Skocz do zawartości
°°°

S.t.a.l.k.e.r - Czyste Niebo

Rekomendowane odpowiedzi

no i wysypalami sie gra na pulpit i nie uwierzycie ale zobaczylem na chwile niebieski ekran w windows vista ....jestem w ciezkim szoku ale gram dalej bo mialem sava, jestem na poczatku na bagnach i w glownym zadaniu po oczyszczeniu terenu otrzymalem instrukcje zebym utrzymal miejsce do przybycia posilkow, powiem ze dlugo juz czekam i dalej nic

 

ok w koncu sie ruszyli i przyszli wiec to chyba nie bug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wymęczyłem" i ja Clear Sky do końca, wymęczyłem dlatego, ze o ile do momentu dotarcia do Limanska była to całkiem niezła przygoda w której często powiało "obłąkanym" klimatem Zony z SoC. To od momentu wejścia do miasta zrobił się z gry typowy "Kill 'Em All by przejść do następnego etapu shooter". Pomijam celowo aspekt "wersji beta" w jakiej ta gra została wydana, bo to chyba stanie się znakiem rozpoznawczym ekipy GSC. Ja w każdym razie, mimo ze nie żałuje wydanej kasy, to następnym razem nie kupie kolejnej części (o ile wyjdzie) w dniu premiery.

Dołączona grafika

Edytowane przez ifrin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już wrzuciłeś tego screena to ja wrzucę coś co może ktoś ustawi sobie jako tło pulpitu ;) (1280x1024)

post-157414-1221338203_thumb.jpg

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "^^"
Klimatyczny ten cut-scene na koniec gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie poprawej ?, dochodze do autobusu z rozerwanym czesciowo dachem obok, ktorego jest pare kul.

ahh to juz tam jestes musisz zajsc autobus od prawej strony stoi tam chyba jakas polka czy szafka i dzieki niej dostaniesz sie to autobusu :) sek w tym ze musisz podejsc do niej nisko kucajac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh to juz tam jestes musisz zajsc autobus od prawej strony stoi tam chyba jakas polka czy szafka i dzieki niej dostaniesz sie to autobusu :) sek w tym ze musisz podejsc do niej nisko kucajac

tak tez jest tylko nie moge wejsc do srodka.

 

edit

udalo sie :)

Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przylaczajac sie np do wolonosci w dolinie mroku, nie bedzie mnie atakowac np jakas inna wroga ekipa (nie lubiaca wolnosci) np powinnosc w aprogromie?

Bo nie wiem, czy mozna bez stresowo na kazdej mapie dolaczac sie do kogos innego, ale czy w efekcie nie beda mnie wszyscy atakowac? Wg mnie, sojusz dziala tylko na danej mapie - mam racje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gram już trzeci dzień i muszę powiedzieć że szlag mnie trafia. Mam wrażenie że czas w tej części płynie szybciej i po chwili grania znowu zaczyna sie robic ciemno a w nocy to można zapomnieć o graniu. Latarka jest do niczego można jedynie stać i podświetlić sobie cokolwiek ale aby iść do przodu i się gdzieś dalej przedzierać to nie mam sensu. CIEMNOŚĆ - dolina mroku ;|

Kiedy będzie jakiś noktowizor do kupienia, Czy w ogóle można spać w tej grze aby nie czekać prawie godziny aż noc minie?

help :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna dokupic noktowizor u ulepszacza - jest to dodatkowa opcja do kamizelki.

Sposob na dzien: zapisz gre i ja wczytaj - z dnia zrobi sie noc i na odwrot :)

Wg mnie, ta kiepska latarka podnosi klimat w nocy, szczegolnie na bagnach - gdy nagle zza krzakow wypada na ciebie pare mutantow, a ty zauwazasz je w ostatniej chwili. Poza tym, nie narzekaj, dobrze, ze latarka dziala caly czas, a nie tak jak w fear, ze co chwile pada i trzeba czekac pare sekund az znow sie naladuje - tak mnie to wqrwialo, ze chwilowo zrezygnowalem z gry ;/

 

Ps: doszedlem do wysypiska, do momentu kradziezy na patchu 1.5.04 i ani razu nie wywalilo do pulpitu, ani nie skopalo mi save'a - wg mnie teraz gra jest w 100% grywalna, bo na 1.5.01 to grac sie nie dalo.

Edytowane przez sz.limak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też światło latarek przeciwników przechodzi przez ściany?

Ja właśnie większość przeciwników zlałem w nocy, bo nawet jak się chowają za czymś to latarka ich zdradza i czekam tylko z Vintarem aż wystawią głowę. Wtedy 1 HS i po wrogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślimak,

ty mówisz poważnie :blink:

Sposób na dzień: zapisz gre i ja wczytaj - z dnia zrobi sie noc i na odwrót

 

jeśli tak to jakaś lipa z grą, ale sprawdzę THX :wink:

 

Aaaaaaa czy gracie w Stalkera pod Vistą ? czy jest sens przechodzić na ten system? Czy jest zauważalna różnica w grafice?

