Skocz do zawartości
°°°

S.t.a.l.k.e.r - Czyste Niebo

Rekomendowane odpowiedzi

Szansa ze ktoś na tą wieże nie wejdzie jest znikoma wiec spoilera nie trza ;p. Mi sie nie dało do ak zamontować tego scopa bez upgrade'a ;)

 

A tak poza tym czy podziema Agropromu rzeczywiście są takie małe ? ;o No przecież to jakiś żart. Może są jakieś inne wejścia ? Prosze o odpowiedź w spoilerze ;).

 

Kolejny dzień w Zonie za nami ;p.

 

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Ziomal Aszot tak sie podniecił ze zaczął biurko posuwać. Szkoda bo był już poza kratami ale ja skrian nie zrobiłem ;o.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

2 screen od lewej w ostatnim rzędzie - > prawie jak stargate :lol: - przynajmniej ten falloutowy.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szansa ze ktoś na tą wieże nie wejdzie jest znikoma wiec spoilera nie trza ;p. Mi sie nie dało do ak zamontować tego scopa bez upgrade'a ;)

 

A tak poza tym czy podziema Agropromu rzeczywiście są takie małe ? ;o No przecież to jakiś żart. Może są jakieś inne wejścia ? Prosze o odpowiedź w spoilerze ;).

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Podziemia agropromu
Tak są takie krótkie

Ziomal Aszot tak sie podniecił ze zaczął biurko posuwać. Szkoda bo był już poza kratami ale ja skrian nie zrobiłem ;o.

To jest akurat ostry zawodnik

Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Podziemia agropromu

 

To jest akurat ostry zawodnik

Szkoda oj szkoda. Nie dość ze mało tych podziemi to jeszcze takie krótkie :|. imo Kazda lokacja powinna zawierać podziemia mniej lub bardziej rozbudowane. Fajny byłby pomysł na np Frakcje Underground czy coś ;p. A no i czemu stalker nie ma pożądnego SDK+ support dla modów. W mgnieniu oka ludzie by porolibli takie lokacje za głowa odpada.

 

Co to Aszota - > no dokładnie mi tak wyjechał ;]. Przestraszyłem sie ze w takim tępie to za 2 "growe" dni już go nie zobaczę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Limańskiem czyli rozumiem w szpitalu ?? Jeśli tak to zważywszy na to, że szpital to jeden z bardziej zabugowanych leveli, ale jakoś nieszczególnie długi i plus to co jest po szpitalu to jakieś 2-3 godzinki spokojnego grania.

no i już koniec.... od miejsca o którym pisałem zajęła mi gra jeszcze godzinkę. Prawdę wam powiem, że gdybym nie grał w SoC to bym nie wiedział o co biega w zakończeniu <_< BTW jest jedno czy kilka zakończeń ? :lol2:

...i pomyśleć że ukończyłem CS nie mając jeden artefakt i taki zwykły pancerz w połowie popsuty :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejść przez drzwi?

:D

 

W bazie Powinności jest niezłe Zoo w jednym z budynków :>

 

A mam pytanie, da sie jakoś anulować zaczęte zadania? Bo wziąłem kilka które kolidują mi z obecnymi interesami, a nie lubię mieć w dzienniku niechcianych punktów i wytycznych :>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejść przez drzwi?

No bez jaj. Taki tepy nie jestem. Drzwi sa ZAMKNIETE i niewiem co zrobic zeby je otworzyc. BO wciskanie "F" przy nich nic nie daje. Nie ma info jak z innymi drzwiami: "Nacisnij "F" zeby otworzyc drzwi"

 

A w srodku jest mechanik i jedna wazna psotac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj skrina w jakim dokładnie to jest miejscu ;o. Może za wcześnie przybyłeś do Agropromu, byłeś już w Dolnie Mroku ?

Skrina dam poznym wieczorem bo teraz wychodze. Wlasnie w Dolinie Mroku nie bylem, jakos mnie ciagnelo do Agropromu najpierw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że nie lubie tyrać rzeczy z 50 kg limitem to i tak 500 to lekka przesada ;). Btw mogli by zrobić moda na to że po powiększeniu pojemności plecaka można z większym cięzarem normalnie sprintować a nie ze i tak powyżej 50kg stamina; niezależnie od upgradów/artefaktów spada bardzo szybko ;).

 

Ja nadal czekam na brighter nights ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że nie lubie tyrać rzeczy z 50 kg limitem to i tak 500 to lekka przesada ;).

Co najmniej o jakieś 30kg :wink: .Pół tony na garbie ułożyć to i Walentina Tierieszkowa nie umiała, a co dopiero Gagrin :rolleyes: .Ale po "Stolicznej"?Kto wie hehe? Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie dwoch spraw:

 

rozjasnic sobie mozna obraz przez konsole :

rs_c_gamma (wartosci 1-1.5 bez nawiasow) - obraz sie rozjasni ale po restarcie znowu bedzie 1 (mimo wartosci zapamietanej) wtedy tylko trzeba ponownie wpisac np wartosc 1.3 czy 1.4 (inna niz poprzednio)

 

co do naprawy inwentarza po limansku...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "SPOILER"
mozna spotkac w szpitalu stalkera ktory naprawi posiadany sprzet (przed helikopterem - po ktorym nie mozna sie juz cofnac tak ze warto oszczedzac pancerz - szczegolnie w 3cz. szpitala :)
Edytowane przez Hagis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezc takie, ktore nie promieniuja, lub nosic jeden, ktory leczy promieniowanie? Dobrze mysle? Nigdy nie uzywalem. Zbieralem raczej zeby sprzedawac ;).

