Skocz do zawartości
Szczepano

Dziwny Zawias Lapa!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z lapem. W zarządzaniu energią ustawione jest w ten sposób że stan gotowości i tryb hibernacji włączają się dopiero po kilku godzinach. Po 5 minutach natomiast następuje wyłączenie zasilania monitora. Naturalnie naciśnięcie jakiegokolwiek przycisku powinno spowodować "wybudzenie" monitora. Z jakichś jednak dziwnych powodów niezawsze tak się dzieje. Zdaża się, że lap kompletnie na nic niereaguje. Dopiero brutalne przytrzymanie przycisku power odnosi skutek. Wszystkie rozpoczęte procesy w trakcie tego zawiasu są kontynuowane tak jak przy zwykłym wygaszeniu matrycy. Komp normalnie np. ściąga pliki itd. Wygląda to tak jakby wieszała sie sama klawiatura.

 

Miał ktoś kiedyś podobny problem? Przychodzi coś komuś do głowy?

 

Dzięki

Edytowane przez Szczepano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

sprobuj wtedy zamknac i otworzyc klape matrycy :-) jak nie pomoze, powtorzyc jeszcze raz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sugestia hooded man i na pewno spróbuje ale czy nie włączy mi się stan gotowości wtedy?

 

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

No monitor rzeczywiscie się włącza ale uruchamia się hibernacja. Natomiast zmiana ustawień tak aby zamknięcie klapy nie powodowało hibernacji albo przejscia w stan gotowości jest mysle troche niebezpieczne. Można przez przeoczenie włożyć do torby włączonego lapa a tego bym niechciał. No więc co moge zrobić???

Edytowane przez Szczepano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

u mnie tez sie tak dzieje, ale ja mam "nie rob nic" przy zamkniecu matrycy bo jest to jakies zaprzeczenie logice, ze za kazdym razem jak zamkne matryce to ma mi sie system wstrzymywac ? (LOL) ale laptop ma mechaniczne zabezpieczenie dzieki ktoremu matryca sie wylacza jak zamniesz klape (bolec wcisniety przez matryce wylacza swietlowke) i czasami to glupieje (szczegolnie w viscie) i trzeba jeszcze raz zamknac i otowrzyc klape

to tyle :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...