Skocz do zawartości
kucyk

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem wczoraj, pogralem. Fajnie zrobione sa misje, taki klimat na maxa filmowy. Grafika rewelacyjna, dzwiek rowniez. Swietna zabawa. Warto wydac te 250 zetow na ta gre.

Albo kupic uzywana ^^

 

Mysle, ze kupia ta gre na nowy rok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skonczylem i teraz sie biore za veterana. Misje sa zrobione niesamowicie poprostu. Najlepszy FPS w jakiego gralem w zyciu.

BTW to dopiero w przy drugim treningu hehe zorientowalem sie ze jest auto aim ;) Jestem mistrzem szpady gietkiej bo skonczylem gre sterujac recznie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grippem

Dzisiaj skonczylem i teraz sie biore za veterana. Misje sa zrobione niesamowicie poprostu. Najlepszy FPS w jakiego gralem w zyciu.

BTW to dopiero w przy drugim treningu hehe zorientowalem sie ze jest auto aim ;) Jestem mistrzem szpady gietkiej bo skonczylem gre sterujac recznie :>

Chyba żartujesz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grippem

Nic mnie tak nie rajcowalo od czasow wolfenstein 3d. Powaznie mowie. Wszystko inne to byly atrapy gier fps. Tutaj jest wszystko co trzeba czyli akcja caly czas.

No jak chcesz. Jak dla mnie są lepsze FPSy nawet w tym roku i wiele servisów twierdzi podobnie. Jak Ci się tak podoba to zagraj sobie jeszcze w wersje PC większa ilość graczy w MP i myszka daje możliwość jeszcze dynamiczniejszej rozgrywki.

Edytowane przez Grippem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mam w [gluteus maximus] jakies serwisy i inne osoby. Mi ta gra najbardziej sie spodobala. Wersji na pc nie kupie... wole grac padem na duzym tv. Wiecej osob gra na pc? nie wiem.. na live sa ich tysiace. Poza tym nie chce grac bez live.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanie

jest aukcja, na której mogę kupić CoD'a 4 za mniejszą cenę, lecz w opisie jest podane, że gra jest w wersji francuskiej.

Oznacza to, że francuski i KONIEC czy francuski i angielski będzie też ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej francuski i koniec. Gdyby miała dodatkowo angielski sprzedający na pewno zaznaczyłby to w opisie, bo dość znacznie podniosłoby mu to cenę...

 

Najlepszym rozwiązaniem będzie pytanie do sprzedającego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej francuski i koniec. Gdyby miała dodatkowo angielski sprzedający na pewno zaznaczyłby to w opisie, bo dość znacznie podniosłoby mu to cenę...

 

Najlepszym rozwiązaniem będzie pytanie do sprzedającego...

nie koniecznie

ja kupilem ostatnio PGR4 i FM2 (wersje FR) gdzie w opisie bylo tylko info iz gry maja jezyk angielski w menu :)

No a ze to sa gry na rynek EU i sa w wersji wielojezykowej to polski tez jest :)

 

Posiadacze CoD4 musza sprawdzic czy po zmianie jezyka w dashu zmieni sie jezyk w grze

 

Ja dzis kupilem CoD4 za 140zl na allegro nowa:) wersja EN

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adbok gdzieś Ty tak tanio wyrwał tego CoDa ? nowego ?

Ja wczoraj kupiłem za 167 używanego, nie dało rady mniej bili się że szok ;P

nowe stoją ponad 200

na allegro ;) wersja sprowadzana z UK

dopiero dzis mam CoD4 w swoich rekach ;( szkoda ze tak pozno (blad sprzedawcy - wyslal na moj adres domowy, a nie "studencki")

za 140zl a gierka NOWA !!!!! tyle ze bez foli i w nie oryginalnym pudelku (ale czy to wazne ?)

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z niewielu fps'ow ktore lepiej zapuscic na konsoli niz na kompie ;d ogolnie ladniej wyglada i jakos fajniej sie gra w fotelu z padem :) Do tego to celowanie pod left trigerem ;d super sprawa w cod'ach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra chodzinatywnie w 1080p na ps3 jak z tym jest na x ?

