Skocz do zawartości
Gość Kaaban

Warszawa-team

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Trochę późno utworzyliście to subforum, ale trudno, lepiej późno niż wcale :)

 

No więc z wawy do pociągu to jak na razie tylko: ja, konradGT, costi, nie wiem co z grzechem...

Nie wierzę, że już nikt z wawy nie jedzie 8O Czekam na zgłoszenie bo do tematu ogólnego to zagląda 10 osób na krzyż 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

No więc z wawy do pociągu to jak na razie tylko: ja, konradGT, costi, nie wiem co z grzechem...

Jade 8O Ale w dniu powrotu akurat jest mecz na który chciał bym zdążyć 8O Powiedz mi jak z noclegiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade, oczywiscie.

 

Pociagi Wawa - gdansk 27. lipca: http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=...afasScrollDir=1

 

Mi by najbardziej pasowal ten o 12.50, jest na miejscu 17.14.

 

Ewentualnie, i to chyba bedzie lepsze rozwiazanie, TLK Pobrzeze: http://tlk.pl/code/glowna.php?ID=900

Wyjazd 11.50, jest na miejscu 16.28, koszt 50zl bez znizek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie bedę jechał, więc samochodem bardzo chętnie, na paliwo też się moge dorzucić. Nocleg sie załatwi, to nie jest wielki problem... ;]

 

PS, jeszcze musze sie z Matka dogadac... Ciekawe co jej bardziej pasuje? Samochod czy pociag... 8O

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wal tak o mur, bo glowka rozboli 8O

 

Pociag wcale nie jest zla opcja - mozna spokojnie browarka wypic, jest gdzie nogi rozprostowac, pociagi (rowniez TLK o 11.50) sa z miejscowkami, wiec nie trzeba jechac na korytarzu... Dodatkowo, okolice Elblaga jeszcze niedawno byly rowno rozkopane, a i wyjazd z Warszawy moze potrwac (remont wiaduktow na siodemce).

Jesli pojedziemy tym o 11.50, to cenowo wyjdzie mniej-wiecej tak samo - szczegolnie, jesli ktos ma znizki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wole pociąg, ale to ja...

 

No to jedzie nas już pięć osób... ;]

 

@costi, jakby co to bierzesz mnie pod opieke 8O

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie moze byc pociag. odezwijcie sie na priv. Wymienimy sie gg i poszukamy razem noclegu. Swoja droga Zlot tweak'a i nie ma noclegu tylko szukaj na wlasna reke. Debilizm. Romek dal ciala teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie moze byc pociag. odezwijcie sie na priv. Wymienimy sie gg i poszukamy razem noclegu. Swoja droga Zlot tweak'a i nie ma noclegu tylko szukaj na wlasna reke. Debilizm. Romek dal ciala teraz.

 

tylko ze to nie Romek go organizuje... i to nie zlot Tweaka! tylko PPC!

 

co do noclegow, zrezygnowalismy z organizacji w/w ze wzgledu, ze rok temu bylo wiele z tym klopotu, wiele osob w ostatniej chwili zrezygnowalo a zalatwienie noclegu dla 150 osob w centrum Gdanska w wakacje to nielada wyczyn! Nie wspomne juz o osobach, ktore nie bardzo potrafily sie zachowac (pozdrawiam kolege ktory wysmarowal pietro pizza dwa lata temu) i na nasz koszt bylo malowanie budynku - no more tears... wlasnie m.in. przez takie akcje, nocleg jest zalatwiany we wlasnym zakresie 8O W tym roku dajemy liste noclegowni, ktore sa blisko i w miare w przystepnej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPC dla mnie to Tweak. nie obchodzi mnie zamiszanie jakie bylo i czy sie to komus podoba lub nie 8O

Bylem na dwoch zlotach Tweak'a znam ludzi z tweak'a i juz niech tak zostanie :) to tylko nazwa.

