Skocz do zawartości
°°°

S.t.a.l.k.e.r - Czyste Niebo

Rekomendowane odpowiedzi

Oj przyjdzie nam długo czekać na grywalną wersję gry ...

Wczoraj rosjanie dostali patcha drugiego czyli 1.5.0.4, na forum gsc zapytano w takim razie kiedy reszta świata dostanie tego patcha --. GSC mówi "jak pojawi się wersja angielska (czytaj: amerykańska)" a ta premierę ma 15 września. Oczywiście patch nie będzie działał z PL wersją --> kolejny tydzień czekania na cdp i tak oto 22 września mamy wersję spatchowano, oczywiście ci którzy zaczną grać wcześniej będą musieli zacząć grę od nowa bo save nie będą pasować- PARANOJA? GSC GAME WORLD :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego czasu to pewnie juz bede po, albo daleko, wiec bede mial w... patche.

 

chociaz moze jeszcze nie tak daleko, teraz doszedlem do kordonu...

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "a tam"
laduja do mnie z kilometra jakims dzialem przeciw piechotnym ;), a ja sam z 30 nabojami hehe

szkoda, ze nic nie poprawili , laduja z 200metrow z celnoscia snipera, a ja wale do goscia z 3metrow w glowe i przezyje z 3 magazynki ...

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego czasu to pewnie juz bede po, albo daleko, wiec bede mial w... patche.

 

chociaz moze jeszcze nie tak daleko, teraz doszedlem do kordonu...

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "a tam"
laduja do mnie z kilometra jakims dzialem przeciw piechotnym ;), a ja sam z 30 nabojami hehe

szkoda, ze nic nie poprawili , laduja z 200metrow z celnoscia snipera, a ja wale do goscia z 3metrow w glowe i przezyje z 3 magazynki ...

taa jestem przy nasypie i przeżylem to samo co kolega :) hm ja sam pakuje do kolesia 3 magazynkia a on

z 300 m niczym snajper wali do mnie. :D ogolnie to noce sa bardzooo mroczne towrzą niezły klimat...

Ahh.. nie mam takich bajerów graficznych, przydałby sie nowy pc ... ale to już niedługo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mógłby ktos z was podesłać mi save (fringue606@interia.pl) z początku kordonu? (ewentualnie konca bagien) wywalił mi sie save i nie chce po raz kolejny poczatku gry przechodzić, wersja to oczywiscie 1.5.03 PL.

Z góry dzięki.

Edytowane przez mMATt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kredek - Nie nie...... twoja tak i to spoko... nie do Ciebie pije tylko do samej gry...

Ty masz szczęscie a ja nie :wink:

Czy szczęście...wątpie, raczej zdrowy rozsądek, chcesz grać to nie pakuj się w panoramy, prosta sprawa, albo dokup drugiego 4850 albo byle lcd'ka za 300zł.

 

Swoją drogą co z tymi fajnymi opcjami jak zwężanie ekranu po bokach i zmiana rozdzielczości na odpowiednią dla "4:3" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa jestem przy nasypie i przeżylem to samo co kolega :) hm ja sam pakuje do kolesia 3 magazynkia a on

z 300 m niczym snajper wali do mnie. :D ogolnie to noce sa bardzooo mroczne towrzą niezły klimat...

Ahh.. nie mam takich bajerów graficznych, przydałby sie nowy pc ... ale to już niedługo

 

Hejka co należy zrobić przy tym działku jak sie wychodzi zaraz po teleportacji ?? nie mam sie gdzie schować i mnie momentalnie kasują... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj przyjdzie nam długo czekać na grywalną wersję gry ...

Wczoraj rosjanie dostali patcha drugiego czyli 1.5.0.4, na forum gsc zapytano w takim razie kiedy reszta świata dostanie tego patcha --. GSC mówi "jak pojawi się wersja angielska (czytaj: amerykańska)" a ta premierę ma 15 września. Oczywiście patch nie będzie działał z PL wersją --> kolejny tydzień czekania na cdp i tak oto 22 września mamy wersję spatchowano, oczywiście ci którzy zaczną grać wcześniej będą musieli zacząć grę od nowa bo save nie będą pasować- PARANOJA? GSC GAME WORLD :P

OMG

 

Właśnie sam nie wiem. Ten drugi patch ruski poprawia chociaż wydajnośc troche ? Bo jak nie to czy bedzie 3 patch i kiedy bo jak narazie to CN leżu u mnie na półce i nie wiem czy grać czy nie ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie tez znikajaca anmunicje a raczje sumowanie amunicji jednego kalibru tylko ze roznego rodzaju?:D kolejny bog po wypelnieniu misji na yantarze powinieniem isc do czerwonego lasu jednak emisja psi nie znika i lipa utknalem T_T

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ne da sie podmienic plików spaczowanych patchem 1.5.04(03) z wersji rosyjskiej do polskiej wersji 1.5.0.1?

Bo mam oryg. polska wersje ale jest bardzo duzo błedów i np często wywala z gry do windowsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ne da sie podmienic plików spaczowanych patchem 1.5.04(03) z wersji rosyjskiej do polskiej wersji 1.5.0.1?

Bo mam oryg. polska wersje ale jest bardzo duzo błedów i np często wywala z gry do windowsa.

Problem , tak zrobiłem i zamiast ogniska miałem tylko dzwięk ogniska i zero płomieni .. do 1.0003 jest ok przy 1.004 kicha . bynajmniej u mnie.

co ciekawe na oryginale ruskim jak zainstalowałem 1.0004 dziala to Ok .... w wersjii 1.004 nie ma tego efektu ....

