Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko wspomne , ze jako posiadacz 8600GT w Dirta gralem (demo) czesto i bawilem sie testami na detalach MED/HIGH z cieniami na poziom sredni i jesli dla Ciebie w 1024x768 30-50FPS to slabo to soreks...

Chodzi mi o to ,że w porównaniu do UT3 czy innych tu wymienionych, te produkcje rodem z konsoli działają kiepsko,co znowu nie oznacza, źle

.Da sie grać, tak jak napisałeś Med high-może nawet większość na High ,ale najczęściej kosztem rozdzielczości(i paru FPS mniej).Wiesz ,że na LCD z niższa rozdziałką obraz sporo traci :-|

o boze przestancie porownywac wydajnosc ukladu xenos x360 do kart graficznych z PC.

Proponuje zajrzeć na Beyond3D i poczytać zanim zaczniesz pisać ,że czegoś nie da się porównać.Da się ,ale nie jako porównanie samych GPU(za bardzo się różnią) tylko ich wydajności, którą można odnieść do dzisiejszych kart graficznych.Specyfikacja jest znana i to ,co nie jest pod NDA zostało już omówione i wyjaśnione.

Na korzyść konsoli przemawia zamknięta architektura, co pozwala na rożne tweaki i ciągłą optymalizacje.Ale to każdy wie, wiec nie ma sensu ponownie poruszać tego tematu.

 

A żeby nie było offtopu porównanie gamplay na X360 i PC-najpierw parę minut X-pudło potem PC z komentarzem(ang.)

->linky

Zapowiada sie smakowita nawalanka(w przeciwieństwie do efektownego ale w sumie nudnego Lost Planet).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie było offtopu porównanie gamplay na X360 i PC-najpierw parę minut X-pudło potem PC z komentarzem(ang.)

->linky

Zapowiada sie smakowita nawalanka(w przeciwieństwie do efektownego ale w sumie nudnego Lost Planet).

Omg. Nawet na tym malym filmiku widac gigantyczny aliasing. Pewnie silnik nie pozwala na wlaczenie aa tak jak w vegas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg. Nawet na tym malym filmiku widac gigantyczny aliasing. Pewnie silnik nie pozwala na wlaczenie aa tak jak w vegas.

Kto ci takich głupot na opowiadał ??? Działa AA i transparent AA także. Na nowych sterach działa także AA w UT2007.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ci takich głupot na opowiadał ??? Działa AA i transparent AA także. Na nowych sterach działa także AA w UT2007.

Mam ati i nikt mi glupot nie (na )opowiadal - ocenilem to co widac na filmiku. A ty czym sie kierowales piszac to co wyzej? Daj namiary do swojej wrozki, jezeli jestes taki pewny tego aa w GoW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UT2007 i GOW mają ten sam silnik , więc będzie działało AA. Co do AA w vegas tak się wyraziłeś , jakby AA wogóle nie działało , także było pisać , że na ati nie działa.

 

Edit:

 

Pozmieniało się :wink: , brak AA to była wina sterownika a nie samej gry czy engina.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UT2007 i GOW mają ten sam silnik , więc będzie działało AA. Co do AA w vegas tak się wyraziłeś , jakby AA wogóle nie działało , także było pisać , że na ati nie działa.

nvm, na dniach zobaczymy co i jak ;) co do gier na tym silniku pamietam, ze wczesniej anty aliasingu jednak nie bylo. Jezeli cos sie pozmienialo to sorki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do mocy konsoli o dogoniania pc czy na odwrot

 

to jest jeszcze taka sprawa ze za dajmy na to 2 lata ciezko bedzie pograc w nowe gry na 8600, ba nawet 8800 moze byc srednie do detali medium

 

a zalozyc sie moge ze zdolni konsolowi programisci zopytmalizuja tak gierki na xkloca i ps3 ze beda fajnie dzialac w detalach ktore beda wygladac na wysokie:] (mowie ze beda wygladac na wysokie bo np kto snil o HDRze na PS2 a w blacku cos podobnego do tego jest i zwykemu smiertelnikowi to wystarcza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Fidel ale problem polega na tym , ze konsole dostaja na starcie mocniejsze bebechy niz masz w PC z prostego powodu - nie da sie tego wymieniac , a w PC da wiec i mozna doic ludzi z kasy , wiec TY wymieniasz a oni przez 2-3 lata maja lepsza czy tez szybsza zabawke , a pozniej sie to wyrownuje. Gdy ten moment nastapi - PC'towiec ma wyjscie , a programisci konsol nie wiec musza tak robic , aby to chodzilo i zawsze zrobia. Colossus z PS2 do dzis mnie kopie :|

