Skocz do zawartości
kucyk

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Trening zrobiłem w 19s :P za 5 razem jak chciałem zdobyć tego ach. A misja bonusowa to juz mi zajęła sporo czasu ale w końcu wczoraj mi sie udało. Zostało mi tylko przejść 3/4 gry na weteranie i znalezienie 16 inteli :)

intele sa prze ;p ja mam chyba z 16 i jakos nie chce mi sie ich ponowie szukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15 i na tej ładnej liczbie się zatrzymałem, nie chce mi się biegać po mapie specjalnie za tymi komputerkami...

 

EDIT: Misja treningowa zrobiona, rzeczywiście nie aż tak trudne było. Udało się może komuś z tą misją w samolocie na veteranie?

Edytowane przez Griszman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15 i na tej ładnej liczbie się zatrzymałem, nie chce mi się biegać po mapie specjalnie za tymi komputerkami...

 

EDIT: Misja treningowa zrobiona, rzeczywiście nie aż tak trudne było. Udało się może komuś z tą misją w samolocie na veteranie?

Mnie sie udało. Pisałem kilka postów wyżej. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz to robię :)

Tzn na początku przeszedłem chyba 3-4 misje na Regular, ale teraz - po miesiącu, zacząłem grać od nowa na Veteranie i nawet daję radę. Co prawda czasem zdarzy mi się zginąć, ale gra nie jest męcząca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veteran, eh...

Była misja w jakimś pseudo studiu, na środku krzesła stoliki itp. Kilkanaście razy próbowałem ich normalnie zabijać - i nic. Zdecydowałem się na rasza - kilka flashy, granaty, udało się. Schowałem się w miejscu w którym przeciwnicy wychodzą i czekałem na posiłki - udało się bo moi komputerowni nieśmiertelnicy zabili wszystkich ;)

 

Natomiast utknełem dalej - w miejscu gdzie lata helikopter. Zabijam wszystkich "chodzących" ale jak tylko się wychyle to bach - dwa strzały z działka i leże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy weteran w tej grze jest trudny? Czy np przechodzenie juz za 1 razem na tym poziomie jest zlym pomyslem bo zepsuje caly fun? Pytam z ciekawosci.

Ja gralem za 1 razem na veteranie :)

Zabawy mi to nie zabralo ..... ale bylo ciezko ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem najpierw na regular a potem na veteranie. Więcej frajdy miałem grając na tym pierwszym poziomie. Na veteranie nie brakowało momentów przy których traciłem zbyt dużo nerwów. Jak ciężko coś przejść to tak jak napisał snaker, najlepiej się schować i czekać aż inni żołnierze wybiją wrogów ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to tez taka glupota, przechodzic gre na Vet masterujac chowanie sie przed przeciwnikiem i czekanie az reszta oddzialu zalatwi sprawe? Az takiego parcia na GS chyba nie macie. Gierki na razie nie mam, ale z tego co wyczytalem to wynika, ze Regular to ciut za malo i trzeba brac o oczko wyzej czyli Hardened (co byloby logiczne: poziom wyzej zeby jakis challenge byl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na veteranie niektore misje sa strasznie trudne. Wrecz makabrycznie. Zajmowanie tej stacji telewizyjnej przykrawia mnie o dreszcze. Dawno zadnen moment w grze mnie tak nie zdenerwowal. Ogolnie dopiero fajnie sie gra na veteranie bo to jakies wyzywanie, poza ta misja. Ja sobie robie przerwe troche od COD. Zmeczylem sie zbieraniem inteli.

 

Bania mam o 20 GS wiecej niz ty :> ciekawe kto pierwszy dobije do 10K :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacja telewizyjna jest trudna, trzeba od razu przyjąć jakąś taktykę i metodą prób i błędów isc naprzód. Byłoby łatwiej gdyby araby nie miały pełnych kieszeni granatów.

 

Ale misja w Czarnobylu jest za to durna, a nie trudna. Sam przeciwko ok 40 chłopa to bezsens. Czułem sie jak w jakims archaicznym FPSie, a nie w Codzie, w którym przeciez gracz powinien byc tylko małym trybikiem w machinie wojny. <_<

 

Daje grze 9/10 i odejmuje jeden punkt za tą misje w Czarnobylu, bo porzadnie sie na niej wnerwiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem z ciekawości na poziomie hardened i ten właśnie jest według mnie najbardziej optymalny, nie jest łatwo ale da się zrobić wszystko bez większego trudu. Na veteranie niektórych misji w grze nie da się przejść chcąc wszystkich zabijać, osobiście uważam, że jest to niemożliwe. Dwa strzały i leżysz przy na przykład 50 żołnierzach za ak47 i granatami rzucanymi ze wszystkich stron. Często jeszcze dochodzi do tego ograniczenie czasowe...

