

a piraci ku***wa co jest i wala w stoł z wscieklosci

PCF ma poczucie humor chyba to lepszy patent niz te wszystkie safedyski czy starforcy

 

gre kupie dla multi ale angielska wersje ponizej 100zl bez prowizji w cenie dla cdroject za polska wersje jezykowa

 

pudzian podkladal glos marcusa pewnie behehehhehe

 

Gratulacje Epic i panie Chmielarz

 

doceniam wasze poczucie humory

To postać Marcusa wzorowana jest na Pudzianie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie coś konkretnego o gameplay'u w waszym odczuciu, bo przez te pare ostatnich stron przepychanek niewiele można się dowiedzieć.

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

nie normalnie kulam sie ze smiechu- :lol2:

 

ludzie przeciez ta gra ma juz rok!!-dzisiaj macie juz w wiekszosci mocniejsze karty wiec i wieksze wymagania.Ta gra to byl killer graficzny i juz,a ze wyszedl rok pozniej to miejscie pretensje do tworcow ze olali wczesniej pc.

gdyby ta gra wyszla rok temu to sytuacja wyladala by tak jak teraz z Crisis'em bo malo kto zobaczylby to gre w pelni okazalosci,nawet teraz wiekszasc w GoW ma detale wcale nie na maksa.Jesli ktos zawsze marudzi to bedzie to Pc towiec ze swoim kompleksem slabego kompa albo jak zwykle powie ze dana gra ma nalecialosci konsolowe.

a ty z tekstem podkreslonym w twoim cytacie normalnie chyba sam sie zagalopowales:bo dlaczego oczekujesz ze rok pozniej GoW nadal ma byc killerem graficznym????czy za rok Crisis nadal bedzie gra z najlepsza grafika???-nie sadze

...

 

# Nie bardzo wiem czym się różnił rynek hardware rok temu pod względem graficznym. Owszem zmieniła się średnia wydajność przeciętnego pc,ale highend'em jak była tak nadal jest 8800gtx (ultra niewiele zmienia).

 

#Producenci Crysisa zapowiedzieli,ze to dopiero początek co można zrobić z tym silnikiem i że w miare rozwoju sprzętu przybędzie jeszcze parę efektów, także myślę, że za rok będzie to wyglądało troszke inaczej/lepiej jeszcze.

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co już troszkę w gre grali, jestem po akcji z helikopterem i wielkim kontratakiem mutantów + harakiri Kima by Wielki Zły Mutant. Jestem w jakimś budynku ,a w nim grasuje Berserker czy jakoś tak, i mam rozwalić drzwi, no to rzucam granata, buch drzwi nie ma, drugi granat nie ma drugich drzwi i tu kupa, bo są trzecie drzwi a nie ma trzeciego granatu... co zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jestem w tym samym miejscu; - ew. to "pierwszy" berserker ,a ty jestes gdzies dalej ;p .

 

apropos ... probował ktos odpalic co-op`a po hamachi ? widziałem juz pare sieci takich ale z bracholem nie udalo nam sie "zobaczyć" ,a co dopiero połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha umieram ... TS, Vetrilo , w ostatecznosci Steam hmm GG hmm Skype i mase innych programow???

 

poprostu zeby stworzyc hit na konsole nie trzeba tyle wysilku co na pc, gracze z pc sa bardziej wymagajacy , wogule usmialem sie z przecisku q w GOWie ktory sluzy do wskazywania przeciwniki badz tego co sie dzieje :D albo Demo konwersji nowego NFSa z klocka na pc gdzie jest jakis assystent jazdy ktory hamuje zanas itd :D :mur: :blink:

co do oceny gry , ocena kogos kto gra na piracie jest napewno objektywniejsza

-jednak feeling grania na relaksie (nie clanwarow @ pro mod'y itp) na 5.1 slyszac teammate'ow tylko w headsecie potęguje feeling. Do takiego co-op'a nadaje sie w sam raz

 

-demo pro street ma asystenta... no i co z tego!? przynajmniej gra jest bardziej dostępna dla młodszych graczy, czy ludzi nieogarniajacych scigalek. Wiekszy target, wieksza sprzedaz. A na wyzszym poziomie trudnosci jakos nikt juz za mnie nie hamuje, wiec w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche , grafika w tej grze jest słabiutka , a co do gameplay to się nie wypowiem bo grałem zaledwie 20min.