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w kazdym temacie nigdy nie jest nic napisane o grze tylko jakies spekulacje dziwne? Dla wiekszosci ludzi chyba nie jest wazne jaka jest gra ale jak chodzi, jakie ma AA, jak wyglada i ile fps na jakim sprzecie. Gdzie zatraciliscie radosc z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Dlaczego w kazdym temacie nigdy nie jest nic napisane o grze tylko jakies spekulacje dziwne? Dla wiekszosci ludzi chyba nie jest wazne jaka jest gra ale jak chodzi, jakie ma AA, jak wyglada i ile fps na jakim sprzecie. Gdzie zatraciliscie radosc z grania.

polecam topic o Crysis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Dlaczego w kazdym temacie nigdy nie jest nic napisane o grze tylko jakies spekulacje dziwne? Dla wiekszosci ludzi chyba nie jest wazne jaka jest gra ale jak chodzi, jakie ma AA, jak wyglada i ile fps na jakim sprzecie. Gdzie zatraciliscie radosc z grania.

Soreks , ale nie czytasz dokladnie. Wyzej pokazany jest filmik z GOW'a na 8600GT+2GB+C2D wiec wiesz..

 

A gdzie zatracilem radosc? Raczej kiedy. Wtedy , gdy gry z dobrych i wymagajacych pozycji zaczely przeistaczac sie w ... dobre graficznie ale plytkie szajsy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soreks , ale nie czytasz dokladnie. Wyzej pokazany jest filmik z GOW'a na 8600GT+2GB+C2D wiec wiesz..

 

A gdzie zatracilem radosc? Raczej kiedy. Wtedy , gdy gry z dobrych i wymagajacych pozycji zaczely przeistaczac sie w ... dobre graficznie ale plytkie szajsy...

n/c to po cholerę się udzielasz na tym forum, jeśli gry to aktualnie "plytkie szajsy"? Żeby się jarać, tym czy ci jedna albo druga gra "pójdzie w fyfnastu fps z aax6"?

 

A wracając do sedna sprawy, czyli porównania pc/x360. Jak słusznie zauważył kojak, na pc ustawiono przedpotopową rozdzielczość, dodatkowo bebechy chyba nadawały się raczej do office'a, bo i tak gra strasznie na tym filmiku chrupała. Sam nie umiem się doczekać GoW'a na pc, ale nie z powodu wyższej rozdzielczości, bo to raczej oczywiste, że będzie hulać płynnie w 1680x1050, ale... z powodu bardziej rozbudowanego wątka fabularnego. Mam nadzieję, że w końcu będzie wiadomo o co tak naprawdę chodzi w tej grze, bo GoW na x'a jest pod względem fabularnym jakoś dziwnie poszatkowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

n/c to po cholerę się udzielasz na tym forum, jeśli gry to aktualnie "plytkie szajsy"? Żeby się jarać, tym czy ci jedna albo druga gra "pójdzie w fyfnastu fps z aax6"?

Czytaj dokladniej. Po to sie udzielam , gdyz uwazam ze to bedzie ta gra , ktora przykuje mnie do monitora. Rozmawiamy o GOW'ie , przypominam...

 

A w temacie. Wybacz , ale w dobie Crysisa ja gram w Fallouta czy Icewinda (pomijajac Simracing) wiec chyba do jasnej ciasnej , moge wymagac wreszcie gry , ktora bedzie wygladac lepiej niz 10 letnie produkcje , a jednoczesnie skoro ten rynek sie tak milo kreci , bedzie wymagajaca , ciekawa i wreszcie na dluzej niz 10 minut. Zapewne wiekszosc z Was instaluje demka , po 10 minutach (poza Crysisem) wywala i zapomina , wiec to nie zadna nowosc...

 

LOL...

 

Swoja droga , wiesz po co jest Forum? Moze sam do siebie pisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

takie nastaly czasy ze dobrobyt doprowadzil do tego ze wiekszosc gier jest tzw. jednorazowkami ( przejsc jak najszybciej i do kosza ).

 

zeby sie nie oszukiwac, gralem w GoW na X360 i wiem czego oczekiwac od tego tytulu - bezmyslnej rzezi z ladna grafika, muzyka i kowbojami w roli glownej ( " yeaaaaah, time to kick some asses " ). Tylko plytki film akcji tez trzeba umiec zrobic, a GoW jest tutaj dobrze dopracowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała dygresja... facet jest wzrokowcem.

 

:D

 

A tak przy okazji... Firekage, fajnie, że GOW dla Ciebie nie jest płytkim szajsem z ładną grafiką i będzie posiadał tę głębie, której to nie mają dzisiejsze gry.

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A tak przy okazji... Firekage, fajnie, że GOW dla Ciebie nie jest płytkim szajsem z ładną grafiką i będzie posiadał tę głębie, której to nie mają dzisiejsze gry.

