Skocz do zawartości
kucyk

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Poca to dresiarz, dobrze ze nie dostal ;)

chlopaki umawiamy sie jutro na partyjke ?? ;>

Jak cos to sie pisze :) gametag adbokPL - kto nie ma to dodawac do znajomych !! :)

http://polygamia.pl/beta-test-call-of-duty-4 - fajna recka

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak po testach ? widzialem ze graliscie :) ale malo ;/ mam nadzieje jednak ze wyrobiliscie sobie jakies zdanie na temat tej gry. Prosze o opinie - ja zastanawiam sie nad kupnem edycji kolekcjonerskiej :) :) mam nadzieje ze nie bedzie za droga ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjalem jednego, mnie zdjeli dwa razy. Lecac przez plansze mam goscia na celowniku, no to fire trzymam. Trzymam. I nic. Polecialy 3 kule i zanim sie zjarnalem ze trzeba wciskac, bo strzaly leca seriami, to juz bylo za pozno. Nie gralem duzo, bo czas ostatnio malo mam, ale mysle ze bedzie to popularna gra na Live. I faktycznie tak jak kuc zauwazyl, troche ciezko gra sie na padzie, ale jestem pewien ze to kwestia przejscia SP + tydzien, dwa na MP i bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy już grają w COD4 na x360

Europejska premiera juz w piatek a za oceanem ludzie juz przeszli singla :D w ok 5h 20min ;p hehe

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja juz czekam od dawan i w piątek kupuję :) Więc szykujcie sie bo będe Was karał na MP :P

 

EDIT:

No ja już kupiłem trzeba teraz tylko jakoś się ustawić :)

ja jeszcze nie kupilem (jak narazie ceny dla mnie sa "zaporowe")

przykladowo na allegro gra jest od 210zl do 250zl (roznica duza)

Poczekam az ten hit potanieje ;) szkoda mi 250zl jak moge miec za 150 ;) hehe

EDIT: ale wsumie edycja kolekcjonerska jest w sklepie za 259zl ;) - to kuszonca propozycja...

http://sklepgekon.pl/product_info.php/cPat...a_X360_Gry.html

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z 5 jak grasz powyzej normal. Szczerze, to jest sp jest takie same jak w poprzednich codach, no i te filmowe zakonczenie :] . Ale misja w samolocie jest po prostu niesamowita (oslaniamy uciekajacy oddzial) imo o wiele lepsza od "sniper mission".

 

@ nuras: odezwij sie do mnie na VJinV to jutro pogramy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z 5 jak grasz powyzej normal. Szczerze, to jest sp jest takie same jak w poprzednich codach, no i te filmowe zakonczenie :] . Ale misja w samolocie jest po prostu niesamowita (oslaniamy uciekajacy oddzial) imo o wiele lepsza od "sniper mission".

 

@ nuras: odezwij sie do mnie na VJinV to jutro pogramy :]

Jutro się odezwe bo własnie skończyłem grac i spadam spać :) Co do singla to mnie sie bardzo podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy kupiliscie zwykla wersje ? czy kolekcjonerska ?

Pytam bo mam dylemat ktora wybrac :(

Roznica 30zl ;/ no i kurde nie wiem czy juz kupowac czy jeszcze sie wstrzymac (narazie bede gral w singla bo dopiero od stycznia aktywuje zdrapke 12+1 Xbox Live)

Czy warto dolozyc te 30zl do edycji kolekcjonerskiej ?? jak myslicie ?

Call of Duty 4 - Edycja Kolekcjonerska 259.00

Call of Duty 4: Modern Warfare 229.00

 

Prosze o Wasze opinie na ten temat

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już Twoja decyzja dla mnie jest zupełnie wystaczające aby gra była w pudełku i z okładką inne bonusy zupełnie mi leżą bo i tak zaraz je wrzuce do szafy a 30zł zostaje do kolejnego tytułu :)

 

Singiel już za mną. Gra bardzo mi się podoba. Moja ocena 9,5/10 z multi zacząłem przygodę juz z betą a tutaj jeszcze więce mapek i broni... yami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby gra była w pudełku i z okładką inne bonusy zupełnie mi leżą bo i tak zaraz je wrzuce do szafy a 30zł zostaje do kolejnego tytułu :)

Niby tak, ale czasami dodaja rzeczy ktore maja wplyw na rozgrywke jak np w Mass Effect gdzie ma byc dolaczona ksiazeczka wprowadzajaca w rozgrywke, przedstawiajaca sytuacje i takie tam. Doplacasz 30 zeta a cena wiekszej zajawki jest nie do przecenienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sentinel napisal na polygami:

"mały artbook w grubej oprawie (podobny do tego z gears of war), niewielki plakat, dvd z materiałami filmowymi (behind the scenes, dev. walktrough, trailer oraz dokument historyczny 'great sas missions' - czyli skrótowa historia formacji, którą można było zobaczyć już ze sto razy na wszystkich discovero-podobnych kanałach tematycznych) do tego oczywiście sama gra, całość zamknięta w grubym, tekturowym opakowaniu "prawie jak oblivion".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misja w czarnobylu syci - zwlaszcza motym z capitanem w przebraniu za krzaki ;).

 

wkrotce pojawie sie na multi jak tylko podlacza mi neta ;]

Taaaak to moim zdaniem najlepsza misja z gry. Nie wiem czy ktoś kiedys widział STRONKĘ gdzie pewna pani na motorze przejechała się z aparatem do Czarnobylu, a ta misja dzięki niej jest dla mnie jeszcze ciekawsza. Misja gdzie osłaniamy naszych ostrzeliwując przeciwnika z samolotu też jest extra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atom3k gramy cos dzisiaj, wydaje mi sie, ze widzialem cie gdzies na serwerach

nie martw sie, tez nie gralem singla jeszcze, zmieniam provider'a netu i czekam jak bedzie okres przejsciowy, wtedy bede gral singla :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

:blink:

 

info dla posiadaczy ps3

 

vallhala.pl

 

Chcesz grać w Call of Duty 4 w sieci na Playstation 3? Nie pobieraj nowego firmware’u Po pobraniu aktualizacji oprogramowania konsoli, nasze ulubione gry miały działać lepiej. Okazuje się jednak, że teraz nie działają wcale. Krzysiek Pielesiek, Valhalla.pl - 20.11.2007 - 15:09

 

Działa. Już nie działa. Znowu działa. A jednak nie. Już się w tym pogubiliśmy.

 

Na trop nowego firmware’u do Playstation 3 wpadliśmy dzisiaj rano. Miał on spowodować, że wiele usterek, które zgłaszali gracze odejdzie w zapomnienie. Choć nie udało się tego potwierdzić, wielu fanów elektronicznej rozrywki twierdziło, że konsola zwalnia lub zawiesza gry po pobraniu oprogramowania w wersji 2.0. Miało to dotyczyć między innymi Assassin’s Creed.

 

Okazuje się, że nowy software też nie jest doskonały. Osoby, które grają w Call of Duty 4 w sieci, po dokonaniu aktualizacji nie mogą w ogóle bawić się tą produkcją. Najwięcej na ten temat przeczytać możemy na oficjalnym forum dyskusyjnym CharlieOscarDelta. W tej chwili ani Sony ani Activision nie skomentowało jeszcze wypowiedzi graczy. Póki co radzimy się więc wstrzymać z pobieraniem aktualizacji, chyba że nie posiadacie Call of Duty 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...