Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

Hahahaha "25 za gram bo mało tego mam" ;). Tak czy inaczej zobaczymy co potrafią pc w gow tak czy inaczej widzę po paru tytułach , że pc daje radę i nie chcę się z nikim sprzeczać (mówię o dx 10), bo nie ma po co .

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kojak_ct, ameryki nie odkryłeś, PS2 pod koniec swego zycia tez ustępował mocno PCtom, a ja własnie wtedy go kupilem, a teraz meczę Okami. Taka kolej rzeczy, konsola przez 5 lat stoi w miejscu, PC się rozwija. Z tego co wypracują PCty korzystają pozniej konsole i tak koło się zamyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

@kojak_ct, ameryki nie odkryłeś, PS2 pod koniec swego zycia tez ustępował mocno PCtom, a ja własnie wtedy go kupilem, a teraz meczę Okami. Taka kolej rzeczy, konsola przez 5 lat stoi w miejscu, PC się rozwija. Z tego co wypracują PCty korzystają pozniej konsole i tak koło się zamyka.

:lol: Bez przesady gry z PS2 wyglądały nie świeżo już na 3 lata przed premierą PS3. Na Xboxa 360 najładniejszą grą według wielu jest GoW, przez rok nie wyszedł tytuł ładniejszy więc X już powoli staje w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Bez przesady gry z PS2 wyglądały nie świeżo już na 3 lata przed premierą PS3. Na Xboxa 360 najładniejszą grą według wielu jest GoW, przez rok nie wyszedł tytuł ładniejszy więc X już powoli staje w miejscu.

Moim zdaniem COD3 wyglada ladniej niz Gearsy. Bioshock rowniez wyglada bardzo dobrze i tez uwazam, ze lepiej niz Gearsy.

Gearsy na PC moga byc problematyczne. Cala zabawa to cooperative. Nie bardzo wiem jak na pc to zrobia, nie ma headsetow, chyba ze dokladaliby na usb BT + sluchawke. Innej drogi nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było - trafiłem przez przypadek na Gamespot:

 

"We're told that the minimum system requirements are a 2GHz AMD or a 2.4GHz Intel single-core processor, 1GB of RAM, and an Nvidia 6600 or ATI X700 video card"

 

Czyli wiadomo tyle co nic, bo rekomendowanych ustawień nie napisali :-)

 

Peace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

mnie sie wydaje ze troche niektorzy przesadzaja ...

zapomnieliscie ze GoW ma prawie 2 lata juz i nie zabija wykonaniem , a wymagania raczej wysokie tez nie beda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane są takie:

-mocny sprzęt.

 

... w sumie najniższe chyba są najważniejsze bo do gry na max'a to zdaje się, że od jakiegoś czasu wszędzie są już dwa rdzenie procesora i 8800 z 2900 plus dwa giga ramu.

Nie zgadzam się z Tobą - minimalne wymagania są z jednej strony najczęściej zawyżone i ludzie uruchamiają na znacznie słabszych sprzętach, a z drugiej strony gry na tych kompach uruchamia się w ustawieniach hiper mega ultra low, co wygląda najczęściej jak gra na komórkę... Poza tym pzry obecnym stanie optymalizacji gier wymagania przestają mieć znaczenie - Gothic 3 bez względu na sprzęt chodzi tragicznie (u mnie na C2D + 2GB RAMu + 8800GTX przycina jak cholera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje ze troche niektorzy przesadzaja ...

zapomnieliscie ze GoW ma prawie 2 lata juz i nie zabija wykonaniem , a wymagania raczej wysokie tez nie beda

Niestety ale Opnesource jestes niedoinformowany :)

Gow na Pc ma ulepszony Engine w stosunku do X360.

x360 nie pociągnąłby tego, to sa słowa goscią z Epic.

Ale mysle ze na słabszym sprzecie po cieciu detali gra fajnie bedzie chodzic,

w koncu konwersja zajmuja sie polacy :)

 

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Niestety ale Opnesource jestes niedoinformowany :)

Gow na Pc ma ulepszony Engine w stosunku do X360.

x360 nie pociągnąłby tego, to sa słowa goscią z Epic.

Ale mysle ze na słabszym sprzecie po cieciu detali gra fajnie bedzie chodzic,

w koncu konwersja zajmuja sie polacy :)

 

Pozdrówka

heh, owszem engine na PC zostal zmodyfikowany. Ale nie pod wzgledem graficznym poszedl w jakas drastyczna zmiane, w wywiadzie ludzie z PCF mowia ze dlatego ze zmodyfikowali GoW wzgledem wersji X360 nie byliby w stanie ponownie uruchomic tego na konsoli poniewaz rozbudowali sama gre , zmienili sterowanie ( i nie chodzi o rozlozenie klawisz ;) ), i wiele innych rzeczy.

 

pod wzgledem graficznym wersja PC bedzie niewiele lepsza od wersji na X-a. Nie ma co sie napalac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

17 listopad 2006...nie ma jeszcze roku <_<

heh, mój błąd, czas mi sie dłuży ;) ale rok to też sporo jak na konwersje :)

 

Unreal Tournament 3 system requirement are no different from other Unreal Engine 3 games such as Bioshock and Medal of Honor: Airborne.

 

Minimum System Requirements

- Windows XP SP2 or Windows Vista

- 2.0+ GHZ Single Core Processor

- 512 Mbytes of System RAM

- NVIDIA 6200+ or ATI Radeon 9600+ Video Card

- 8 GB of Free Hard Drive Space

 

Recommended System Requirements

- 2.4+ GHZ Dual Core Processor

- 1 GBytes of System RAM

- NVIDIA 7800GTX+ or ATI x1300+ Video Card

- 8 GB of Free Hard Drive Space

http://megagames.com/news/html/pc/unrealto...srevealed.shtml

 

jesli UT3 nie bedzie mial kosmicznych wymagan to mysle ze GoW na PC rowniez nie :)

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Albo okrojona grafa pod ATI (niby to zawsze nvidii logo poławiało się przy UT2004), jednak jakoś to mi się wydaje mało prawdopodobne.

omg

nikt sie nie zorientowal ze wypisali X1300 bo to najslabsza karta ATI z SM30 a tworcy GOWPC przyjeli ze gra ma sie odpalic na kazdym sprzecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg

nikt sie nie zorientowal ze wypisali X1300 bo to najslabsza karta ATI z SM30 a tworcy GOWPC przyjeli ze gra ma sie odpalic na kazdym sprzecie ?

omg

a nie zorientowales sie muzgo, ze z 2giej strony podali 7800 gtx, a nie np 6600? o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

omg

a nie zorientowales sie muzgo, ze z 2giej strony podali 7800 gtx, a nie np 6600? o_O

no i o czym to swiadczy , mistrzu dedukcji ? ;) mysle ze za bardzo przezywasz :P wkoncu w X360 siedzi uklad ATI :D Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...