 

Sprawdziłem to nie działa ;( save miałem zrobionego o 00.31 i po ponownym załadowaniu jest dalej NOC ;( :( :( f..k

Edytowane przez Oli20053

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedałem to dziadostwo za 42 pln(ruską wersje) zainstalowałem 2gi raz żeby obczić czy te pacze cos poprawia .i dawaj fepes podskoczył. ale bugi jak były tak są bandyty łażą po niebie,granaty nie wybuchały, ciołki w misji tam na początku po bagnach gdzie trzeba ich zlikwidować (baze czy cos tam)stali przy traktorze z 10 ,nie wiem zioło palili za traktorem czy co. wiec stali i przebierali nogami tylko(kroki michaela jacksona-moonwalkera robili),no trudno i wtedy chciałem im zapodac ze 3 granaty i po kłopocie,ale granaty 3 niewypały!!!!lub bug.rozpierzchli sie.tom sie skitrał za takimi leżącymi rurami ,i tu ta super inteligencja.podchodzili pojedynczo ze 15 ,co podszedł to strzał w łeb.i tak wybiłem wszystkich.no i podziękowałem temu crapowi no jak ja mam tak wszystkich łatwo zabijać to ja pierdziele taką przyjemność.pograłem jeszcze ze 10 min (a i oczywiście pda nie zaliczył zadania why). przy kosciele dwóch odwróciło sie do mnie plecami jak by stali w kącie za kare i stoją,czekają na śmierć.po tym powiedziałem dziękuję stalkerowi.to ja już wole crysisa którego też obsmarowywałem .do tamtych inteligentów chociaż nie dało sie za blisko podejść,choć z daleka czasem wykazywali sie obojętnością wobec partnera, ale w morde nie stawali tyłem i nic nie robili w konfrontacji w odległości 2 metrów.

ach póki mam tego kompa z 8800gt jeszcze 2 tyg to new crysisa choć przetestuje.oby ci sie na mnie nie obrażali i nie stali w koncie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna dokupic noktowizor u ulepszacza - jest to dodatkowa opcja do kamizelki.

Sposob na dzien: zapisz gre i ja wczytaj - z dnia zrobi sie noc i na odwrot :)

Wg mnie, ta kiepska latarka podnosi klimat w nocy, szczegolnie na bagnach - gdy nagle zza krzakow wypada na ciebie pare mutantow, a ty zauwazasz je w ostatniej chwili. Poza tym, nie narzekaj, dobrze, ze latarka dziala caly czas, a nie tak jak w fear, ze co chwile pada i trzeba czekac pare sekund az znow sie naladuje - tak mnie to wqrwialo, ze chwilowo zrezygnowalem z gry ;/

 

Ps: doszedlem do wysypiska, do momentu kradziezy na patchu 1.5.04 i ani razu nie wywalilo do pulpitu, ani nie skopalo mi save'a - wg mnie teraz gra jest w 100% grywalna, bo na 1.5.01 to grac sie nie dalo.

zapodałbyś save? ja gralem na 1.503 i byłem w czerwonym lesie a chce pograc na nowym patchu ale potrzebuje jakiś save bo od poczatku

nie mam ochoty grać. pomozesz koledze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie !

 

Qrcze mam problem z odpaleniem tej gierki na Viście 32-bit. Zainstalowałem najnowszego patcha i nic nie pomogło. Sterki też najnowsze. Macie może jakieś pomysły, sugestie. Wyskakuje tylko komunikat, że nie udało się uruchomić xrEngine.exe i tyle :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItajcie

 

Proszę o sejwa do spaczowanej wersji 1.5.0.4 jeżeli komuś udało się przejść z bagien do kordonu.

 

U mnie przewodnik mówi że to daleko i może pobiegamy ja się zgadzam i nic stoi jak stał nie da się przejść do kordonu jak idę dalej to gra pyta czy zmienić lokalizacje zgadzam się i mignie ekran odwraca mnie w druga stroną i stoję takm gdzie stałem czyli na bagnach.

 

Pomocy....

Edytowane przez olijacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie z porami dnia i nocy jest cos nie teges. dzien jest za krotki i malo jasny. za to noc zapada zbyt szybko. nie widzialem jeszcze ladnego dzionka. a jestem prawie na finiszu gry.

 

granaty daja tak kiepskie obrazenia, ze nie warto ich tachac ze sobą. strzelba ze srutem nadaje sie tylko na mutanty. reszta tej przeciwpancernej amunicji to zenua. moze dziesiaty pocisk powala przeciwnika. w SoC mialo to jakis firepower ale tu ....

 

latarka przy SoC to zapalniczka. radze szybko nabyc noktowizor. przyda sie az do konca gry.

 

no i ten smiglowiec ... przypomina mi sie SoF II

 

Stalker umarl, wzraz z tym tytulem.

Edytowane przez Pigipon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o radę:

 

chcę kupić oryginalnego CLEAR SKY

ale zależy mi na wersji rosyjskiej z angielskimi napisami,

da się taką uzyskać modyfikując pliki lokalizacyjne?

 

na stronie 10 tego tematu pisaliście że lektor polski to najlepsze co mogło się przytrafić stalkerowi,

a ja nie wyobrażam sobie polskiego języka dubbingu a w tle stłumiony rosyjski... ;/

 

jak to wygląda że wam się podoba? :|

 

proszę poradźcie coś, bo dla mnie polskie tłumaczenia są koszmarne a jedyną opcją w sklepach jest polski lektor,

gdyby chociaż dało się go wyłączyć i zostawić same napisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...