Wystarczy zapamiętać regułkę:

1. "na PS3 wszystkie gry chodzą w 1080p, 120fps i na 3 telewizorach Full HD jednocześnie"

2. "na X360 zaledwie w 320x240 15fps"

 

BP, NMSP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zapamiętać regułkę:

1. "na PS3 wszystkie gry chodzą w 1080p, 120fps i na 3 telewizorach Full HD jednocześnie"

2. "na X360 zaledwie w 320x240 15fps"

 

BP, NMSP

Na x-e gra rowniez odpala sie w 1080p ale jest skalowana z rozdzielczosci 720p. PS3 nie posiada takiego ukladu do skalowania obrazu jaki ma x.

Gra chodzi w takiej rozdzielczosci w jakiej rozdzielczosci jakiej jest renderowana bez upscalowania jak w x-e.

1080p w COD4 jest natywne, nie mam zamiaru przekonywac kogos kto nie ma telewizora fullhd, jest funboyem x-a a ps3 widzial na obrazkach.

Prucz cod4 z lepszych gier w 1080p chodzi uncharted i jerycho. Przykro mi ze to na ps3 a nie x-e.

Pozdrawiam

Edytowane przez koperta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kojak w temacie o PS3 pisze: "Konsola skaluje a nie renderuje w tej rozdzielczości. Sprawdź dokładnie. Nie trzeba dokładnej analizy by to wypatrzeć. Wystarczy usiąść metr od TV. Jedynie dziwi mnie fakt, że niektóre gry nie pozwalają skalować i puszczane są w 576p. Generalnie gra nie warta świeczki"

 

Z was dwóch raczej dawałbym wiarę kojakowi, bo może i też jest fanboyem ps3 (jak i ja x360 ;) ) ale przynajmniej wie o czym pisze i wie JAK pisać (to twoje "prucz" kole w oczy, kolego). Może doczytaj o swojej nowej zabawce, zanim zaczniesz głosić herezje na forum?

 

edit- "Jerycho" można nazwać "lepszą grą" tylko w sytuacji, gdy na daną platformę dobrych gier jest mniej, niż palcy jednej ręki.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na x-e gra rowniez odpala sie w 1080p ale jest skalowana z rozdzielczosci 720p. PS3 nie posiada takiego ukladu do skalowania obrazu jaki ma x.

Gra chodzi w takiej rozdzielczosci w jakiej rozdzielczosci jakiej jest renderowana bez upscalowania jak w x-e.

1080p w COD4 jest natywne, nie mam zamiaru przekonywac kogos kto nie ma telewizora fullhd, jest funboyem x-a a ps3 widzial na obrazkach.

Prucz cod4 z lepszych gier w 1080p chodzi uncharted i jerycho. Przykro mi ze to na ps3 a nie x-e.

Pozdrawiam

przestań bredzić

 

ps.

polecam http://beyond3d.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, zagrałem, brak słów po prostu! Jak dla mnie fenomen, każda wydana złotówka na tę grę zwraca się z nawiązką w postaci dobrej zabawy. Niezdecydowanym polecam!

 

Musiałem wyrazić swoją opinię ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis przeszedlem gre na veteranie :) !!

Jak dla mnie rewelacja !! Mam jeszcze 7 osiagniec do odblokowania ( z czasem je odblokuje)

No i jest jeszcze bonusowa misja ;/ ale z nia ciezko :( ehh musze potrenowac.

EDIT: jeszcze 4 osiagniecia (30 inteli, tv Al-Asad, trening w mnej niz 20s no i bonusowa misja) - wszystko co najtrudniejsze :(

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś może misję treningową w czasie mniej niż 20s? Jak dla mnie niewykonalne, miałem 22s i mimo usilnych prób zrezygnowałem.

 

EDIT: TV Al-Asad nie jest wcale trudne. Trzeba tylko powoli każdą salę przeszukać i wszystkie telewizory zniszczyć. Za pierwszym razem mi się udało :-)

Edytowane przez Griszman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś może misję treningową w czasie mniej niż 20s? Jak dla mnie niewykonalne, miałem 22s i mimo usilnych prób zrezygnowałem.

nie ;/ widzialem ze mozna to zrobic w 18s (filmik w sieci) ale jakos mi nie idzie.

Jak bede mial czas to ogarne ta i bonusowa misje na veteranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ;/ widzialem ze mozna to zrobic w 18s (filmik w sieci) ale jakos mi nie idzie.

Jak bede mial czas to ogarne ta i bonusowa misje na veteranie

Trening zrobiłem w 19s :P za 5 razem jak chciałem zdobyć tego ach. A misja bonusowa to juz mi zajęła sporo czasu ale w końcu wczoraj mi sie udało. Zostało mi tylko przejść 3/4 gry na weteranie i znalezienie 16 inteli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...