Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StoProGratis

Pograło się troche razem :)

 

Jest dokładnie tak jak mówi Roger. Co-op na poziomie insane z headsetami na głowie jest niesamowity

Co wy tak z tymi headsetami ile razy wam już tłumaczono, że na PC słuchawki z mikrofonem to też podstawa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak z tymi headsetami ile razy wam już tłumaczono, że na PC słuchawki z mikrofonem to też podstawa :wink:

Fajnie, tylko że słuchawki i headset to raczej dwie różne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Fajnie, tylko że słuchawki i headset to raczej dwie różne rzeczy.

wielka różnica słuchawki pewnie służą do krojenia mięsa i są be! a headset jest wygodny i oh i ah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Nie osmieszaj sie tylko sprawdz na jakiej zasadzie dziala headset na x360...

Nie no kompletny cud techniki efekt jest taki sam jak używając TSa i słuchawek z Biedronki nie jestem audiofilem niestety :wink:

 

No chyba, że masz kumpli co reagują na voice massages ;] No właśnie będą komendy głosowe na PC?

Edytowane przez StoProGratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

StoProGratis: skoncz juz bo widac, ze nigdy nie widziales head set'u na oczy. Sluchawki a head set to zupelnie co innego. Specjalnie dla Ciebie porównanie:

headset

sluchawki

Widac roznice?

To może ty nie widziałeś słuchawek które wyglądają jak headset. Co wy się tak tym jaracie ? Normalny microfon ze słuchawką :wink:

BTW mówiąc słuchawki nie miałem na myśli raczej słuchawek bez mikrofonu ;] tylko raczej takie słuchawki http://allegro.pl/item219833057_sluchawka_...sh_nowosc_.html

Edytowane przez StoProGratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ty nie widziałeś słuchawek które wyglądają jak headset. Co wy się tak tym jaracie ? Normalny microfon ze słuchawką :wink:

Exactly moj drogi Watsonie! A teraz przeczytaj posty z tej strony i powiedz mi kto napisal, ze head set jest lepszy od sluchawek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

OT. Czy podlaczajac sluchawki do pc można wyodrębnić głos gry tylko na głośniki, a głos kumpla na słuchawki?

nie rozumiem po co chyba po to by pokazać wyższość "twojej łopatki nad moją", w programie ustawiasz sobie głośność gadania twojego kumpla a w grze głośność gry i nie musisz mieć niczego na głowie założonego tylko stawiasz sobie na biurku mikrofon w razie czego głośność kumpla zawsze można regulować skrótami klawiszowymi lub ewentualnie wyciszać itd podczas klanówek raczej i tak każdy używa słuchawek bo nie dość, że na słuchawkach bardzo dobrze słychać gdzie znajduje się przeciwnik to i nie słychać odgłosów gry z komputera kolegi :wink:

 

@jin no dla nie których headset to chyba jet czymś nadzwyczajnym patrząc z jakim zaangażowaniem postują ;]

Edytowane przez StoProGratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jin no dla nie których headset to chyba jet czymś nadzwyczajnym patrząc z jakim zaangażowaniem postują ;]

Ja pierd...

 

Czlowieku headset w x360 sklada sie z mikrofonu i sluchawki w ktorej slyszysz tylko glos osoby z ktora rozmawiasz . Natomiast dookola siebie (majac oczywiscie kino domowe) masz dalej 5.1 .

 

Czy teraz rozumiesz czym rozni sie headset w x360 od zalozonych na uszy sluchawek z mikrofonem ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd...

 

Czlowieku headset w x360 sklada sie z mikrofonu i sluchawki w ktorej slyszysz tylko glos osoby z ktora rozmawiasz . Natomiast dookola siebie (majac oczywiscie kino domowe) masz dalej 5.1 .

 

Czy teraz rozumiesz czym rozni sie headset w x360 od zalozonych na uszy sluchawek z mikrofonem ? :blink:

Ja mam taki efekt na PC. Wystarczą odpowiednie słuchawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym miejscu koncze rozmowe z Wami na temat headsetow bo albo Wam sie nudzi i udajecie glupich , albo nie ma dla Was lekarstwa niestety . Zaraportuje sam moj post , niech tu ktos inny posprzata bo jak ja zaczne to sie to skonczy odpoczynkiem dla niektorych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Ja pierd...

 

Czlowieku headset w x360 sklada sie z mikrofonu i sluchawki w ktorej slyszysz tylko glos osoby z ktora rozmawiasz . Natomiast dookola siebie (majac oczywiscie kino domowe) masz dalej 5.1 .

 

Czy teraz rozumiesz czym rozni sie headset w x360 od zalozonych na uszy sluchawek z mikrofonem ? :blink:

Wiesz dla mnie akurat jest wygodniej mieć głos kumpla w głośnikach 5.1 i słuchawki założone na szyję tylko z mikrofonu korzystając. Nie no człowieku rewolucja ten headset.

 

Tak na marginesie jakbyś nie wiedział bo rozumiem, że nigdy poważnie nie grałeś to na głośnikach 5.1 trudno słyszeć tak dobrze kroki przeciwników w grach a są gry gdzie dobre słuchawki i granaty to pare fragów więcej ;]

 

@piaskoon jak ?