 

Co do noclegu - moze i masz racje szkoda ze sie tak pozno kapnalem ale jak widze warszawiacy tez nie maja jeszcze gdzie spac 8O planuje sie za pomoca malej "sumy przkonujacej kierowniczke tego pierwszego osrodka 5-cio gwiazdkowego" wbic jeszcze do niego a jak wyjdzie sie okaze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban
Eclipse to ogarniemy nocleg wspólny, zawsze lepiej wracać w nocy w parę osób 8O To to akurat najmniejszy problem :) I pociągiem, Costi dał doskonałe argumenty za tym i jest ok 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPC dla mnie to Tweak. nie obchodzi mnie zamiszanie jakie bylo i czy sie to komus podoba lub nie 8O

Bylem na dwoch zlotach Tweak'a znam ludzi z tweak'a i juz niech tak zostanie :D to tylko nazwa.

zaluj, zes nie byl w Gdansku na Zjezdzie :) ale dobrze, ze wlasnie to nadrabiasz ;)

 

Co do noclegu - moze i masz racje szkoda ze sie tak pozno kapnalem ale jak widze warszawiacy tez nie maja jeszcze gdzie spac 8O planuje sie za pomoca malej "sumy przkonujacej kierowniczke tego pierwszego osrodka 5-cio gwiazdkowego" wbic jeszcze do niego a jak wyjdzie sie okaze :D

 

info o noclegu dalismy na tyle wczesniej, ze byla szansa zarezerwowac, sa jeszcze miejsca gdzies, wiec szansa na nocleg jest

 

w tym organizowanym przez nas, musielismy miec liste zamknieta miesiac przed wynajeciem, wiec byla gorsza sytuacja :D

 

zapraszam :D i do zobaczenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Benito ^^ No dzieki za propozycje ale jak bede jechal z ludzmi z Wawki to juz bedziemy sobie cos szukac razem. Nie bede tak robil ze ja gdzies pojde sobie a oni sobie.

Chyba ze uda sie wbic nam wszytskim 8O do tej zulerni tfu wielce renomowanego osrodka wczasowego.

 

zaluj, zes nie byl w Gdansku na Zjezdzie 8O ale dobrze, ze wlasnie to nadrabiasz :)

info o noclegu dalismy na tyle wczesniej, ze byla szansa zarezerwowac, sa jeszcze miejsca gdzies, wiec szansa na nocleg jest

 

w tym organizowanym przez nas, musielismy miec liste zamknieta miesiac przed wynajeciem, wiec byla gorsza sytuacja ;)

 

zapraszam :D i do zobaczenia :D

spoko o Gdansku slyszalem od tego Moczymordy Bruce'a i Dzidzi. Nie wiem czy dobrze pamietam ale jak bylismy w Dziwnowie to Dzidzia nam opowiadal wlasnie o Gdansku bo tez byl.

A z noclegim damy rade... nie naleze do ludzi co gdybam, teoretyzuje, zapewniam o mojej obecnosci na pol roku przed imreza a potem sie i tak nie zjawiam. A naprawde bylo sporo takich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Bruce'a nie będzie hehe, ale z Dzidzią też damy radę

 

W zeszłym roku nie było źle....ożygano mi tylko buty, które później myłem w fontannie. Za to w towarzystwie Maxpointa i Wronka bawiłem się przednio.

