Skocz do zawartości
kucyk

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Vet zaliczony <dumny> xD

Razem z misją w samolocie. Zostały mi intele, telewizory i farmer do uratowania i bedzie to chyba moj pierwszy tysiak ;)

Myslalem ze kurficy dostane w tym samolocie, ale po tak 2h w koncu pokonałem ta najszybsza i najtrudniejsza misje w grze. Swoja droga tak powinna wygladac prawdziwa akcja tego typu oddziału :)

 

Jak ktos chce to dam mały tutorial, ktory wykminilem metodą prób i błedów.

Jak tylko zaczynamy to odrazu biegniemy sprintem. Gdy przebiegniemy przez te male drzwiczki po lewej stronie korytarza odrazu LT i strzał, po czym LB w tym samym momencie na wbiegajaca bande typa. Przed wybuchem flasha chowamy sie przy tych otwartych drzwiach. Wpadamy i "z biodra" zabijamy typa. ZABIERAMY P90, przeladowanie za siedzeniem (kogo nie zabiles to twoj team go dobije) i dalej na kuckach w to przejscie do pomieszczenia co wybucha. Po drodze 1-2 typow po obu stronach przejscia. Idziemy z lewej strony bo koles z prawej jest znacznie czesciej niz typ z lewej. Sciagamy ich, wchodzimy do niego po lewej, chowamy sie za fotelem, czekamy 1 sec i sprintem biegniemy tak, by na wysokosci miejsca co wybucha, byc w momencie wybuchu, a zaraz potem wbiec na schody. Tu potrzeba szczescia, by typ zaden nas nie zabil, ale jesli nam sie uda to zaczynamy drugie pietra majac jeszcze 30 sekund i nie zbiega 3 typa ze schodów, bo chyba omijamy jakoś odpalenie ich skryptu ;] Wbiegamy schodami na lewo, chowamy sie za tym metalowym czyms i tniemy az sie skonczy ammo. Przeladowujac przechodzimy na lewa strone pomieszczenia, kolesi za sciana bach bach, potem dalej tniemy tą P90tką i w razie potrzeby zmieniamy szybko Y na pistolet. Polecam metode LT-->RT, i tak caly czas, powtarzamy ta kombinacje to sie bedzie w miare celownik lock'ował na głowach. Najgorzej jest paść na ostatnich dwóch typach co wybiegaja zza rogu. Dobrze tam mieć flash i P90tkę.

 

Powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie, masz HS ?

 

BTW. Mapki teraz są przecenione o 50% - kosztują 400MSP. :)

Też chętnie pogram, choć dopiero zaczynam z codem ;]

 

 

BTW ma ktoś pomysł jak zmixować iksowy headset ze słuchawkami (konkretnie takimi)?

Online gram głównie wieczorami i co by innym nie przeszkadzać gram w słuchawkach :P

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że specjalnie dla tego tematu zarejestrowałem się na forum :D

Przechodzę CoD'a 4 na xboxie360 na poziomie trudności Weteran, prawie całą gre mam zrobioną i robie jedną z ostatniej misji gdzie trzeba dostać się do komputera głównego i zneutralizować rakiety... Powiem wam, że może bym tą misje zrobił gdyby nie była na czas, bo nie dość, że misja jest cholernie trudna to jeszcze trzeba się śpieszyć :) Robię ją do 3 dni i mam nadzieje, że nie wywalę konsoli wkrótce przez okno :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba na pamięć grać. Przeciwnicy pojawiają się w tych samych miejscach, skryptów też się można nauczyć. Jak drugi raz przechodziłem COD4 na weteranie trafiłem za to na buga przez którego nie zaliczało mi checkpointów, więc za każdym razem trzeba było od początku biec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na X0 to ja grać w to nie mogłem ;]. Na PC weteran przeleciał szybko i przyjemnie, siadłem na X0 i lipa ;]. Gdybym może na konsolach przesiadział przez większość mojego giercowego życia to jakoś pewnie na padzie by mi szło ;), niestety teraz to gra mi sie okropnie. Jedyny FPS w jaki się zagrywałem na konsole to był jakiś MOH na PSX, ale wtedy byłem dość młody i dużo łatwiej mi było dostosować się do padowego sterowania :D.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak drugi raz przechodziłem COD4 na weteranie trafiłem za to na buga przez którego nie zaliczało mi checkpointów, więc za każdym razem trzeba było od początku biec ;)

To nie bug. Jak jakiś etap za długo będziesz robił to ci checkpointa nie zaliczy.

