Skocz do zawartości
Greg_1

Grille A.c. Ryan W Cooling.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że się czepiam, ale 8 dych, za kawałek metalu, który pierwszy lepszy warsztat wytnie Ci może, za 20 pln max. Po znajomości za piwo. Pewnie zaraz będzie, że to nie ta jakość itp. ale przecież kilka podłużnych prostokątnych wycięć plus 14 otworów, to nie ma nawet mowy o tym, że to sie może czymś różnić od wykonanego "za piwo" u osiedlowej "złotej rączki".(P.S. Na stronie nawet jest szablon takiego grilla, z napisem, ze służy do dopasowania otworów w obudowie;]) Ale swoją drogą dobrze, że cooling.pl zaczyna sprowadzać produkty niszowe. Bo wc (i modding, bo tym głównie zajmuje się A.C Ryan) nie jest w tym kraju jakoś niesamowicie popularne;)

Edytowane przez macru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie Bartolomius ściągał przez PC-Tuning taki grill podówjny i jego wyszło to 80zł a w Coolingu są po 59zł także...

A tak btw kto Ciebie zmusza żeby to kupować :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo na duperelach jest największe przebicie :) zresztą jak na wszystkim co jest do kupienia w sklepach "dedykowanych" ostatnio jetem na bieżąco w cenie Stackera....różnica między sklepami do 150zł ..a to tylko buda 0.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że się czepiam, ale 8 dych, za kawałek metalu, który pierwszy lepszy warsztat wytnie Ci może, za 20 pln max. Po znajomości za piwo. Pewnie zaraz będzie, że to nie ta jakość itp. ale przecież kilka podłużnych prostokątnych wycięć plus 14 otworów, to nie ma nawet mowy o tym, że to sie może czymś różnić od wykonanego "za piwo" u osiedlowej "złotej rączki".(P.S. Na stronie nawet jest szablon takiego grilla, z napisem, ze służy do dopasowania otworów w obudowie;]) Ale swoją drogą dobrze, że cooling.pl zaczyna sprowadzać produkty niszowe. Bo wc (i modding, bo tym głównie zajmuje się A.C Ryan) nie jest w tym kraju jakoś niesamowicie popularne;)

Jeżeli masz taką opcję to śmiało, rozkręcaj biznes. "Pierwszy lepszy warsztat" nie wytnie takiego grilla, zresztą nie każdy ma dostęp do złotej rączki albo wystarczającą ilość czasu żeby się bawić. Potrzebujesz i masz kasę to kupujesz i nie myślisz o sensowności takiego wydatku. Jakość A.C. nie jest co prawda powalająca (u mnie grill miał lekko pofalowane żeberka, Thermochill wypada o niebo lepiej), ale i tak IMHO prezentuje się bardzo dobrze w obudowie. A szablon na opakowaniu nie nadaje się zupełnie do niczego ;)

 

Greg_1 - dokładnie, zapłaciłem za czarny podwójny jakieś siedem - osiem dyszek (jonas wydał mniej na cały swój kibel...), ale było to baaardzo dawno temu i przy całkowitym braku alternatyw. Dobrze, że od jakiegoś czasu coś się rusza na krajowym podwórku (wcześniej D-Tek, KTC, EK, teraz A.C. Ryan i Tygon).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że się czepiam, ale 8 dych, za kawałek metalu, który pierwszy lepszy warsztat wytnie Ci może, za 20 pln max. Po znajomości za piwo. Pewnie zaraz będzie, że to nie ta jakość itp. ale przecież kilka podłużnych prostokątnych wycięć plus 14 otworów, to nie ma nawet mowy o tym, że to sie może czymś różnić od wykonanego "za piwo" u osiedlowej "złotej rączki".(P.S. Na stronie nawet jest szablon takiego grilla, z napisem, ze służy do dopasowania otworów w obudowie;]) Ale swoją drogą dobrze, że cooling.pl zaczyna sprowadzać produkty niszowe. Bo wc (i modding, bo tym głównie zajmuje się A.C Ryan) nie jest w tym kraju jakoś niesamowicie popularne;)

I tutaj sie myslisz. Obrobka CNC, albo wycinanie laserem nie jest tanie. Uwierzysz mi, badz nie, ale takiego sprzetu nie ma kazda "osiedlowa zlota raczka". Idz do zakladu ktory ma frezarke CNC, EDM albo laser i spytaj sie za ile tobie wytna 1szt. Oleja ciebie z miejsca, bo nikomu sie nie chce robic 1szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrobka CNC, albo wycinanie laserem nie jest tanie.

CNC to sterowanie a nie sposób obróbki. A laserowe wycinanie akurat oparte jest na sterowaniu CNC.

Idz do zakladu ktory ma frezarke CNC, EDM albo laser i spytaj sie za ile tobie wytna 1szt. Oleja ciebie z miejsca, bo nikomu sie nie chce robic 1szt.

Jak sam przygotuje rysunek w formacie dxf lub dwg to znika problem "olania". Dobrze zagada i mu zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agencja reklamowa wytnie, ale raczej nie w stali lub aluminium. Za to na pewno w plexie i w dodatku nie powinno to kosztować więcej niż 20-25zł razem z materiałem. Wiem, bo ostatnio wycinałem spore okno do kompa z dość skomplikowanym grillem i zapłaciłem 25zł + 20 za materiał (pleksa 4mm)

Edytowane przez Subvoice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80pln - to jest chore, serio, zdaje sobie sprawe z tego ze to aluminium ciete sprzetem za gruba kase ale i tak 80 pln to jest chore

macru ma racje

coś takiego mozna zrobić dosłownie za grosze z PCV, kawałek płyty z odrzutu znajdzie się w każdej agencji reklamowej, jak ludzie nie są ch***, to za dyche wytną, o ile dysponują sprzętem do tego, tak samo można dorwać płyty z plexy za grosze albo free, ewentualnie zamowić sobie grawerowanie jakiegoś wzorka na okno za naprawde małe pieniadze

80 pln za cięką blaszke aluminiową z wyciętymi prostokątami i wywierconymi dziurkami to jest kradzież nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie każdemu odpowiada [ciach!]iane plexi którego nie można nawet przetrzeć z kurzu żeby nie zostały ryski, nie mówiąc już o łamliwości przy grubości 1-2mm. Zobacz grille thermochilla - są prawie 2x droższe a jednak nie sprzedawaliby ich gdyby nikt nie kupował. A właśnie co do tych AC Ryan - z czego one w końcu są? Przy czarnych jest napisane że z aluminum a przy srebrnych że stal nierdzewna, troche to dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...