;-)

GGrydza , czepiasz sie slowek a wiesz dobrze co mialem na mysli.. GOW nie ma glebi , ma klimat i gameplay wiec cos co przyciaga do ekranu.Gdyby nie mial to ni bylyb jedna z glosniejszych i utytulowanych gier 06. Glebi szukam w RPG. Tyle.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Dlaczego w kazdym temacie nigdy nie jest nic napisane o grze tylko jakies spekulacje dziwne? Dla wiekszosci ludzi chyba nie jest wazne jaka jest gra ale jak chodzi, jakie ma AA, jak wyglada i ile fps na jakim sprzecie. Gdzie zatraciliscie radosc z grania.

 

LOL - zatrzemy jak gra wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w kazdym temacie nigdy nie jest nic napisane o grze tylko jakies spekulacje dziwne? Dla wiekszosci ludzi chyba nie jest wazne jaka jest gra ale jak chodzi, jakie ma AA, jak wyglada i ile fps na jakim sprzecie. Gdzie zatraciliscie radosc z grania.

bo to jest forum PurePC.pl, a nie puregry.pl ? które jest nastawione na sprzęt, a nie na gry ?

 

 

 

 

gdzie główny nacisk jest położony na to jak gra chodzi na danym sprzęcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie główny nacisk jest położony na to jak gra chodzi na danym sprzęcie ?

Zobacz dowolny watek w temacie GRY. Kazdy user pisze albo 99% z nich jak gra wyglada albo jak mu sie chodzi na jego sprzecie. Podstawa to screeny z frapsem hehe. Ja jesli kupuje gry na pc to sprawdzam najpierw wymagania, potem gre kupuje a nie odwrotnie.

Nawet w tym temacie, jakies przepychanki na temat wydajnosci sprzetu, to temat o grze przeciez. NIKT nie napisal o fabule czy o rozgrywce. To jest normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grippem

Zobacz dowolny watek w temacie GRY. Kazdy user pisze albo 99% z nich jak gra wyglada albo jak mu sie chodzi na jego sprzecie. Podstawa to screeny z frapsem hehe. Ja jesli kupuje gry na pc to sprawdzam najpierw wymagania, potem gre kupuje a nie odwrotnie.

Nawet w tym temacie, jakies przepychanki na temat wydajnosci sprzetu, to temat o grze przeciez. NIKT nie napisal o fabule czy o rozgrywce. To jest normalne?

Fabuła i rozgrywka są do ocenienia subiektywnie przez każdego podczas grania. Tutaj obiektywnie można pogadać o wymaganiach i grafice. Fabuła w tej grze i rozgrywka jest tu cytat "stupid action way better than the consoles that took stupid to the masses" więc o czym tu mamy gadać? Dobra napiszę coś o gameplayu. Idziesz, chowasz się, strzelasz x12 i tutaj mamy cut scenke. Fabuła jak większość amerykańskich filmów akcji z Sylwestrem Stalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Przemol^N, niestety.

Dla mnie coś chodzi płynnie lub nie, frapsa nie używam, nie jara mnie liczenie cyferek. Na temat jak jakaś gra chodzi wypowiadam się raz i koniec.. Dla większośći fraps jest juz chyba wazniejszy niz sama gra. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz dowolny watek w temacie GRY. Kazdy user pisze albo 99% z nich jak gra wyglada albo jak mu sie chodzi na jego sprzecie. Podstawa to screeny z frapsem hehe. Ja jesli kupuje gry na pc to sprawdzam najpierw wymagania, potem gre kupuje a nie odwrotnie.

Nawet w tym temacie, jakies przepychanki na temat wydajnosci sprzetu, to temat o grze przeciez. NIKT nie napisal o fabule czy o rozgrywce. To jest normalne?

PrzemolN, nie ma sensu zwracać na to uwagi, szkoda zdrowia. Masz rację, w większości wątków o grach dywagacje i postojebstwo ile to wyciąga klateczek kochaniutki sprzęcik. Niedługo zaczną sobie pe.nisy mierzyć, kto ma dłuższy... Zastanówcie się lepiej co znaczą słowa GRA i ROZRYWKA. Jakbym miał ochotę pogłówkować to bym krzyżówki rozwiazywał. Gra ma dostarczać radości,wyluzowania, rozładowania emocji. Nie wiem, może po prostu praca jaką wykonuję na tyle ekspoatuje mnie intelektualnie, że mam ochotę grać głównie w cytowane powyżej gry o "dzielnych herosach bijących hordy przeciwników". Jakoś zupełnie nie korci mnie rozwiazywanie jakichś zagadek, ustawianie kombinacji znaków czy zastanawianie się co mam zrobić by belka zlokalizowana na półce powyżej znaku skorpiona spadła za 3,7 sekudy, na 4 od lewej wagonik jeżdzącego dookoła pociągu.... Dlatego właśnie po GOW oczekuję fajnie wykonanej rąbaniny przy której mogę sobie spokojnie zakląć z emocji. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...