 

To co kiedyś widziałem na screenach i filmikach z pokazów unreal 3 engine mało ma wspólnego z grafiką z tej grze , woda wygląda strasznie kiepsko i brak fizyki zabija. Ale brak fizyki wiązałbym z tym , że gra obsługuje "geja" i pewnie dopiero z tą kartą fizyka będzie dobra.

 

Jak dla mnie to hl2 ep2 przewyższa tą gre pod każdym względem , szczerze to nie wiem jak ta gra odniosła tak wielki sukces na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche , grafika w tej grze jest słabiutka , a co do gameplay to się nie wypowiem bo grałem zaledwie 20min.

 

To co kiedyś widziałem na screenach i filmikach z pokazów unreal 3 engine mało ma wspólnego z grafiką z tej grze , woda wygląda strasznie kiepsko i brak fizyki zabija. Ale brak fizyki wiązałbym z tym , że gra obsługuje "geja" i pewnie dopiero z tą kartą fizyka będzie dobra.

 

Jak dla mnie to hl2 ep2 przewyższa tą gre pod każdym względem , szczerze to nie wiem jak ta gra odniosła tak wielki sukces na konsoli.

Zaraz Ci ktoś wyskoczy z headsetem dla ssaków posiadających 2 oddzielne zmysły słuchu i o grze w COOPa :lol2:

 

Co do fizyki to zupełnie nie rozumiem czemu UE3 firmuje tego AGEIA, wiadomo hajs ale ta gra ma fizykę na poziomie gier z 2003 roku wtedy P4 z HT dawały sobie rade a teraz niby Ageia trzeba ? Dodatkowo COOP na AŻ 2 osoby i multi na CAŁE 8 :blink: Największy plus to poprawiona grafika względem X0 oraz Edytor Map. Co nie zmienia faktu, że dla mnie gameplay jest średni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragonlore, nie mam pojęcia kiedy nauczysz się czytać ze zrozumieniem posty innych użytkowników. Nie będę z tobą kłócił się, bo to nie ma sensu. Zauważyłem, że jesteś strasznie wylewny, ale nie potrafisz wyrazić poprawnie tego co czujesz. Myślę, że jeśli popracujesz nad pisownią, stylistyką będziemy mogli zacząć dyskusję. Nie popełnię tego błędu co LPKorn3324 i inni.

Pa.

To postać Marcusa wzorowana jest na Pudzianie. :)

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

ponadto cliffy to polak do niedawna zreszta mieszkal na jackowie

 

podobno bardzo lubi strongmenow i czesto oglada zawody

Edytowane przez akord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Niektorzy sie strasznie pdniecili tym ze grafika im plynnie dziala i zapomnieli ze nie problem jest skopac nawet o wiele mniej wymagajaca konwersje. Dla was to jest tak oczywiste ze gra TAK wygladajaca jak GOW chodzi wam plynnie na 8600GT ? Ja jestem zdumiony. Taka gra - jeszcze w dodatku port z konsoli powinna na takim 8600GT robic na srednich detalach z 15fps bo wyglada oblednie, nawet jak na dzisiejsze czasy ciezko jest znalezc tak ladna napierdzielanke. GOW imho wyglada jak by byla oryginalnie napisana pod PC.

 

Jedno co mnie drazni - dzwieki sa BEZNADZIEJNE. Zreszta to samo jest na klocku. Odglosy mojej pukawki sa ciche, a jak strzeli mi kolega za uchem to podskakuje na fotelu <_< tak samo jest z ogglosami otoczenia. Jakies to takie "nierowne".

 

Ale podsumowujac ja GOW`a oceniam bardzo wysoko, jest to naprawde przepieknie zrobiona naparzanka. Szczegolnie akcja z berserkerem (nad ktorym sie mecze) i filmik po kraksie chelikoptera - niby tematyka kiczowata i wtorna - ale realizacja jest naprawde ladna.

