Skocz do zawartości
Walker3d

Nokia N95

Rekomendowane odpowiedzi

wbudowane navi to porażka... Nie działa z połową programów, ma słabą czułość.

Jak chcesz to kup zwykłą nokie na symbianie i do niej dokup navi bo nie dość że taki tandem działa lepiej to jeszcze bateria działa dłużej. Samo navi zżera baterie 2x szybciej niz telefon, a co dopiero navi i telefon zasilane z jednej baterii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy wiecej telefonow Nokia, po N80 i N93 nie mam zamiaru trzymac w rekach tego badziewia, hooded man - podniecasz sie jak ten gosc z allegro co kupowal ode mnie N80, chcialbym widziec teraz jego mine :lol2: i jego zdanie na temat tych super hiper ah 5mp gps i w ogole aparatach :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wybierając mniejsze zło to którą z topowych nokii polecacie ? Trzymałem dziś E65, N80 i N95 w rękach i nie są złe z wyglądu, używki wszystkie i nić sie nie telepało o dziwo : o Najbardizej do mojego stajlu pasuje N95 bo jest duża ale czy w tej cenie można kupić lepszy 'kombajn' ?

Wiem że to pytanie raczej powinno byc w 'jaki tel kom. kupić' ale tu głównie chodzi o N 95

 

Czy N95 bedzie sie wieszać/zmulać jak leciwa 7610? Duży kop jest w aplikacjach ?

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie map do N95. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, pokierować mnie co mam zrobić żeby GPS zaczoł mi działać i mógłbym sprawdzić użytecznośc tej funkcji. Nie mam ani mapy ani umiejetności włączenia tej funkcji proszę o pomoc.

Ze strony noki ściągnałem sobie traiala i działało jakoś przez 3 dni bo trial to trial..

teraz bede zasysał pełna darmowa wersje :]

 

Co do użytkowania noki to tak:

Mam ją 2 tyg, użytkuje w ekstremalnych warunkach, najleiłem protektor na ekranik który juz z resztą jest olejami zabruudzony(praca w hucie stali), dużo wibracji dostała ta komórka, ciągłe zapylenie=>woreczek foliowy no i jedynie luz zauwazyłem na sliderze, wszystko ładnie śmiga..

Po przesiadce z 7610 wcislo mnie w fotel, ekran to masakra, teraz patrzeć nie moge na ten z 6680 czy 7610.. ;)

Jak dla mnie to to telefon wszystkomający jest, i net z liveboxa jest, i gps i blut i irda i bardzo duże możliwości programowe, choc mogłyby być większe :]

No i plus to to że wgrałem przez usb oprogramowanie znaczy polskie oprogramowanie a simlock kosztował grosze w porównaniu do tego co było dawniej :]

Co do aparatu.. czekam na lepsze oprogramowanie bo zdjecia wyglądają jakby autofocus coś je rozmywał..

JEst dość duży ale i tak jest wg mnie bradziej mieszczący sie w kieszeni niż siostry 6680..

A, no i angielska niska cena, wyszedł mnie cos koło 1250zł z simlokiem i przesyłka, wwiec można interesy kręcić ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho lepszym telefonem jest e90, n95 ratuje tylko gps

e90 też ma gps, mam ten telefon w domu xD a osobiście biorę się za E51

 

PS: zamiast o n95 powinno sie zrobić topic i przykleić E-series i N-series

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy wiecej telefonow Nokia, po N80 i N93 nie mam zamiaru trzymac w rekach tego badziewia, hooded man - podniecasz sie jak ten gosc z allegro co kupowal ode mnie N80, chcialbym widziec teraz jego mine :lol2: i jego zdanie na temat tych super hiper ah 5mp gps i w ogole aparatach :D

z tego co pamietam to ty sie tez podniecales N80: http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2463328

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował ta licencje co przez telefon sie robi przez internet via wifi?

Kupiłem i kutwa wyskakuje że kod już w użyciu po rejestracji przez internet :x

6.49 ojro w błoto ? :/

Komuś udało sie uruchomić navi na dłuzej niż 3 dni z pełną opcją ?

 

A co do telefonu to jest niesamowity, co nowsza wersja oprogramowania bardziej mi sie podoba :] No dobra jak był nowszy był ładniejszy bo juz mi sie poobijał i kilka razy poleciał na beton.. :/

I nie sądziłem że go tak bede wykorzystywał ;)

Tylko ta navi która kiedys mi już nawet działała ;]

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rollercoasterfreak

Witam,

 

Mała gratka dla fanów i antyfanów Nokii N95. Model przedstawiony na zdjęciach używany był przez moją osobę ok. 5 miesięcy.

Przyznam, że telefon koło etui nawet nie leżał ;)...

 

Ale cholera?! Przecież nie rzucałem nim o ścianę! Spadł na ziemie tylko dwa razy (wysokość ok. 1m) z czego skutek pierwszego upadku to tylko jeszcze bardziej pogłębione luzy slidera a drugi, bardziej bolesny bo ponoć uszkodzony był sterownik wyświetlacza.

