Skocz do zawartości
°°°

S.t.a.l.k.e.r - Czyste Niebo

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnych nagród dawanych przez organizatorów nie znalazłem jak znajdziesz to daj je tu.

no wlasnie, dlatego ze takie nagrody nie zostaly przyznane i wprowadzasz forumowiczow w blad.

 

pozniej ktos bedzie powtarzal " bo przeciez ta gra dostala nagrode na E3", co nie jest prawda.

 

ESA ktora jest organizotorem targow E3 co roku przyznaje prawa do rozsadzenia oficjalnego rankingu "Best of E3"

widziales gdzies oficjalna informacje ESA jak jest z nagrodami w tym roku ?

to radze najpierw sprawdzac oficjalne zrodla , najlepiej na 3058904[/snapback]

Człowieku ty chyba naprawde nie masz co robić tylko się postów czepiać ;]

 

jesli dla Ciebie poprawianie Twoich blednych informacji to czepanie sie to niech Ci bedzie.

widzisz, jak juz cos pisze to wole sprawdzic czy jest to zgodne z prawda.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, dlatego ze takie nagrody nie zostaly przyznane i wprowadzasz forumowiczow w blad.

 

pozniej ktos bedzie powtarzal " bo przeciez ta gra dostala nagrode na E3", co nie jest prawda.

 

ESA ktora jest organizotorem targow E3 co roku przyznaje prawa do rozsadzenia oficjalnego rankingu "Best of E3"

widziales gdzies oficjalna informacje ESA jak jest z nagrodami w tym roku ?

to radze najpierw sprawdzac oficjalne zrodla , najlepiej na http://www.theesa.com/ , http://e3insider.com/ http://www.e3summit08.com/

 

partner medialny - http://www.gametrailers.com

 

THQ - wydawca STALKER:CS pojawil sie na E3 i sa na tej stronie filmy z pokazow

 

ale o zadnych nagrodach czy wyroznieniach nie bylo mowy ... jeszcze

 

 

 

jesli dla Ciebie poprawianie Twoich blednych informacji to czepanie sie to niech Ci bedzie.

widzisz, jak juz cos pisze to wole sprawdzic czy jest to zgodne z prawda.

to jeżeli mamy być już czepialscy to ty wprowadzasz ludzi w błąd bo THQ nie jest wydawcą Clear sky ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeżeli mamy być już czepialscy to ty wprowadzasz ludzi w błąd bo THQ nie jest wydawcą Clear sky ;]

no fakt, teraz juz GSC przy wspolpracy z Valve/STEAM. :) ale ja sie nie bede obrazal z tego powodu ze ktos wyprowadzi mnie z bledu ;) Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt, teraz juz GSC przy wspolpracy z Valve/STEAM. :) ale ja sie nie bede obrazal z tego powodu ze ktos wyprowadzi mnie z bledu ;)

heh i ponownie małe dopowiedzenie - steam owszem ale przez neta, światowy wydawca to deep silver ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh panowie,co za różnica, zwłaszcza teraz kiedy już wszystko jest praktycznie zrobione.

 

Mnie ciekawi bardziej jak długo zajmie chłopakom zrobienie nowych modów, bo to że będą jest pewne :)

Czekam na SWO dls CS i mam nadzieję, że lepsze działanie OL.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej części przewidziane są pojazdy lub inne "głębsze" modyfikacje?

Pojazdy nie ale bedzie fast travel ;). Ponad to bedą upgrady broni i pancerzy i to wlaściwie tyle z nowości. Ogolnie ma być lepiej, lepsza grafa ai itp (zobaczymy jak z ai wyjdzie) no i 50% nowych terenow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta-test Stalkera:CN

http://www.gram.pl/art_8A3jHu8_S_T_A_L_K_E...o_betatest.html

 

esencja:

 

- będą Emisje (blowouty ? ;p) jak w Oblivon Lost. Pierwsza pojawi sie już w intrze (na h*ja zdradzają fabułe to nie wiem ;p)

- nasz ziomuś bedzie sie nazywał Blizna (Scar)

- pojawią sie dynamiczne rozgrywki o władzę nad różnymi obszarami Zony, walka między czterema frakcjami (jedna z nich to Czyste Niebo ;)).

- podobno dużo lepsze AI przeciwników nie wliczając w to reload'a (przeciwnik staje nawet na środku pola walki, robi reload i dalej sie chowa ;p. Imo to poprawią

- "mamy jakby dwie osie fabularne: śledztwo związane ze Strielokiem i kolejne lokalne wojenki"

- "Korzystając z usług techników przebywających w obozach stalkerów, można dostosować broń i pancerz do swoich potrzeb." - przynajmniej bedzie na co kase wydawać ;)

- da sie prze kalibrować broń ;o

- imo ten rozwój broni zapowiada sie świetnie. Bedzie "poziomowy".

- przykładowe ulepszenia to: poprawienie toru lotu pocisku, zwiększenie szybkostrzelności czy chociażby zmniejszenie odrzutu

- w sumie nic nie powiedzieli o wymaganiach ;], ogólnie ma dużo lepiej wyglądać i podobnie chodzić (czyli gadka jak zawsze).

- "wszystkie źródła światła są dynamiczne, a za generowanie cieni i efektów odpowiedzialna jest technologia oświetlenia przestrzennego"

- tekstury wykonane w technologi normal mapping i parallax mapping, dx10 i inne syfy

- cylk dnia i nocy z dynamicznymi wschodami i zachodami słońca (namiastkę tego mieliśmy w S.W.O ;]).

- do wykrywania i badania anomalii potrzebne są ręczne detektory na których bedzie można zobaczyć poruszające sie w polach anomalii punkty - to właśnie będą artefakty ;).