 

@ maSTHa212, kupując grę za 160zł chyba każdy chce z niej wycisnąć ile tylko się da, nie GS jest najważniejszy a fakt, że wykorzystałem ją w 100%. GS to taki bonusik też nie bez znaczenia ;-)

Edytowane przez Griszman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciskanie ile sie da, a unikanie konfrontacji tylko po to zeby przesliznac sie do nastepnego etapu to chyba nie to samo. Rozumiem jesli ktos bierze Veta i idzie, ze tak powiem, z podniesionym czolem. Ale w momencie, gdy tylko staram sie dotrzec do najblizszej zaslony i modle sie zeby moje ziomy dokonczyly dziela za mnie, to taka gra traci dla mnie sens i "nawet" GS jakby nie bardzo usprawiedliwia takiej gry. Nie liczac achievments pań lekkich obyczajow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem Panowie, ale wczoraj grałem tą misję ze studiem na Veteranie i to moi żołnierze padali jak kaczki, a wrogów musiałem zabijać praktycznie sam... Ale co prawda to prawda, granaty leciały do mnie dosłownie co 10 sekund...

Przemol - hehe, mnie sie nie spieszy i obecnie nawet nie mam gry z której mógłbym wycisnąć jeszcze tysiaka ;)

 

PS: "Dwa strzały i leżysz" - no i tak właśnie powinno być! ;) Wojna to wojna, powiedz - sam przeżyłbyś trzy? ;)

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię tutaj, że całą grę przechodziłem w ten sposób. Zdarzyło się to może dwa razy gdy po godzinach prób nie mogłem sobie poradzić z przeciwnikami. Dlatego mimo wszystko nie widzę w tym niczego złego... Mogłem zrezygnować z dalszej gry albo poświęcić kolejne kilka albo kilkanaście godzin na powtarzanie w kółko tego samego co jest imo bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam wyżej ma rację - Hardened to optymalny poziom, nie nudzimy się ale też nie jest za łatwo. Świetnie się bawiłem przechodząc grę na tym poziomie. Veteran nie nadaje się do normalnej gry, to już raczej szukanie dziur w zaskryptowanych działaniach wroga ;) Został mi do przejścia epilog, ale chyba sobie go podaruje narazie - powtarzanie tej samej czynności xx razy na dodatek z patrzeniem na czas w co chwila (raz udało mi się 27-8 sekund przy wejściu na piętro :) ).. może później :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem sobie przerwe na tydzien i dalej walcze na veteranie. Zostaly mi 4 misje i koniec...Nie moge zrobic niestety misji treningowej, rekord to 21.05s. Robilem ze 100 podejsc tez do epilogu. Nie daje rady mimo ogladania filmow na youtube.

Generalnie sprawdza sie rushowanie z flashbangami najbardziej. Ostatni rozdzial jest o dziwo latwiejszy sporo niz drugi. Doszedlem do ostatniej misji w ciagu 1,5 godziny. Generalnie jak sie chce to sie da przejsc i jest satysfakcja. Dla relaksu wezme sie za telewizory zaraz.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Przemol^N

 

W misji treningowej miałem chyba 22s z kawałkiem plus bonus 3s. W ten sposób wynik był mniejszy od 20s. Nie wiem dokładnie za co są przyznawane te bonusy w postaci dodatkowych sekund, chyba między innymi za celność ale nie jestem pewien. Ta misja nie jest tak na prawdę bardzo trudna. Misja w samolocie na veteranie to dopiero istny hardcore jest...

Edytowane przez Griszman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, strzelaj tylko w te postacie, polecam to drugie smg (nie MP5). Nie trzeba się bardzo spieszyć - wystarczy być celnym, bo za to są dodatkowe sekundy.

Misji w samolocie na veteranie podziękowałem po kilkudziesięciu próbach ;)

 

@costi SiutinPutinŁanEjtSewen! :P

 

PS: Gram teraz w CoD2 i wg. mnie na veteranie jest _o_wiele_ trudniejsza od czwórki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzieki:> Widze ze dawalem ciala strasznie w koncowej fazie, marnowalem czas. Jutro dam rade to zrobic i te misje na veteranie:>

Strasznie wprawny manualnie gosc.

Ktos chce pograc w multi jutro wieczorem w cod4? to wysylajcie invite. Tutaj nie ma problemow na jakim serwerze hehe :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? Przeczytaj lepiej poprzedni post i sprawdź link, może zmienisz zdanie ;)

 

@down te, czyli reszta misji, która mu została do zaliczenia na veteranie, z resztą po co to dalej ciągnąć :P

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...