Edytowane przez StoProGratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy poważnie nie grałeś to na głośnikach 5.1 trudno słyszeć tak dobrze kroki przeciwników w grach

Kpisz sobei chyba <_< Akurat dokladie w GoW 5.1 (u mnie, bo nie bede sie wypowiadac za innych) idealnie oddaja co gdzie sie dzieje. Do tego stopnia ze pare razy odwracalem glowe, bo myslalem ze ktos wchodzi do pomieszczenia a sie okazywalo ze to "tylko" odglos z gry. Takze wg mnie to kwestia ODPOWIEDNIEGO rozstawienia (glosniczki na biurku w odleglosci 1m od siebie nic nie daja). Zreszta mozna sporo o tym poczytac.

 

edit.

Tak na wszelki wypadek: glosniki ustawilem idealnie wg wytycznych ze strony Dolby, takze lepiej byc nie moze.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dla mnie akurat jest wygodniej mieć głos kumpla w głośnikach 5.1 i słuchawki założone na szyję tylko z mikrofonu korzystając. Nie no człowieku rewolucja ten headset :lol:

To albo gracie lakonicznie, ale domownikom nie przeszkadzają krzyki z głośników.

 

Tak na marginesie jakbyś nie wiedział bo rozumiem, że nigdy poważnie nie grałeś to na głośnikach 5.1 trudno słyszeć tak dobrze kroki przeciwników w grach a są gry gdzie dobre słuchawki i granaty to pare fragów więcej ;]

Dołączona grafika

 

nauczaj heata. O ja... Co tu się dzieje na tym forum. Ludzie przechodzą samych siebie.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

dobra poca koniec tego dobrego teraz z góry do dołu bany za OT :lol:

 

u mnie nie bo głos kolegi zawsze jest ustawiony ciszej od głosu gry więc domownikom w drugim pokoju różnicy to nie robi

 

Kończy ten OT bo nie mam zamiaru umierać za pierwiastek... znaczy się słuchawki. Mi jest wygodniej słyszeć głos kolegi w głośnikach razem z odgłosami gry nie jestem audiofilem więc nie wczuwam się za bardzo w to, że ucierpi na tym jakoś dźwięków z gry.

 

No to Heat pewnie wie, że słuchawki głośno ustawione i można nasłuchiwać całą mapę i tylko chodzić na wyczajone już miejscówki na rzucanie granatów. Nie raz w taki sposób klanem kończyliśmy rundy kilkoma granatami :lol:

 

A wystarczyło tylko powiedzieć, że headset nie jest niczym nadzwyczajnym i taka burza się przewaliła przez temat o GoW :P

Edytowane przez StoProGratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze jest to, ze GoW bedzie lepszy na pecety a nie jakies smieszne heatsety, sluchawki czy o czym Wy tam pier... 3 po 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma nie być lepszy? Wiadomo że *dobry* komp ma większe możliwości od Xklocka, na dodatek gra wychodzi z ponad rocznym opóźnieniem. Mnie na upgrade'y kompa co rok tak czy siak nie stać więc zostaje mi gra na Xie.

 

Ja w GoWa pograłem, przeszedłem wszyskie poziomy trudności i odstawiłem na półkę - fajnie się grało, ale gra jest krótka (akurat wersja PC tego nie zmieni, dodatkowy akt to będą pewnie maksymalnie 2 godziny gry), a rozgrywka VS na Live mi nie przypasiła - zamiast walki pozycyjnej z singla, na multi spotkałem stada zalagowanych snajperów i turlających się Locustów z shotgunami..

 

Ogólnie GoW jest grą która nawet rok po premierze bije większość gier pod względem graficznym (Stranglehold? lol), single jest krótki ale wciągający, multi to już indywidualnie - musi podpasować, nie twierdzę że jest zły.

 

Nie mam nic przeciwko GoW na PC, chociaż fakt, M$ trąbił o mega-exclusive ;) Mnie to jednak nie przeszkadza. Niech sobie ludzie z PC zobaczą czym jarają się/jarali się parę miechów temu ludzie grający na xboxach.

 

Sorry za przynudnawy i chaotyczny post, ale nienawidzę takiego bezrefleksyjnego zapatrzenia na jakąś platformę - czy to będzie PS3, PC czy X360.

 

 

Ps. nieźle pojechaliście z headsetami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ale i tak na zawsze beda dzielic nas headsety i sluchawki. Tego nie przeskoczysz ;]

 

Poza tym czy GoW bedzie lepszy na PC to sie zobaczy, z optymalizacja bywa roznie, do tego dochodzi jeszcze sterowanie, cholera wie jak to bedzie rozwiazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, kiedy jeszcze moj kumpel pracowal w People Can Fly, to cos grzebali sie w silniku UE3 dostarczonym razem z GoW, ale wtedy w planach bylo zrobienie jakiejs gierki na X360 (przynajmniej tak mi mowil), widocznie zmienili plany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, kiedy jeszcze moj kumpel pracowal w People Can Fly, to cos grzebali sie w silniku UE3 dostarczonym razem z GoW, ale wtedy w planach bylo zrobienie jakiejs gierki na X360 (przynajmniej tak mi mowil), widocznie zmienili plany.

 

no ja z tego co wiem :] to panowie z PCF tworzą już od dobrych dwóch lat nową grę (nazwa robocza "dedektyw"):D kumpel ma nawet jakieś arty tej gej :) więc o przyszłość tej gry bym się nie martwił!!

trzeba czekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...