 

 

Dołączona grafika

 

Oblivion Lost ;o

 

Dołączona grafika

 

Faction War (no no zapowiada sie to fajnie)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Niekiepska mieścina ;p

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Imo mogli by nad MP bardziej popracować też (wtedy Stalker byłby idealny - jakiś coop albo fajniejsze multi z użyciem artów - aj naprawdę można byłoby przy CN pomyśleć nad dobrym multi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen nr 4 to prawie na 100% lokacja z początku SoC. Tam gdzie byli bandyci i trzeba było takiego zioma uwolnić. Q bodaj dawał Wilk.

P.S. a co do grafy, to bardzo przepraszam znawców, ale ja żadnych ulepszeń względem dobrze ustawionego SoC nie widzę. :/ No może ta woda na bagnach. Ale globalnie prezentuje się jeb***ie podobnie.

Mam nadzieje, że fabuła będzie soczysta i mega długa, bo nie cierpię łazić po tych samych lokacjach.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen nr 4 to prawie na 100% lokacja z początku SoC. Tam gdzie byli bandyci i trzeba było takiego zioma uwolnić. Q bodaj dawał Wilk.

P.S. a co do grafy, to bardzo przepraszam znawców, ale ja żadnych ulepszeń względem dobrze ustawionego SoC nie widzę. :/ No może ta woda na bagnach. Ale globalnie prezentuje się jeb***ie podobnie.

Mam nadzieje, że fabuła będzie soczysta i mega długa, bo nie cierpię łazić po tych samych lokacjach.

Dokładnie to ;). Nasza pierwsza poważna potyczka z bandytami.

 

Co do grafy na skrinach - może nie grali na dx10 ? Może nie mieli all full ? Imo i tak nie jest źle mogłoby po prostu być więcej efektów i lepsze modele broni a szczególnie ich użycie (z ak fajniej mi sie strzelało w counter stike'ku ;]).

Dla mnie to po zapowiedziach to może być gra roku. Widze pare fajnych zmian + lepszą grafe + oby taki sam klim jak z SoC. Kiedy akurat trochę kapuchy przybyło to EK już została wykupiona... ;).

 

Co do Multi to naprawdę Stalker jest dobrym materiałem na genialne multi - trza tylko nad tym troche pogłówkować;) (i pozmieniać pare rzeczy z singla jak np movement ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Świetnie w końcu będzie się dało modyfikować broń a tego mi bardzo w SoC brakowało no i dołączania do frakcji też bo robienie misji to jedno ale dołączenie się to już coś innego.

 

 

PS Ja mam jedyny problem to straszne lagi w multi w SoC da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie było, polskie napisy.

Stalker - Czyste Niebo - wywiad

No, mimo ze filmik jest słabej jakości to grafa mi styka :). Właściwie ja nie mam sie do czego przyczemić tylko do słabego użycia i animacji niektórych broni (jak właśnie pierwszego shota ;p; double barreled shotgun już jest lepiej animowany - prawie jak ten z D3 RoE ale sama broń średnio wygląda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest git. Ale jak wyglądają wymagania? Są jakieś szczegółowe informacje na ten temat?

Szczegółowe to pewnie będą w dniu lub dzień po premierze czyli 29-30 sierpień. Producentom wierzyć nie należy wyjdzie, zagramy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ktos pisal przedemna na ktoryms screenie widac lokacje zywcem z S.o.C

czy to ma oznaczac ze bedziemy mieli w grze polowe starych alokacji ,

tylko troche zmienionych ?

Kolejna rzecz ktora mnie nurtuje to czy beda jakies nowe monstra ??

ponoc wedle koncepcji z przed 8 lat paru mutantow nie zaimplementowali .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Lokacje z bandytami oraz ta baza gdzie koleś chce nam spylić Gaussa wyglądają niemal identycznie. Może krzaki będą rosły inaczej, albo skrzynki są inaczej rozrzucone ;]

Mniejsza z tym. Ja liczę, że chłopaki więcej czasu poświęcili na pokręconą fabułę. Chyba nie jest to takie skomplikowane, skoro ekipa kilku osób potrafiła skręcić Priboy Story.

No i te tekstury broni... ała... znowu będzie trzeba przed 1 odpaleniem gry mody wgrywać.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się -błysnęli tym lektorem w SoC.Pasuje idealnie do tematyki kojarząc się w radzieckimi filmami "po dzienniku"(rosyjski plus polski na ekranie) :razz: .Nie wiem jak dla innych ale dla mnie bomba :wink:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem pierwszej próbki i rewelka, jak SoC. Tylko rosyjski głos mógłby być odrobinkę głośniej.

 

Nie wiem czemu zawsze mam problem z ftp'em gram.pl. Ledwo idzie, albo nie idzie wcale

Wszyscy tak mają :P. Żałują kapuchy na porządny FTP ;].

 

Kurde ale teraz żałuje ze nie kupiłem EK Czystego Nieba. Nawet nie była taka droga z moimi zniżkami (129zł) a miała fajowy kontent. Oby jeszcze raz puścili EK :D.

Meczy mnie ze nie mogę w SoC zagrać (bo po co przed CN). Uwielbiam klim stalkera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak narazie była tylko w pre orderze. Imo chca przez to podgrzać atmosferę bo 500 sztuk EK Czystego Nieba zniknęło w dwa dni więc wątpię aby nie wypuścili EK jeszcze raz ;]. Widzą, że jest ogromne zainteresowanie. Szkoda ze ten medkit nie wygląda jak z ET (czyli taka metalowa, kwadratowa "puszka") tylko jak torba. Ciekaw jestem czy adrenalinę i morfinę dają w komplecie :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...