Skocz do zawartości
Fracha

Pamięci Ddr2 800 Mhz 2gb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym się Was poradzić jakie pamięci będą najlepszym wyborem wobec wymagań które napiszę poniżej.

 

1. Pamięci DDR2 800 MHz 2Gb (2 x 1024 Mb)

2. Posiadające dużą wydajność bez podkręcania

3. Możliwość dobrego O/C

4. Bezawaryjne

5. Docelową konfiguracją jest C2D 6600 na eVGA 680i SLI

5. Cena w granicach do 420zł +-

 

Pozdrawiam i proszę o porady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Duża wydajność bez podkręcania" - a co to Goodram 800MHz na niższą wydajność od Mushkin'ów 800MHz w tych samych warunkach i przy tych samych ustawieniach? <_<

 

Do standardowych zastosowań nie ma potrzeby zwiększania częstotliwości pracy pamięci.

 

Chyba, że interesują Cię dobre wyniki w SPI i tym podobnych... To już inna sprawa.

 

Jeżeli nie, to proponuję zaopatrzyć się w najtańszy set Kingston'a, Patriot'a, czy GR.

 

Zwłaszcza, że mobo będzie na nF6 - DRAM Freq. <> FSB unlink i po sprawie. ;)

 

Edit: Pozdrów Davlick'a i Szanię ;).

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie dobre wyniki w SPI dlatego założyłem temat, inaczej sam dokonałbym wyboru ;)

 

Ps. Vennor kim jesteś? I skąd wiesz że znam Davlicka i Szanię? :> Widzę że ty Serwal4 również ;) Znamy się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie dobre wyniki w SPI dlatego założyłem temat, inaczej sam dokonałbym wyboru ;)

Aaa... Ok, rozumiem ;).

 

W takim razie (jak wyżej) polowanie na GR Pro 900MHz - krążą plotki, że do każdego modułu pakują D9 (pozostaje kwestia końcówki).

 

Chyba, że masz ochotę na selekcjonowanie GR Value 667MHz - jeszcze jakiś czas temu były w nich D9GMH, D9GKX i D9GCT.

 

Musiałbyś jechać do Proline albo do Komputronika (do Katowic) i poprosić o rzucenie na ladę ze 20 zestawów - no i wybrać ten najlepszy.

 

Ps. Vennor kim jesteś? I skąd wiesz że znam Davlicka i Szanię? :> Widzę że ty Serwal4 również ;) Znamy się?

Znajomi (z Szanią, to do klasy chodzę obecnie, a z Davlickiem akurat już nie ;)).

 

Serwal też ta sama klasa, buc jeden :lol2:.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: Hmmm no to pewnie Cię kojarzę (teraz 2 inf nie? ;))

 

Z tego co widzę to te GD pro też są na D9GMH... zastanawiałem się jeszcze nad Crucial ballistix ale raczej nie łapnę ich do 500 zł?

Edytowane przez Fracha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: Hmmm no to pewnie Cię kojarzę (teraz 2 inf nie? ;))

 

Z tego co widzę to te GD pro też są na D9GMH... zastanawiałem się jeszcze nad Crucial ballistix ale raczej nie łapnę ich do 500 zł?

 

http://allegro.pl/item212325456_crucial_ba...cron_d9gmh.html

 

 

Jak nie jak tak 499 zł Cruciale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne, zwłaszcza, że to pewniak.

 

Czytałem o nich sporo, ale nie wiedziałem, że można dostać je już tak tanio :o.

 

Nio nic tylko brać sam się waham między nimi a Goodram PRO 900 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...