Skocz do zawartości
°°°

S.t.a.l.k.e.r - Czyste Niebo

Rekomendowane odpowiedzi

W czerwcu chyba byl kontrolowany wyciek Dema z targow E3

No właśnie chodzi o to z których targów :wink: .Bo to "demo" ma już ponad rok...Ale i tak miło było posmakować tematu.U mnie też lepiej ostatecznie na V chodziło no i dzięki za przypomnienie.Mam je jeszcze i jutro zarzucę na V64 z ciekawości. Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szawel

 

Bo to Demo ciagnie cos w kierunku DX10 :/

Tak jak pisalem u mnie lepiej smiga na Viscie niz na XPeku

widac sunrays przeprogramowali tak zeby z DX10 potrafily skozystac i tym samym przyspieszyc

ogolnie wiadomo przeciez ze niektore efekty pod DX10 jak narazie teoretycznie powinny byc liczone szybciej ;)

 

a moze Microshrot cos posmarowal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szawel

 

Bo to Demo ciagnie cos w kierunku DX10 :/

Tak jak pisalem u mnie lepiej smiga na Viscie niz na XPeku

widac sunrays przeprogramowali tak zeby z DX10 potrafily skozystac i tym samym przyspieszyc

ogolnie wiadomo przeciez ze niektore efekty pod DX10 jak narazie teoretycznie powinny byc liczone szybciej ;)

 

a moze Microshrot cos posmarowal ?

Chyba kanapkę masłem orzechowym ;). Obawiam sie ze możesz mieć racje ze niektóre efekty bedą lepiej działały pod dx10 bo przecież takie też było założenie na początku :|. To mnie trochę martwi bo szkoda mi miejsca na krapviste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szawel

 

Bo to Demo ciagnie cos w kierunku DX10 :/

Tak jak pisalem u mnie lepiej smiga na Viscie niz na XPeku

widac sunrays przeprogramowali tak zeby z DX10 potrafily skozystac i tym samym przyspieszyc

ogolnie wiadomo przeciez ze niektore efekty pod DX10 jak narazie teoretycznie powinny byc liczone szybciej ;)

 

a moze Microshrot cos posmarowal ?

Ale podstawka też lepiej działa po Vistą :wink:

 

Edit:

 

Niestety gra jest zabezpieczona starforcem i pojawił się już patch do rosyjskiej wersji.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja człowiek dość wiekowy kształcony w duchu ZSRR a wiec cyrylica mi nie obca w sumie to bardziej klimatyczne niż cień Czarnobyla po angielsku

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC Gamer UK review:

 

Stalker Clear Sky 68% Disappointment of the year so far

It's more beautiful, more violent, more annoying

It's not a worthy follow-up, clevery designed, oh happy day.

Niestety nie mam żadnego linka na potwierdzenie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciocia Tania mi przywiezie pełna wersje jak przyjedzie na wakacje, czyli jutro ;), relacja screeny i wydajność jutro

starforce i tyle na temat...

 

@LPKorn3324

"oficjalnie" nic nie ma

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC Gamer UK review:

 

Niestety nie mam żadnego linka na potwierdzenie tego.

O KUffa MAĆ ;o

 

To jest jeszcze lepsze:

 

8 lokacji z Cienia Czarnobyla i ... tylko 4 nowe poziomy. Ale to nie wszystko bo o ile kwestia poziomów była w miarę jasna to już prawie całkowity brak podziemnych lokacji już nie. Podziemia Agropromu to jedyne podziemne przestrzenie w jakie przyjdzie nam w CS zagrać.

Jak to prawda to :<. Właśnie podziemia w Stalkerze roxowały...

W grze pojawiają się Blowouty (spięcia) jak miało to miejsce w ShoC, niestety są one oskryptowane i zależą tego w jakim punkcie fabularnym znajduje się gracz. Tak więc ilekroć od nowa będziemy przechodzić grę tak spięcia będą następowały w tym samym momencie.

Przecież w Oblivon Lost były już lotto Blowouty... Oj nie ładnie. Oby mody na to pomogły.

 

No troche szkoda, że tych podziemi bedzie mało. Graficznie bardzo ładnie. Oby MP dało sie w miarę miło pograć a bedzie dobrze. Chyba sobie daruje kolekcjonera bo rzeczywiście CN to bedzie dodatek a nie pełnoprawny prequel jak już ktoś tutaj wspomniał :?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PCZone z kolei ocenili go deczko wyzej niz SoC (88% vs 85%)...

 

Jak dalej tak recki beda wygladac, to chyba bedzie trzeba anulowac pre-order na kolekcjonerke... a szkoda, bo nawet fajna jest, ale dla przecietnej gry nie bede 140zl wydawal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal... ciekawe co tym razem nie pozwoliło na zamieszczenie wszystkich obiecywanych koncepcji. Podziemia tylko Agropromu... żal... żal, żal... Na SoC się zawiodłem, a to to chyba już jakaś kompletna kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi mina zrzedła....jak poczytałem.Skryptowane blowouty?Mało podziemi?Zarzynają tytuł na naszych oczach capy.Zachłysnęli się wolumetrycznym oświetleniem.Ciekawe co na ruskich forach piszą.Jak jakieś dorwę to się zerknie.....Choć chyba starczy mi infa.Wstyd i żenua ale nie kupię bez beta testów.Chcą bujać z rozpędu?Ok -ale niech pamiętają ,że można się wywrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

spokojnie panowie poczekajmy niech to w koncu trafi do nas to się zweryfikuje szybko wszystko... w takim np CDA dupne gry dostają duże oceny i odwrotnie...nie ma się co sugerować... choć fakt brak ciemnego klimatu piwnicznego to minus...ja ostatnią rzecza jaką widziałem na temat gry to ten fimik długi demo z tym miasteczkiem komentowany przez twórców i był bardzo dobry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc z pierwszych sygnałów (w szczególności zaś wywiadu PCZone) gra nie jest wolna od niedociągnięć. Do ego wycięcie podziemi i innych ciekawych terenów to chyba duży błąd ze strony twórców.

 

Niezależnie od tego nie planowałem kupować tej gry "w ciemno". Miejmy nadzieje, że będzie o.k. (przy czym patche na starcie to lekkie nieporowumienie).

 

A jak wymagania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale mi strasznie żal podziemi. Wiele razy w temacie SoC mówiłem o tym ze to właśnie one były najbardziej klimatyczne :<. Wielka szkoda ale CN i tak kupie ;].

Ja także kupię. Przy czym najpierw poczekam na szersze opinie oraz poprawki eliminujące błędy gry (szczególnie te trudności ze skryptami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i trak pewnie okaże się lepsza od ShoC a o to przecież chodzi :)

Raczej byłbym bardziej sceptyczny...Ładniejsza może ale niekoniecznie lepsza.Zabrali dużo klimatu coby nie mówić.W każdym razie nie zamierzam kupować w ciemno dwójki "bo to dwójka".Jak się okaże ślizgaczem na miodzie poprzedniej części to pal ich sześć.STALKER czy nie -poziom musi być.Podziemne Laby itp. miały baaaardzo dużo z opinią o grze jako o "ma klimat".Popełnili błąd oczywisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...