Skocz do zawartości
wegorz91

Blok Na Abit Ip35 Series .... Sekcja Zasilania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem taką mobo jak mam w podpisie i brakuje mi tylko bloku na sekcje zasilania :D i misiu15go jest wstanie zrobić taki blok jeżeli będzie chętnych więcej niż jeden :D

 

Prosiłbym posiadaczy wersji non pro o podanie wymiarów radiatora i jego rozstaw otworów, ułatwi nam to zrobienie uniwersalnego bloku jeżeli inne płyty będą różniły się od pro.

 

ble ble ble :P :P

 

TuTaJ Napisałem post w dziale o abicie , ale myślę że niektórym nie spodoba się to że np dyskusja o bloku toczy się tam.... Dlatego myślę ze osobny temat będzie jak najbardziej na miejscu :)

 

Jednym słowem zapotrzebowanie jest na chętnych .

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Zapraszam do dyskusji i podawania pomysłów itp ...

 

Blok będzie z mosiężnym topem...

 

LISTA CHĘTNYCH

 

Nick / Model Płyty / złączki w bloku / sztuk

 

Wegorz91 / Abit ip35pro / 8/10 / 1

Raptor / Abit ip35-e / 8/10 / 1

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mis zawsze ma ambicje zeby coś zrobić... a dalej patrz post wyżej :)

:( ale za mało chętnych jest więc raczej nic z tego nie wyjdzie :) a co do realizacji to wiem mniej więcej ile się czeka :D wystarczy zboczyć do innego tematu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...