Mam dylemat grać po rusku albo poczekać .... ciekawostka ruską wersję kumpel kupił na granicy Ukraińskiej za 50pln :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pobiec na lewo

 

tak na lewo jest przy zwalonym drzewie koniec plotu, ale raz mi sie tam udalo dobiec wykorzystujac 4 apteczki, ciekawe czy da cos poczekac do nocy, bo przy tych zdolniosciach co oni maja, to chyba raczej nie, a jakos nie mam pomyslu jak tam sie przedostac.

 

 

Ponawiam prośbe, może ktoś ma save z początku kordonu (1.5.03)?

 

prosze

 

3092112[/snapback]

grałem dziś ok 40 minut i taki błąd: gra uznała dzika za wroga i oznaczyła go w pda na czerwono co ciekawe inne dziki w stadie nie miały czerwonych kropek

 

tez tak miałem :)

 

pozatym np na poczatku kordonu, gdzie wala tym dzialkiem. Chowam sie za drzewo, drzewo dziurawia na wylot, a ja nie dostaje (to akurat dobrze, ale smiesznie wyglada), przestaja strzelac, a dziury po kulach sie pojawiaja raz na dole raz wyzej , a te nizej znikaja :lol2:

 

 

@w dol

 

lc jak przeleciales kolo tego dzialka?

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

spotkał się ktoś z was z błędem odświeżania ekranu ? w czasie gry po przyciśnięciu alt+tab i wejściu do pulpitu i ponownym wejściu do gry. wyskakuje mi błąd z odświeżaniem.

 

da się włączyć wszystkie detale na max w dx10 ? bo niektóre suwaki i przyciski mam zablokowane.

 

próbował ktoś z was wgrać rus patcha na polską ver gry ?

 

bo czekać 3 tygodnie na patcha to trochę przegięcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nuO3-Lzuruha miniaturki tych screenów jakoś wyglądają, ale po powiększeniu to tragedia. To rozumiem grafa na full detali ? :)

screeny byly robione nad jeziorem jantar i w podziemiach agropomu gdzie caly czas jestes wystawiony na anomalie przez co obraz jest znieksztalcany, sniezy i rozne inne cuda sie z nim dzieja :) jedynie pierwsza i trzecia fota jest robiona kiedy nasz stalker jest w bezpiecznym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodze po forach i zauwazylem ze ludzie zarzekaja na bliska zmiene oswietlenia, ze niby zaraz przy naszej postaci jak sie idzie polajawiaj sie z nikad cienie, albo ze widac jakas granice roznicy oswietlenia. Tak to wynika z opisow, a na Waszych screenach tego dopatrzyc sie nie moge? Moze to ktos zweryfikowac? stery? dx? detale w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tylko tego piachu, czy ziemi czy jak to tam nazwać bo wygląda jak malowany :) (screen nr1)

Za to 2 jest całkiem niezła a przedewszystkim cienie... z tego screena wypływa klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wymiata i tyle powiem bo brak mi słów... Ja nie wiem czemu tak narzekacie na FPSy bo u mnie wszystko Max (all suwaki także) DX9 1280x1024 i nie schodzi poniżej 30fpsów... :P Chyba mam jakiś magiczny sprzęt ;pp

 

Pozdro ;]

 

Aha i jeszcze dla was screeny ode mnie ;p

post-157414-1220788501_thumb.jpgpost-157414-1220788535_thumb.jpgpost-157414-1220788550_thumb.jpgpost-157414-1220788576_thumb.jpg

 

BTW. Jak zrobić żeby na screenach z frapsa były FPSy?

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zakladce screenshots ustawiasz sobie opcje "include frame rate overlay on screenshots" pierwsza opcja do odznaczenia ^_^

 

co do klimatu naprawde swietny wczoraj z 5h siedzialem i nie moglem sie oderwac az moja kobita sie wnerwila na mnie bo ciagla mnie by pograc w q3 po lanie:D gdyby nie bugi to naprawde ta bylaby cudem takim jak soc przy okazji

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "SPOILER"
nie chodzcie po ciemku w lasach (red forest) i po bagnach kolo jantaru bo cholera dostaniecie zawalu, co chwilka slychac szelest lisci drzew, trawy, i sciolki lesnej, licznik geigera pika niemilosiernie i tylko ogladacie sie dookola siebie robiac w gacie :D

chyba zaraz zmienie zdanie o tej grze... gralem sobie wywalilo mnie do pulpitu obojetnie jaki save wczytam teraz to po okolo minucie dzieje sie to samo, i tak w kolo macieju, nie mam pojecia co sie stalo ale jest to tak irytujace ze szkoda gadac.

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodze po forach i zauwazylem ze ludzie zarzekaja na bliska zmiene oswietlenia, ze niby zaraz przy naszej postaci jak sie idzie polajawiaj sie z nikad cienie, albo ze widac jakas granice roznicy oswietlenia. Tak to wynika z opisow, a na Waszych screenach tego dopatrzyc sie nie moge? Moze to ktos zweryfikowac? stery? dx? detale w grze?

ja mam cos takiego. pare metrow przed postacią jest czarna powierzchnia, (jakby placek z cienia). a dalej ok. przesowa sie ona wraz z ruchami postaci. oblesnie to wyglada.

 

co do kordonu i działka to ja olalem to i polazlem spowrotem na bagna by wyjsc kolo mostu kolejowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomoże... Jest taki quescik w kordonie... najpierw przesłuciach!e się wojskowego... ten nam mówi gdzie jest jakaś skrytka... na strychu. Wziąłem tą skrytkę (nie zaaktulizowało mi questa na PDA) i zaniosłem do takiego dziadka w takim bunkrze pod ziemią... I nie mam kontynuacji questu... Nadal pokazuje mi na PDA, że jest tam ta skrytka... Jakieś pomysły? Może jakiś save akurat po tym quescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...