Skocz do zawartości
stranded

Pepsi Chill

Rekomendowane odpowiedzi

Aż mi się słabo zrobiło. Jak ja tego crapu nie lubię. :-|

Fajna była Pepsi taka złota, limitowana. Nie pamiętam jak się nazywała... Pepsi gold? :unsure:

No mnie smakuje - zimniutka, smakowita, o delikatnej esencji cytrynki :rolleyes:

 

Gold to były dopiero pomyje, kupiłem kiedyś 4 pak tego szajsu i musiałem wylac ostatnia butle bo się pić nie dało. To samo Pepsi Blue, czy jakoś tak - borygo :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jedni chwala, inni nie ;)

 

Ale te z tematu sprobuje, oby pamiec nie zawiodła to odwiedze tego złego lewiatana ;) Mimo ze to nie piwo, moze okaze sie smaczne, ehm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, widocznie do mniejszych miast owy produkt nie dociera :P Troche dzis obszedłem osiedle i nie widziałem, by w ktorymkolwiek ze sklepow byla ta pepsi :/ Wiec smacznego i nie zaksztuscie sie pijac ja - ta na pewno smaczna pepsi!! ;)

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

No mnie smakuje - zimniutka, smakowita, o delikatnej esencji cytrynki :rolleyes:

 

Gold to były dopiero pomyje, kupiłem kiedyś 4 pak tego szajsu i musiałem wylac ostatnia butle bo się pić nie dało. To samo Pepsi Blue, czy jakoś tak - borygo :|

Skąd wiesz jak smakuje borygo ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej dzisiaj muszę poszukać, dotychczas z limitowanych dla mnie najlepsza była Cino, chetnie napilbym się waniliowej ale chyba u nas nie ma?

chyba nie :( a piliscie Fante o smaku czarnego bzu (ja probowalem na Wegrzech) ?? po prostu z.a.j.e.b.i.s.t.a ! w PL widzialem tylko na reklamach, kolorek taki niebieskawy

 

Heh, widocznie do mniejszych miast owy produkt nie dociera :P Troche dzis obszedłem osiedle i nie widziałem, by w ktorymkolwiek ze sklepow byla ta pepsi :/ Wiec smacznego i nie zaksztuscie sie pijac ja - ta na pewno smaczna pepsi!! ;)

no u mnie tez nie widzialem :/ za to w laysach cebulowych mi sie trafily jakies takie paprykowe :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Na mojej wsi też jeszcze nie ma, gdzie można dostać to wawie (centrum, ew okolice wileńskiego? w cerfie będzie?) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Smakuje jak przesłodzony lift, ale smakuje...;]

Hmmm? :blink:

 

Rozdwojenie jaźni? ;-)

 

 

Dziwię się, że jeszcze nikt o Cherry Coke nie wspomniał. Mniam. :)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...