Pewnie sporo osob nie dochodzi dalej i sie zraza na samym poczatku (tak jak tu geniusz jakis napisal ze gral 15 minut - ROTFL - to se zdanie wyrobil)

Pozniej gra bardziej wciaga.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze i sądzę że ta gra podzieli ludzi na tych którzy się w niej poprostu zakochali, i tych dla których to dno. Ja jestem za dla GOWA jak dla mnie kawał dobrego mięsa :) Dawno sie tak nie bawiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja giery jeszcze nie przetestowalem ale jak tylko bedzie premiera i wpadnie w moje lapki to bedzie testing :) 22 premiera a 26 jade na poligon wiec w sam raz bedzie co robic do tego czasu :D:D A co do dzwiekow pukawek - nie wiem jak to w grze pokazali ale w realu osoba strzelajaca nie slyszy calego impretu jaki daje wystrzal z broni, dzwiek rozchodzacy sie wokolo daje kopa "sasiadom" :D dlatego moze takie wrazenie zrobili w grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut instalacji - 15 minut gry - gdybym dla takiej gry kupił xboxa360 to bym sie załamał - naszczęscie uninstal szybko poszedł - dla mnie dno i wodorsty wieje nudą - za stary jestem ....

Nie ma to jak wyrabiac sobie opinie po 15 minutach, gdzie gra jezcze sie obrze nie rozkrecila.

Gears of War byl jednym z tytulów ktore sklonily mni do kupna Xboxa, i powiem szczeze ze nie zaluje bo to swietna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie opinie byłyby gdyby GoW najpierw wyszedł na PC, a potem na x'a. Bo teraz chyba z zasady PC'towcy tej gry nie trawią i na siłę jej nie lubią. Opinia o grze po 15 minutach grania rządzi.

 

Ciekawe jakie opinie byłyby gdyby GoW najpierw wyszedł na PC, a potem na x'a. Bo teraz chyba z zasady PC'towcy tej gry nie trawią i na siłę jej nie lubią. Opinia o grze po 15 minutach grania rządzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie opinie byłyby gdyby GoW najpierw wyszedł na PC, a potem na x'a. Bo teraz chyba z zasady PC'towcy tej gry nie trawią i na siłę jej nie lubią. Opinia o grze po 15 minutach grania rządzi.

To może argumenty. Grafika nic nowego, czarno, szaro i ciasno. Fabuła słaba. Gameplay lecisz i strzelasz... po pewnym czasie to naprawdę nudzi. Multi na 8 osób i COOP na 2... w 2001 OF miał multi na 100 osób. W dodatku multi przez LIVE co jest następnym minusem. Fizyka, AI kiepskie. Problemy z sejwami i LIVE. 7/10 jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie opinie byłyby gdyby GoW najpierw wyszedł na PC, a potem na x'a. Bo teraz chyba z zasady PC'towcy tej gry nie trawią i na siłę jej nie lubią. Opinia o grze po 15 minutach grania rządzi.

Ciekawa teoria. Szkoda ze w praktyce brzmi jak kolejna plytka zaczepka do flame'a.

tooom19 chyba ladniej napisal dla mnie, prawda? Po co ma siedziec dluzej skoro mu nie pasuje? Ma sie zmuszac dlatego ze to byl hit na x0?

Wyjdzie demko wydam wlasna opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i tak wysoko oceniłes, marudzac niemal na wszystko :D

Gra aż tak zła nie jest ale po tych zachwytach spodziewałem się czegoś o wiele lepszego. Lekko mówiąc, żadna rewolucja i na pewno gra nie warta wymiany karty graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Non stop wspominany jest cooperative , to sobie wyobrażcie jakby wyglądał cooperativ w cod4. Każda gra nabiera innych kolorów jak się gra w tym trybie.

 

Ta gierka powinno ukazać się pod koniec 2005 :wink: i wtedy napewno byłaby cieplej odebrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi cały czas gra wywala błędy do windowsa: WarGame-G4WLive.exe

 

Niekiedy nawet juz w menu.

 

Sciagnalem anwet update'a do tego głupiego games for windows i dalej to samo

 

Ma ktos podobny sprzet moze ? (Radeon x1950) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...