Skocz do zawartości
maziboss

Jaki Kabel Optyczny Wybrac ?

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram costi'ego w 100%.

Bierz najtańszy, jaki znajdziesz oby tylko wtyczki pasowały.

Chodzi ci chyba o coś takiego

http://www.allegro.pl/item214337156_kabel_..._1_5m_hama.html lub

http://www.allegro.pl/item213630825_kabel_...ter_gratis.html

Edytowane przez Elektronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi, czym ma się różnić?

Przecież światło w tym kablu tak samo poleci, jak światło w kablu za kilka setek. Co z tego, że ten może mieć troszkę gorszą jakość. To jest sygnał cyfrowy, więc nawet spadek natężenia światła jakie dotrze do amplitunera nie będzie miał wpływu na jakość dźwięku nim przesyłanego. Co, światło zostanie w plastiku i będzie dodatkowo mrugać powodując jakieś zakłócenia w sygnale cyfrowym? LOL.

Tylko debile bez mózgu kupują kable o cenach porównywalnych do samochodu.

A teksty w stylu "diametralne polepszenie dźwięku" to mnie po prostu bawią, że czasami aż szkoda mi takich ludzi.

Zmiany jakie niesie nowa technologia i te wszystkie bity na kartach dźwiękowych i szybkości procesorów w amplitunerach to po prostu papka marketingowa, którą będą nadal naciągać głupich naiwniaków.

 

Ja kartę muz. wymieniłem tylko po to, żeby mieć lepsze pozycjonowanie dźwięku (w grach >>> UT2004 :P) i jakieś fajne efekty.

Mp3 wcale nie brzmią lepiej także na nowym amplitunerze (stary to był WS504 Diory), który dzisiaj stanął na biurku.

Jeden plus, to że mam dźwięk 5.1 i mogę korzystać z dobrodziejstw tego systemu.

Edytowane przez Elektronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...