Skocz do zawartości
LCC

Nba Live 08

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo bym sobie życzył, aby panowie z ea poświęcili "więcej" czasu na nową klepankę, dodając nowy engine ruchów zawodników, nowe cienie, nowe innowacje itd. //powiewające koszulki, bardziej realistyczne ruchy zawodników, 100% odwzorowanie wszystkich hal z prawdziwą dawką emocji, mam na myśli hałas kibiców, którzy żywo reagują na aktualne sytuację dziejace sie na hali, i te odbijające reflektory, migające banery, telebimy itd....prawdziwe powtórki, a nie jakieś przerywniki <_< mogliby jeszcze wprowadzić Tą CAłą OTOCZKę PODCZAS TRWANAI MECZU jak i PO MECZU !!gdyż samo nba bardzo na tym traci..to taka mała lista życzeń, a co jeszcze chciałbym zmienić ja i nie tylko:

 

- mozliwosc grania 3vs3 oraz 2vs2,

- " wyeliminowanie tych smiesznych akcji przy dunkach tzn. chcesz zapakowac , a zawodnik nie doskakuje/nie potrafi i robi jakis zabawny fingeroll czy co to tam jest - jak nie mozna wykonczyc dunk'a to zamiast takiego przypadku jaki podałem lepiej by było aby podswiadomie zawodnik zrobił lay up czy cokolwiek lepszego w takiej sytuacji "

- trafianie z czystych pozycji - ile razy zawodnik grajacy w NBA nie potrafi trafic z czysciutkiej pozycji ?

- niech nie wpadają same czyściochy!!!!!!!!!!

- może wprowadzić w all star weekend /skill challenege i shooting stars?

- aby zwody wreszcie coś dawały

- "realistyczniejsze statystyki meczowe w symulowanych meczach, a nie ze w takim meczu wynik zazwyczaj nie przekracza 50 pkt. "

 

Jak narazie to tyle !!!

A właśnie są już może jakieś screeny, bądź filmiki z nba 08 na pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- "realistyczniejsze statystyki meczowe w symulowanych meczach, a nie ze w takim meczu wynik zazwyczaj nie przekracza 50 pkt. "

Ostatni raz grałem w edycję 2003 i tam można było ustalić długość meczu komputerowego. Tzn. zazyczaj trzeba było wiecej minut mu dać żeby wyniki były w miarę normalne (choć na 12min/kwarta padały wyniki po 130pkt ;) ). No chyba że tego już nie ma. Ale nie tykam tego tytułu już od dawna za denerwujące bugi rodem z EA. A mianowicie nadrabianie nawet 20kt przez komputer od połowy 3 kwarty... i oczywiście porażka misternie budowana przez ponad pół spotkania. Potem niemoc... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jordan23, dokładnie tak jak Ty o tym marzę :)

Ale te życzenia się w przyszłości spełnią :)

 

Mam nadzieje, bo cóż nam hee przynajmniej mnie pozostaje, albo zakup konsy albo przyjdą mmm czasy i zrobią nba 2k7,8,9 na pc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe "Będzie też na PC". Ktokolwiek miał jakieś wątpliwości? Takie tasiemce zawsze będą wychodziły na PCta i na wszystko na czym można grać. KASA

Jeeezuuuu ale jesteś Boski :) odkryłeś Amerykę ;)

Napisz coś konkretnego o tej grze, oczywiście jak w nią grałeś, a nie w Kolumba się bawisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wśród reprezentacji znalazły się teamy z ośmiu państw. Jak podają oficjalne źródła, mają to być Hiszpania, Grecja, USA, Chiny, Argentyna, Niemcy, Włochy oraz Francja. Jednym słowem - cała śmietanka najsilniejszych drużyn świata.

 

Wszystkie nowe drużyny dostępne będą w opcji "Play Now". Jak zapowiadają twórcy, gracze będą mieli możliwość wyboru jednej z reprezentacji i rywalizowania nią w ośmiozespołowych mistrzostwach. Nie zabraknie oczywiście oryginalnych koszulek oraz prawdziwych zawodników.

 

Przedstawiciele EA sprawiają wrażenie bardzo zadowolonych z podpisanego dokumentu. Ich zdaniem, współpraca otworzy nowy rozdział w historii gry. Być może kiedyś pula dostępnych drużyn narodowych ulegnie nawet zwiększeniu.

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, NBA Live 08 ukaże się w październiku 2007 roku. Jak zapowiadają twórcy, premiera tytułu przewidziana jest na większość istniejących platform"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ultima.pl/NBA_Live_08/i5102/ czy to faktycznie zdjęcia pochodzące z nowej odsłony nba live 2008 w wydaniu na pc? bardzo bym sobie tego życzył, lecz mam przeczucie że to zdjęcia z kons. a raczej napewno...