 

ehh no i jak mialem malo pulpitow moze ze 3, tak teraz przy probie wczytania czerwonego lasu podczas przejscia z bazy wojskowej za kazdym razem pulpit ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy mozna instalowac tylko wybrane elementy modpackow, czy trzeba brac cale dobrodziejstwo inwentarza?

Zaciekawil mnie ten ClearSky MOD Pack (1.0), ale udzwig 500kg to przegiecie, zmiany nazw broni tez mnie nie interesuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1gb ramu gra wydaje się być niegrywalna, swapy non stop. Jeszcze pobawię się w opcjach ale pewnie wiele nie zdziałam.

 

update

textury na low zupełnie niwelują ścinki ale grafika wygląda jak nieszczęście ;)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypakowujemy specjalnym programem katalog data zeby dostac sie do "gemaplay" i dokonujemy stosownych zmian: W "gamedata/configs/" powinien znajdować się plik system.ltx (notatnikiem go) oraz w kat. "gamedata/configs/creatures" powinien znajdować się plik "actor.ltx" (notatnikiem go) i wprowadzamy odpowiadające nam zmiany:

 

w pliku "system.ltx" :

 

max_weight = 50

 

zmienić na:

 

max_weight = 100

 

natomiast w pliku "actor.ltx" linijki:

 

max_item_mass = 50 ;50.0

max_walk_weight = 60

 

zmienić na:

 

max_item_mass = 100 ;50.0

max_walk_weight = 120

 

 

Oczywiście mozna sobie wpisać ile się chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko smigalo mi cacy dopoki nie potradowalem z kolesiem w bazie Freedom. OD tej pory crash na trade;owaniu, inventroy ,PDA... moze mi ktos wyslac swojego save starego na patchu 1.5.04 w bazie Freedom, jeszcze przed Duty i wszystkim innym. Moj save nie bedzie dzialac, a ja nie mam za bardzo czasu grać od nowa...

PM pls, jesli jest jakowa dobra dusza.

 

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostałem grę i co muszę powiedzieć -> Bomba !

Mimo bugów gra ma niesamowity klimat i świetnie się gra :) .

Od 2 dni gram non stop :rolleyes: .

 

 

Mógłby ktoś poratować savem gdzieś na początku Limańska ?

Bo coś mi się Lebiediew zaciął i nie mogę kontynuować gry :blink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "gamedata/configs/" powinien znajdować się plik system.ltx (notatnikiem go) oraz w kat. "gamedata/configs/creatures" powinien znajdować się plik "actor.ltx" (notatnikiem go) i wprowadzamy odpowiadające nam zmiany:

Ja jak się pobawiłem kilka dni temu to po edycji wysokości skoku(a rannym byłem...) ....zabiłem się o ziemię :rolleyes: .Potwierdza się stare porzekadło: "Nie ten dobrym pilotem co wystartuje ale ten co wyląduje" :D

Podobnie jak zacząłem zabawę szybkością biegu -postać kwiliła po kilku krokach żałośnie...Widać stawy nie dają rady :sad:

Dali coś teoretycznie wypasionego niedawno:

S.H.A.R.P.E.R. - FULL version - 832 textures! uwaga Stalkerzy -230.75 MB!Chyba będzie "hurtowo byle jako"

S.H.A.R.P.E.R. textures - FIX (1.0) tutaj już lajtowe 1.33 MB.

(G) mod (v.1.5.0.4) też reteksturing ale "drobniejszy".Są screeny.Około 20 MB

S.T.A.L.K.E.R.: Чистое небо "Аватары" no....awatary jakoby.Nie sprawdzałem.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak się pobawiłem kilka dni temu to po edycji wysokości skoku(a rannym byłem...) ....zabiłem się o ziemię :rolleyes: .Potwierdza się stare porzekadło: "Nie ten dobrym pilotem co wystartuje ale ten co wyląduje" :D

Podobnie jak zacząłem zabawę szybkością biegu -postać kwiliła po kilku krokach żałośnie...Widać stawy nie dają rady :sad:

Dali coś teoretycznie wypasionego niedawno:

S.H.A.R.P.E.R. - FULL version - 832 textures! uwaga Stalkerzy -230.75 MB!Chyba będzie "hurtowo byle jako"

S.H.A.R.P.E.R. textures - FIX (1.0) tutaj już lajtowe 1.33 MB.

(G) mod (v.1.5.0.4) też reteksturing ale "drobniejszy".Są screeny.Około 20 MB

S.T.A.L.K.E.R.: Чистое небо "Аватары" no....awatary jakoby.Nie sprawdzałem.

ten drugi link to fix do tej pierwszej paczki tekstur

 

natomiast (G) mod zapowiada się ciekawie - nowe celowniki m.in.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...