Skocz do zawartości
czyścioch

Nowa Kampania Reklamowa Dhl

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysły dobre, lektor do wymiany we wszystkich klipach. W zwierzętach jest niezsynchronizowany glos z filmem. W kozicach lektor brzmi jak z dzieciecej gry za 5zł. Ostatnio zauważam tą tendencję (od 4 lat) w Polskich/lokalizowanych grach - aby mówić na wyrost, przez co każde zdanie brzmi jak z bajki ze szpuli.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie wyskakuje toto podczas przeglądania serwisów informacyjnych, zmuszając do polowania kursorem na krzyżyk, niech se będzie. Panie, pobłogosław twórców AdBlocka.

 

Zwierzęta takie se (choć "morał" nieco wtórny), gołębie zupełnie bez pomysłu, kozice mają niezłe hasło (z tym pudłem).

Jaki jest target? Gimnazjum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:angry: :angry: Moje 17zł pewnie poszło na to badziewo :angry:

 

 

Paczka szła 11dni, w umowie miałą iść dzień roboczy... I jeszcze do dzisiaj mi nie przysłali forularza reklamacyjnego :/

Nie mówiąc o tym że chyba grali tym w piłke:/ Paczka wyglądała jak psu z gardła(na szczęście rzecz w środku nie uległa zagładzie...)

 

 

Może ktoś miał jeszcze złe przeżycia z DHL? I czy udało się od nich wyegzekwować zwrot kosztów przesyłki?

Żeby nie offtopować, można na PW, ale jak się domyślam- komuś to może też być potrzebne...

 

 

Pozdrawiam

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy bardzo ładne graficznie, nie wiem ile to wymaga pracy ale ja przez rok jednej bym nie zrobił ;)

Jedyne co, to pomysł. Słabe te pomysły, na siłe śmieszne, a to nie o to chodzi. Myśle, że osoba od animacji niech zostanie, ale osoba wymyślająca pomysł powinna być inna, i wszystko będzie fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie reklama z gołębiem odpada totalnie... zero sensu - humoru.

Ze zwierzętami całkiem całkiem aczkolwiek lektor niemalże dochodzi do orgazmu mówiąc o tych zwierzętach :D

Kozice ujdą w tłoku aczkolwiek lektora bym zmienił.

 

@AKa - swego czasu na forum popularny był temat o UPS - jeden z forumowiczów wysyłał kaskadę i wróciła do niego w opłakanym stanie - dużo osób się wtedy wypowiadało na temat zwrotu kosztów, odszkodowań itp, poszukaj, może będzie coś interesującego dla Ciebie.

 

@czyścioch - pod jakim kątem mamy się wypowiadac o tych reklamach? wykonanie? pomysł? gdybyś powiedział coś więcej to z pewnością wypowiedzi użytkowników były by dla ciebie bardziej wartościowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Idea fajna, zabrakło jaj. Jakieś takie są bezpłciowe te reklamy- lektor wszystko psuje. Powinni lepiej dobrać głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AKa - swego czasu na forum popularny był temat o UPS - jeden z forumowiczów wysyłał kaskadę i wróciła do niego w opłakanym stanie - dużo osób się wtedy wypowiadało na temat zwrotu kosztów, odszkodowań itp, poszukaj, może będzie coś interesującego dla Ciebie.

.. a nie przypadkiem o GLS ? :>

 

Tak czy siak wydaje mi sie, ze autor topicu odpowiadal za pomysl i podkladal glos - patrzac na jego absencje w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukajka zdechła :mellow: Wpisuję kurier- nic. DHL- nic- myślę ki diabeł i wpisuję celeron, z nadzieją że to musi znaleźć- a tu [gluteus maximus] :(

 

 

Hm... Po przeglądnięciu na sucho, powiem że ta z profesorkiem może być... Reszta- na siłe... Pozatym- gdybym był gołębiem- nie wysłałbym siebie kurierem, bo albo by mnie coś zgniotło albo bym umarł z głodu na sortowni albo rozdzielni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedź miała ironiczny wydźwięk oparty o kontekst moich przejść z DHL ;]

 

Oto pudełeczko... Przejechało cały kraj^^ Od Krakowa, po Suwałki<teoretycznie tam miało być przesłane kurierem do mnie> do mojego domku przez Ełk<skąd to się wzięło? 60km f-tyłek> zachaczając o Białystok i w końcu, po 11 dniach od nadania- dotarło do mnie, tak oto pięknie zgniecione... I bynajmniej to nie był zakup za 50zł który o kant tyłka można było wytłuc...

 

Dołączona grafika

 

 

Pech chciał że to babcia odebrała- ja bym odmówił podpisania karty przewozowej tytułem "bez zastrzeżeń"...

 

 

Gołąbek byłby skazany na zagładę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...