Specjalnie tak jest, żeby nie zapisało ci checkpointa w połowie levela z 30sek na liczniku ;)

Gdzieś w necie jest lista jakie czasy trzeba mieć, żeby konkretny checkpoint wskoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja: Okej, mam calaka :DDDDD

Przed chwilą udało mi się wykonać misje w epilogu na weteranie, i dla tych którzy mają z nią problemy(Tak jak ja miałem wcześniej)

Chciałbym polecić filmik który pokazał mi w jaki sposób to zrobić, gdyby nie on jeszcze bym ślęczał nad tym :)

http://www.youtube.com/watch?v=TVtTZ4C9VO4...re=channel_page

Edytowane przez PPWojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty przeszedłeś Epilog na X360, a ja się męczę z Veteranem w Czarnobylu na PC. Na X360 w ogóle nawet nie podchodziłem do Veterana. Szacun dla tego gościa ;)

 

Piszę w tym temacie, bo może ktoś jutro zagralby w COD4 większą grupą ? Z racji, że XBL jest darmowy. Od razu uprzedzam, że na X360 średnio mi idzie ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jeszcze jest darmowy? Jak coś to mogę pyknąć, dodajcie mnie do znajomych :P

CoD4 na veteranie to pikuś (szczególnie na konsoli). Bardzo irytuję mnie ostatnia misja bo się męczę dość długo już.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Czarnobyl"
Co do Czarnobyla, pewnie masz problem z ostatnią cześcią, tym parkingiem z karuzelą po basenie. Zostaw gościa tam gdzie każe, porozstawiaj Claymore'y i połóż się w budce (stoją chyba takie 3 lub 2, połóż się w tej na lewo od Cpt. MacMillana). Leż tam i nie wychodź, jak ktoś wrzuci ci granat do środka to odrzuć, granaty za budką cię nie zabiją. Raz na jakiś czas rzucaj flasha przez drzwi. Jak ktoś będzie przebiegał to zabij. To tyle, ja to tak zrobiłem na x360 bo inaczej raczej nie dałoby rady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dokończyłem resztę kampanii na Vetku + High Mile Club :)

EDIT:

I nie przejmuj się jak granaty obok ciebie będą, jeśli są za ścianą to cię nie sięgną :D

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej też gram w COD4 na xsie i nie mogę przyzwyczaić się do tego pada dobija mnie normalnie

 

a i nie mieliście spadków animacji w niektórych miejscach? Ja miałem tam na ukrainie np jak sie popatrzyłem na większy budynek. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i nie mieliście spadków animacji w niektórych miejscach? Ja miałem tam na ukrainie np jak sie popatrzyłem na większy budynek. Da się coś z tym zrobić?

W singlu nie pamietam, ale w multi jak ktos rzuci granat dymny to u mnie nieco zwalnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każda gra obsługuje FullHD. W zasadzie to niewiele .Gdzieś tu kiedyś na forum był taki fajny spis gier i jakie obsługują realne rozdzielczości. Z tego co pamiętam to niektóre nie są wyświetlane nawet w 1280x720 tylko w 1024x720 czy coś podobnego.

 

Co do moich zmagań w COD4 na Vetku w przypadku X360 to dałem sobie spokój ;) Ale na PC udało mi się przejść Czarnobyl. Niestety utknąłem w misji z silosami i rakietami (w momencie odliczania). Albo mnie zabiją, albo nie zdążę przed czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do moich zmagań w COD4 na Vetku w przypadku X360 to dałem sobie spokój ;) Ale na PC udało mi się przejść Czarnobyl. Niestety utknąłem w misji z silosami i rakietami (w momencie odliczania). Albo mnie zabiją, albo nie zdążę przed czasem.

CoD4 na Veteranie jest jak najbardziej do przejścia :) Nie próbuj nawet podchodzić do CoD5 na Vet bo to jest idiotyzm, strata czasu, nerwów i chęci do dalszej gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...