Skocz do zawartości
Imperator Kret

Tortilla A'la Twister Z Kfc

Rekomendowane odpowiedzi

IMO przepis słaby.

A już na pewno panierka do kurczaka.

I dużo czasu zajmuje.

 

A wszystko można zrobić w 10 minut w porywach do 15, bez panierki i z dobrym sosem :)

Mi zrobienie tego przepisu razem ze sprzątnięciem zajmuje 20-25 min, a kurczak bez tej panierki nie jest tak dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem robicie to w 20min? :blink:

Kwestia organizacji pracy ;). Wiadomo, że kurczak musi być rozmrożony. Ja najczęściej rano wyjmuje kurczaka z zamrażarki. Po kilku godzinach kiedy jest rozmarznięty dziele na kawałki i marynuje, co trwa nie więcej niż 5 minut. Do lodówki to i wieczorem przygotowanie i usmażenie to kwestia 20 minut, bo od razu wrzucam zrobione porcje na olej w międzyczasie przygotowując sałatkę i sprzątając ;). Naprawdę da sie ;) Jeszcze zależy ile się tego robi. Ostatnio jak robiłem na niedzielny obiad dla zaproszonej rodzinki to zeszło mi się trochę ponad godzinę, ale nakarmiłem 17 osób, a zostało jeszcze niewiele mniej niż pół tego co zrobiłem w sumie (poszło ponad pół paczki kilogramowych Corn Flakesów czego nie przewidziałem i ostatnią porcje zrobiłem w samym cieście.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...