Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

\Documents and Settings\<profil>\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Xlive\....

I tam gdzies powinien byc profil Live'a na ktorego bardzo psiacza - tzn. albo dziala xlive on-line i save'y masz na serwie malegomiekkiego albo gdzies w tamtym folderze. Wlasnie przez chaotyczne usuwanie zapisu gry zastanawiam sie czy warto kupowac i przechodzic te same akty kilka razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem. Moglbym o tej grze napisac sporo ale skroce to do dwoch slow podlapanych od znajomego: MOIM ZDANIEM nuda i debilizm. No moze jeszcze jedno co to za gra w ktorej nie wiem o co walcze z kim i dlaczego, masz pukawke i strzelaj do tych brzydszych. Chociaz jakiez intro cokolwiek, a nie bezmyslna nawalnka w ktorej kazdy etap ma ten sam schemat, za oslone i strzelaj + podejdz do dzialka i strzelaj. Szkoda mi tych pieniedzy i graczy xboxa dla ktorych to megahit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jak dla mnie to bardzo fajna gra i tyle. Sugerując się pierwszymi "fanowskimi" ;-) wypowiedziami też jakoś dziwnym okiem patrzyłem na gow stwierdzając, że gra jest jak jej główni bohaterowie. Możecie dopowiedzieć dalej... ale po kolejnych minutach gra przełamała w moim mniemaniu stereotyp i szablon. Z przyjemnością sobie popykałem w hita z iksboksiaka. Dodać muszę, że nie miałem żadnych problemów natury technicznej z tą produkcją i będę ją miło wspominał.

 

:smile2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyszło kilka ale już więcej nie będzie bo gra mi się skończyła.

 

:D

 

Ogólnie grafika gdzieniegdzie uproszczona, tu jakaś słaba teksturka, tam mało szczegółowy model jakiegoś grata ale całokształt na ogromny plus. W pewnym momencie... wybity trochę z tzw. wczuty zaszedłem w głowę i spytałem sam siebie o kolory. Nie wiedziałem czy już na oczy mi się rzuciło czy monitor szwankuje ale miałem wrażenia jakbym grał tylko w odcieniach szarości. No... ale tak chyba już miało być.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie... wybity trochę z tzw. wczuty zaszedłem w głowę i spytałem sam siebie o koloryylko w odcieniach szarości. No... ale tak chyba już miało być.

Tak dokładnie jest , nawet ogień nie jest porządnie nasycony tylko taki wyblakły :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odcienie szarosci powiadasz?

http://img256.imageshack.us/img256/3027/gownj4.th.jpg

http://img256.imageshack.us/img256/7683/gow2mr1.th.jpg

Poczekam az wyjdzie patch i wtedy zabieram sie powaznie za rozwalke bo chyba warto

taki po prostu jest styl grafiki :] więc chyba nie ma co czekać na patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krystian_gracz z optymalizacja to chyba zartujesz kolego...epic w tym aspekcie nie ma dla mnie równych...jakby wszystkie ekipy miały takich programistów(może inni też mają, ale noo po co ich opłacać jak można grę wydać 4m-ce wcześniej i zarobić dodatkowy milion...) to dziś każdemu starczyła by karta GF z serii 7800/7900...co do bugu ze znikaniem savow przyznam racje, ale to jest spokojnie do naprawienia...ode mnie poklony dla Całego Epic wraz z PCF ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest zile zoptymalizowana po prostu kijowo przerobiona z konsoli na PC, (...) tylko nie piszcie że sprzęty nie wyrabia (...) instaluje się tylko w domyślnym katalogu i nie da się tego zmienić

:arrow: http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2813303

Co do instalacji to dolozyles mlody drzwi do lasu - ciezko kliknac na More Options?