 

Czekam na komentarze do zdjęć oraz porady co z tym dziadem zrobić? (zniszczyć, wyrzucić, podeptać) - skreśl niepotrzebne.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na komentarze do zdjęć oraz porady co z tym dziadem zrobić? (zniszczyć, wyrzucić, podeptać) - skreśl niepotrzebne.

Proponuje podeptać, zniszczyć a później wyrzucić :lol:

 

A tak na serio to ta nokia wygląda jakby ktoś ją jeździł po asfalcie i to porządnie, na gwarancję nie ma co nawet słać bo wątpie żeby uznali (jak już to tylko luzy na sliderze przejdą).

 

@pigipon

 

Nokia dalej potrafi zrobić sobrze wykonany telefon (choćby seria 8800 czy e5x lub e61i), Nki nigdy nie były zbyt dobrze wykonane swoją drogą ale to co rollercoasterfreak pokazał to wg mnie poprostu zła eksploatacja.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rollercoasterfreak

Być może sprawa złej eksploatacji chociaż mam kilka telefonów, które używałem w przeszłości i jakoś tak nie wyglądają.

 

btw. Jak wobec tego wytłumaczysz te paskudnie wytarte klawisze na froncie (zielona i czerwona słuchawka), wytarcia klawiszy bocznych, i wytarcia w górnych rogach (tam gdzie widać prześwit aluminium), otarcie suwaka do aparatu (ze srebrnego stał sie biały), całkowite zejście srebrnej farby z głośników (zarówno prawy jak i lewy). Moim zdaniem - not my fault :razz:

 

btw2. Ile takie cacko jak moje (w takim stanie) może być teraz warte w full zestawie + karciochą 2GB.

Edytowane przez rollercoasterfreak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ok 700zł, za 900zł można na allegro kupić n95 w przyzwoitym stanie.

 

Co do eksploatacji to ten telefon jak juz pisałem wygląda jakby nim ktoś po asfalcie tarł albo innym ściernym materiale dosłownie, bo uważam ża nie możliwe to żeby ORGINALNA obudowa n95 sama z siebie w ramach normalnej eksploatacji tak się powycierała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kolega rollercoasterfreak jak wielu naszych w UK robi w builderce

to wyjasnia szybkie zniszczenie obudowy i przyciskow w tej Noki .

 

 

Mam pytanie do wtajemniczonych posiadaczy N95/N95 8GB

szukam darmowego softu GPS : Garmin mobile

jesli ktos ma jakiegos linka to poprosze .

Ewentualnie jakis link do dobrego Forum o Noki N95 8GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rollercoasterfreak

Jesli kolega rollercoasterfreak jak wielu naszych w UK robi w builderce

Hahah, tu mnie rozbawiłeś. Ja robie w "builderce" a Ty szukasz "darmowego" garmina.

 

PS. W nigdy nie byłem na wyspach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to ten telefon nie był używan jak nalezy ale to tylko moje zdanie. Jakoś znam ludzi którzy mają ok 5 miesięcy N95 i wygląda bardzo ładnie. Co tu mam gadać jak ktoś dba o sprzęt to długo będzie w przyzwoitym stanie. W domu mam dwie, 2-miesięczne obie jak nówki.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bym sie pisal na darmowego garmina :lol2:

 

te zdjecia tylko utwierdzaja mnie w mysli, ze Nokia zeszla na psy, a ten model to juz jest konkretnie spartaczony, rozpie**** sie slidera w N80 predko tej firmie nie zapomne...

dla mnie osoba kupujaca ten telefon szuka zabawki i ja dostaje, szkoda, ze drugiej baterii gratis nie dodaja, a ten gps ahh jakie to praktyczne, zwlaszcza do malczana gdzie 3,5 cala moglo by zaslonic pol szyby

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pigipon Nokia n82 (ta nie ma slidera) n95 8gb (wcale lepiej od n95 wykonana nie jest, slider dalej lata)

 

, szkoda, ze drugiej baterii gratis nie dodaja,

Do 8800 dają po 2 baterie do kompletu a tam trzyma jeszcze krócej niż w n95 :lol2: Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was sprawdzić na Garminie czy przy wyszukiwaniu adresu znajduje Wam miasto Konstantynów Łódzki? Na mapie jest, ale już na liście nie ma. No niestety muszę stwierdzić że na razie z pokryciem lepiej się prezentuje Route 66.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rollercoasterfreak

Może ktoś z Was sprawdzić na Garminie czy przy wyszukiwaniu adresu znajduje Wam miasto Konstantynów Łódzki? Na mapie jest, ale już na liście nie ma. No niestety muszę stwierdzić że na razie z pokryciem lepiej się prezentuje Route 66.

Znajduje miasto Konstantynów Łódzki, kod pocztowy 95-050, przykładowa ulica/dzielnica "Stare bechcice". Wersja programu: GarminXT.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...