Skocz do zawartości
s P E c

Tworzenie Sieci Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w opisie tematu mam 2 komputery jeden stacjonarny 2 Laptop chce je polaczyć normalnie kablem jednak cos mi nie wychodzi z konfiguracja (Laptop nie musi miec internetu byle by jeden z nich mial) Moze ktor napisac łopatologiczna instrukcje jak polaczyc 2 komputery i jest skonfigurowac ? Dzieki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dyskretne pytanie po co mi 2 siecówki jak mam neostrade ktora laczy sie przez usb ? Tak pozatym posiadam router AirLive wl-5460ap tylko jestem calkiem zielony w tych sprawch i nie mam pojecia jak go skonfigurowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sieciowki tzn 1 w kompie 2ga w laptopie(zazwyczaj wbudowana) :D

 

musisz sie wbic na router jezeli ma obsluge to przez prezgladarke a jak nie to przez soft dolaczony przez fabryke, instrukcja obslugi az sie prosi zeby do niej zalookac

skonfigurowac ustawienia wedle neo o ile router ma wbudowany modem adsl

Edytowane przez maciek2107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D wiesz to jest inaczej. Musze ci to wytlumaczyc a ty moze powiesz jak to zrobic i czy to tak pojdzie :D Wiec mam ten router i on nie ma ADSL ale ja chce go podlaczyc tylko jako przekaznik (ma 2 wejscia na kabel) i chce zeby on byl tylko takim jakby przekaznikiem :D :P mowie ze na 2 kompie nie musi byc neta wazne zeby byl na jednym (cztaj stacjonarny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale ja dalej nie moge dobrze skonfigurowac zeby na 2 kompach byl net niby laptop ma ta bramke na kompa (stacjonranego do ktorego jest podlaczona neostrada) ale laptop nie ma internetu ... moze jakies rady ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat mam problem chcę podłączyć xboxa do mojego kompa z tym że internet mam przez wifi i aby udostępnić połączenie windows chce zmienic mój ip na 168.bla.bla.0.1 a mam 168.bla.bla.0.8 mój admin powiedział aby nie zmieniac numeru ip co mogę zrobić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat mam problem chcę podłączyć xboxa do mojego kompa z tym że internet mam przez wifi i aby udostępnić połączenie windows chce zmienic mój ip na 168.bla.bla.0.1 a mam 168.bla.bla.0.8 mój admin powiedział aby nie zmieniac numeru ip co mogę zrobić ??

To jest IP na Twojej karcie PCI do radiowki to xxx.xxx.0.8 a on IP 192.168.0.1 chce ustawic na karcie ktora bedziesz udostepnial internet czyli na zwyklej sieciowce ktora masz podpieta do xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...