 

kurrr...już nie mogę sie doczekać wydania tej gierki, mam nadzieje, że chłopaki coś wymyślą, a nie odgrzeją, qqrde na wsio konse giera już powychodziła................

 

A daty wydania na pc są różne, mówi sie nawet o listopadzie... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co, pozmieniali coś czy to kolejny odgrzewany kotlet?

 

 

Chyba jednak nie bo:

"It's not even close, to next gen versions. This is basicly the same game as the last year version. The gameplay is a lilte bit better, but the graphics look terrible, and theres no new modes, even the menus look pritty the same as it was one year ago. So if you have consoles, there is no need to even try this game... But if you don't... Well, then you don't have choice, it's the only PC NBA game."

Jak co roku :mur:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co, pozmieniali coś czy to kolejny odgrzewany kotlet?

Chyba jednak nie bo:

"It's not even close, to next gen versions. This is basicly the same game as the last year version. The gameplay is a lilte bit better, but the graphics look terrible, and theres no new modes, even the menus look pritty the same as it was one year ago. So if you have consoles, there is no need to even try this game... But if you don't... Well, then you don't have choice, it's the only PC NBA game."

Jak co roku :mur:

 

Właśnie tego sie obawiałem, :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: to samo z nowym numerkiem i nowa okładką.... :sad: straszne wqrw... jeżeli okaże sie to prawdą...bo czekam na ta grę jak jakiś wariat !!!

:unsure:

 

p.s

 

może ktoś juz widział, grał??? pokażcie foty !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Jordan, muszę Cie chyba zmartwić. Ja także co roku sprawdzam nową wersję NBA ale to co dziś zobaczyłem to niestety porażka. Pierwsze wrażenie jest takie, jakbyś widział to samo co rok temu tylko z innym numerem. Nie wiem dlaczego programiście EA Sports sie zatrzymali w miejscu i dopuścili sie m.in. brak sterowania gamepadem w menu, max rozdzielczość 1280x1024, tragiczna animacja publiki (niby już trójwymiarowej) itp. Sam jestem fanem kosza i zagrałem kilka spotkam trochę z musu. Animacja postaci jak w 2000 roku. Jedyne co fajne zauważyłem (ale może to było w poprzednich wersjach) to punkty za zdobyczy drużynowe i indywidualne (triple double itp). Nijak się to ma do trailerów w sieci (ale pewnie one pochodzą z konsoli). Na PC wygląda UBOGO. Sry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE MACIE RACJę!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Wszystko pięknie, śliczne, od samego początku niesamowite intro, a prezentacja "gameplay" rozwala" i powala wszystko po prostu cud, i to chyba tyle, po odpaleniu samej rozgrywki hmmmmm ??? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

myślę sobie, Oni nic nie zmienili, jedynie bandy O8? kurrrrr ...grafa taka sama, wsadziory takie same, ruchy identyczne, wygląd graczy, buty, koszulki, wsio to samo......

 

tak, czy siak grałem pare minut, bo po pierwszej kwarcie...heeee "poprostu wracam do windy" tak to ujme.....

 

Jednym słowem dla PANóW Z EA NA OBECNą CHWILę "ZAPOMNIELI O PC" przynajmniej jezeli chodzi o sport-ówki.....

 

<<konsa>> ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wersja w którą grałem to NBA 2002. Wtedy bardzo długo i często grałem z kolegą z lokalnej sieci. Dobrze, sprawdzę co to takiego 2008. Mówię od razu nie grałem w późniejsze wersje.

 

 

Uruchamiam piękne menu, super muzyka, ustawiam grafikę na maximum. Zapodaje meczyk i co widzę? Sorry, ale od razu mnie naszło, że chyba detale z 640x480 się nie przestawiły na wyższe. To więc wychodzę, patrze na detale jest wszystko full. Dobrze uruchamiam tryb PRACTICE i co widzę. Ruchy te same, wsady, kelnerki, grafika jest chyba gorsza niż w NBA 2002 a mam takie skojarzenie, bo za dużo widziałem cukierków tegorocznych. Jak można stworzyć takiego bubla, kaszanę, chałę. Ręce zawodników są sklejone, brak wygładzania, jest ciemno, refleksy na parkiecie są żałosne, publika jakaś banda klaunów. Chyba jedynie co zmienili to komentarz!