Wiec generalnie caly Twoj post to belkot czlowieka ktory musi na cos ponarzekac. Prawie smieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest zile zoptymalizowana po prostu kijowo przerobiona z konsoli na PC, nie mam pojęcia ale normalnie tnie i to na minimalnych ustawieniach tak samo jak max i to high działa jakby lepiej to jest dziwne, tylko nie piszcie że sprzęty nie wyrabia bo crysis chodzi dobrze na high, instaluje się tylko w domyślnym katalogu i nie da się tego zmienić kto to wymyślił spierniczyli tą przeróbkę. Co do samej gry to jest fajna grafika ładna i jakby nie pełno błędów to by była obowiązkowym tytułem ale tak to nie warto się nią interesować chyba że będą poprawki. Przeważnie wszystkie gry z konsol na pc są spierniczone jak nie sterowanie to znowu problemy z instalką, zaczynam myśleć że nie warto kupować gier przerobionych z konsol.

GoW zbytnio mi nie podszedł, ale nie mogę się z tobą zgodzić, bo od strony technicznej gra jest napisana naprawdę profesjonalnie. Epic to wymiatacze kodu, a i People Can Fly postarało się z konwersją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2813303

Co do instalacji to dolozyles mlody drzwi do lasu - ciezko kliknac na More Options?

Wiec generalnie caly Twoj post to belkot czlowieka ktory musi na cos ponarzekac. Prawie smieszne.

Dobrze że mnie uświadomiłeś naprawdę nie wiedziałem, jest z tym problem i dopiero wymuszenie w plikach z gry pomogło, jak masz problem młody to wcale nikt nie każe ci czytać moich postów i naucz się pisać bo twoje posty to dopiero jedno wielkie nieporozumienie nie mówię że wszystkie ale takich cwaniaczków jak ty to ja zjadam na śniadanie.

Co do gierki z problemami sobie poradziłem ale faktem jest to że na ati też powinno chodzić bez kombinowania bo jednak się za to płaci.

Edytowane przez krystian_gracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się z Tobą nie zgodzę. :) Baaaardzo rzadko zmieniam stery w przeciwieństwie do kolegi, który z 8600GT na okrągło robi żonglerki sterami. :) Wystarczy przelecieć tematy o grach i wszystko jasne. Co gra to nowe sterowniki. Średnio wychodzą co 2 dni (wyolbrzymiając). ;) Przy ATI nigdy nie miałem problemów ze sterami i wszystko chodziło jak należy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyrownujac AMD/Ati do Nvidii to Kanadyjczycy jakos blado wypadaja jesli chodzi o sterowniki.

no wlasnie orgiusz, odchodzac od tematu rozwin mysl, co oznacza, ze slabo wypadaja jesli chodzi o sterowniki?

bo chyba nie mozna dac + nv za to, ze wypuszcza stery co kilka dni, oraz za dopracowanie sterownikow pod 8800 po pol roku od wydania karty :)

 

ps apropo ati to wyszly 7.11 :P

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak_ct i Kucyku macie racje - strasznie ogonie napisalem [;

kojak_ct wez pod uwage serie - Ty i ja mamy poprzednie generacje kart a rozmawiasz o prawie dx10 [; Wiec nie dziw sie zonglerce ;] Tez nie mam problemow ze sterownikami ;]

kucyk

Ciagle mam przed oczami roznice wydajnosci przy premierze x2900 czy czegos tam - dx10 neigrywalne [; Codziennie wychodza ale nie zmuszaja mnie do zmiany co chwila zeby miec 1fps wiecej ;]

[/ot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dalej, tym bardziej mój entuzjazm maleje....

Zwłaszcza po niektórych etapach, które składały się głównie z "[ciach!]a" <_<

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie polska premiera? Miała być 12 grudnia, ale wychodzi na to, że znowu przełożyli:(

Premiera jest przelozona bodajze na 21 grudzien, tylko nie jestem pewny czy tego roku. Jaja sobie robia i tyle z tymi n-tymi juz przesunieciami. Pewnie po czesci zagrala tutaj komercha, aby gre wypuscic prawie na "gwiazdke". Ja tam juz czekam na nia ok 2 miesiecy od daty zamowienia w pre-orderze i sie doczekac nie moge. Coz, widac ten kraj tak ma;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to bodajże początek 5 aktu (przed wsiadką na finalny pociąg), a fragment jest poświęcony w zasadzie tylko ukatrupieniu Brumaka. (Mamy naprawić jakiś most który blokuje nam drogę, a Brumak depcze nam po piętach.)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...