Skocz do zawartości
Koowi

Jaką Wiertarko Wkrętarke?

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem na bardzo przyzwoitym poziomie stoi sprzęt naszego polskiego producenta Celma. Mam wkrętarkę, która już kilka lat działa, będąc nieprzerwanie bardzo solidnie eksploatowana. Bardzo solidna, wiele razy spadała na beton (ups!) i ciągle śmiga.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Katmar napisał:

Gdybym budował drugi raz kupiłbym...

Cześć! Początkiem przyszłego roku będziemy mieć SSZ. Niektóre prace będę wykonywać sam jak rozkładanie styropianiu, gładzie, poddasze, rozkładanie wełny, malowanie itd.

Jakie elektronarzędzia widzicie jako must have, które trzeba posiadać i znacząco ułatwią pracę. Moja lista na razie wygląda tak:

Wkrętarka i wkrętaki

Szlifierka kątowa

Multitool (opcjonalnie)

Żyrafa do szlifowania (opcjonalnie)

Poziomica laserowa krzyżowa

Mieszadło (opcjonalnie)

Pomijam oczywiście inne oczywiste rzeczy jak młotki, szpachelki, nożyki, miarki itd. Zakładam że niektóre z nich mają przetrwać tylko budowę, ale narzędzia jak wkrętarka dobrze aby posłużyły dłużej

Załozyłeś konto na forum komputerowym by szukać elektronarzędzi i po to wykopałeś temat sprzed 12 lat?  Spamer, nie czaruj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście celowałbym w markę Milwaukee (M12 FPD-0 WIERTARKO-WKRĘTARKA MILWAUKEE UDAROWA - przykład z pewnego "szybkiego" portalu). 

Kupiłem i nie zawiodłem się, z 2 aku 2 i 4A. Ładowarka do 2 typów akumulatorów, a wspomniane aku pasują do innych sprzętów marki - na to zwracam szczególną uwagę. 

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...