 

 

EA jesteś na przegranej pozycji! Stworzyłaś BUBLA, grafika jest typu Directx 7.0 i systematycznie się cofasz. Masz kilku klientów mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem i SZOK. Nic się nie zmieniło. Menu te same, ustawienia te same. Liczyłem że wreszcie pogram w 1920x1200 ale nie, max to 1280x1024 :mur: Uruchamiam mecz i kopara w dół. NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO. Po pół roku oglądania zajawek i wywiadów na gametrailers, muszę powiedzieć: FUCK EA SPORTS. Fifa nigdy mnie nie jarała, ale w NBA to od 2 lat gram ostro po necie w różnych ligach i muszę powiedzieć że moje wqrwienie osiągnęło zenit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze :/ a dodali chociaz replaye? Dalibyscie jakies screeny... Z drugiej strony z nowu grafika w 07 wcale nie jest taka zla, a przyanjmniej chodzi mi tu o zawodnikow;] Ciezko sie zastanawiam nad kupnem nowej wersji, bo w zasadzie to mam tylko NBA 2003;]wiec przydaloby sie zakupic nowsza wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straciłem 30 minut z mojego cennego czasu. Już miałem nadzieję, ze wreszcie będzie to na co wszyscy czekaliśmy. I co? Kupa wielka. Nie wiem czy to żart jakiś czy co, ale poziom wykonania wersji 2008 jest żenujący. Zero przyjemności z grania. Sama gra kończy się na ekranie opcji potem jest juz tylko gorzej. Czy Panom z EA tak trudno spojrzeć na "NBA 2k8"? Przecież te dwie gry dzieli PRZEPAŚĆ. Szkoda mi dalej pisać. Nie wiem czy jest sens w ogóle wracać do tej serii....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze ostro jeździcie po nowej NBA Live 08. Jak dla mnie gra ma dość ostro obcięte sterowanie w porównaniu z 07 obłożenie pada jest inne. Brak tych wszystkich kombinacji typu Stars-Moves (Inside-scorer, Outside-scorer itd) za to powrócił do wielkiej użyteczności Pro-Hoop, jest trochę ulepszony Fade-Away Jumper. To co wyprawia z tym zagraniem Bryant przyprawia o zawrót głowy. Problem w tym ze w realu takie tricki wychodzą dość rzadko a w Livie 08 gwiazdy odpalają to dość często. Podział na strefy rzutowe jest krokiem w dobrym kierunku.

Jeśli chodzi o grafikę to mam ja gdzieś i totalnie olewam, że prawdopodobnie w porównaniu do wersji 07 nic nie zmieniono. Jest za to bezproblemowa możliwość chodu z piłką podczas którego można wykonać przyśpieszenie, jabbestep'a lub zwykłego cross'a. Powrociło tez zagranie back-down, które moim zdaniem jest teraz bardziej stabilne.

Ciekawe czy w wersji 09 EA już całkowicie już zrezygnuje z free-styl'u?

I to tyle jeśli chodzi o moje pierwsze spostrzeżenia i wrażenia z gry.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mała aktualizacja z mojej strony: gdy drużyna przeciwna rzuca ostatni z przyznanych free-throws to zawodnik którym kierujemy (ten który stoi najbliżej kosza) jest jakoś dziwnie blokowany i nie można nim wystartować do zbiórki. Jest tez problem z włączaniem i wyłączaniem DirectPass'a. NBA Live 08 jest chyba "trochę" niedopracowana, albo miałem styczność z wersja beta:-). Chyba trzeba będzie czekać na jakiegoś solidnego patcha/fix'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc fanem serii od 1995 roku kiedy to wyszła pierwsza część, nie oczekiwałem rewolucji ale przynajmniej jakiegoś postepu, kroku do przodu, doczekałem się...... nie powiem.

Ta gra to policzek od EA Sports dla pctowców (podobno na inne platformy to zupełnie inna gra) to tragizm i zawód jakich mało, brak słów by opisać wrażenia po chwili grania. Nomad szukam jakichś pozytywów i nie moge znaleźć, aha moze fajne menu................

A no i dali w koncu panoramiczną rozdzielczość..... Niech nikt się tego nie waży kupować...... Dobrze radzę. KU@$#WA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totalna porażka w wersji na PC. EA odnisło chociaż jeden sukckes... zmobilizowali mnie do kupna X360 ale jak już to zrobię to zaopatrzę się w 2k8 a nie w live'a :P

 

NBA 2K8 i nie ma h^^^.nie ma bardziej realistycznej "klepanej" no chyba, że w wykonaniu "swoim"

 

p.s

 

"nba live2008" ---> jeszcze dam szanse "czarnuchowi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek ---> ja tez jestem fanem (umiarkowanym) serii i pamietam jakim szokiem byl skok 96->97. W przypadku 07->08 podobnych roznic brak, ale jesli sie dokladnie przyjrzec to coc tam jednak zmienili (poprawili?). Calosc wyglada jakby EA potraktowal 07 jakims patche'm i wypuscili to pozniej do sklepow. Pytanie jest natomiast, czy warto dac za to AZ 119zl.

No chyba ze EA chce zmobilizowac nas do "piracenia" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...