 

 

Wronek...masz okazję odnieść ten koszyk. 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Costi sprawę pociągu zostawiamy Tobie, bo tylko Ciebie ogranicza praca, reszta ma piątek wolny 8O

 

Piszcie jeszcze, na kiedy musicie być zpowrotem 8O

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, w poniedzialek o 8. rano musze sie w pracy stawic 8O

... a w piątek przed 17/18-tą raczej ciężko będzie z niej wyjść, w związku z czym w moim przypadku raczej z wyjazdu nici. Ech... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Dobra, ustalone :)

 

jedziemy tym

 

http://tlk.pl/code/glowna.php?ID=900&s...sk%20G%B3%F3wny

11:50 z siedliska żuli zwanego dalej Centralnym 8O Zbiórka tam powiedzmy 11.20? czy chcecie wcześniej... Pociąg stoi 10 min więc problemu nie będzie (raczej 8O) I ustawmy się gdzieś na zewnątrz bo w środku zanim się znajdziemy to pociąg zdąży wrócić ;]

 

Nawet jak ktoś ma po drodze to sugerował bym, aby wszyscy wsiedli razem na centralnym, bez zbędnego zamieszania ;)

 

Trasa, jak by ktoś po drodze chciał dołączyć to zapraszamy :D (po lewo godzina o której będzie gdzie [;)

 

Warszawa Zachodnia 11:35

11:40 Warszawa Centralna 11:50

11:57 Warszawa Wschodnia

12:31 Legionowo

13:41 Ciechanów

14:03 Mława

14:18 Działdowo

14:58 Iława Główna

15:21 Prabuty

15:47 Malbork

16:03 Tczew

16:28 Gdańsk Główny

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja mógł bym z zachodniego bo blisko mam ale na centralny sie zapuszcze i jade 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Ja mogę ze wschodniego bo mam bliżej, KonradGT z Legionowa bo on tam gdzieś w okolicach Płońska mieszka ale to trochę bezsens każdy sam 8O

 

 

I ważne pytanie-jaki znak rozpoznawczy? 8O

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

I ważne pytanie-jaki znak rozpoznawczy?

Browar? 8O costi pewnie w koszulce PPC będzie, ale to sie jeszcze ustali, mamy ponad tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki urlop na piatek mam za tydzien. wiec jedziemy o 11. Natomiast powrot wolabym zeby byl wczensije troche niz o 16. Bo ja musze do Siedlec dotrzec jeszcze ;/ no ale skoro wy chcecie o 16 wracac to ja pewnie przyjade sam wczensije. inaczej nie dojade do domu.

 

druga sprawa to te nieszczesne noclegi ;/ Kaaban jak tam na polu walki o nocleg? Cos sie zmienilo

 

ja bede w koszulce TweaK'a 8O z ty,m ze z edycji W Dziwnowie albo z Bialowiezy juz nie pamietam dobrze

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Natomiast powrot wolabym zeby byl wczensije troche niz o 16. Bo ja musze do Siedlec dotrzec jeszcze ;/ no ale skoro wy chcecie o 16 wracac to ja pewnie przyjade sam wczensije. inaczej nie dojade do domu.

Możemy razem wrócić bo ja też wolał bym wcześniej dotrzeć do domu 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odze chciał dołączyć to zapraszamy 8O (po lewo godzina o której będzie gdzie [;)

 

 

11:57 Warszawa Wschodnia

12:31 Legionowo

13:41 Ciechanów

14:03 Mława

14:18 Działdowo

14:58 Iława Główna

15:21 Prabuty

15:47 Malbork

16:03 Tczew

16:28 Gdańsk Główny

Jest 50% szans, że się z wami załapie (może będę jechał samochodem) 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie uwagi organizacyjne:

 

1. Nie znajduje tego pociągu w wykazie na konkretny dzień 27. lipca, więc sprawdzie dokładne daty odjazdów itp. Proponuję szukać tutaj: http://www.intercity.pl - są dokładniejsze rozpiski.

 

2. Nikt o tym nie wspomniał, ale w TLK obowiązuje rezerwacja miejsc, więc "ustawienie się na zewnątrz" i wpakowanie całą bandą do wybranego wagonu nie przejdzie. To nie pośpiech 8O. Dlatego proponuję umówić się na rezerwację w konkretnym wagonie i konkrentej partii miejsc (np. że wszyscy bierzecie miejsca o numerach gdzieś od 1 do 20) i odpowiednio wcześnie zaklepać.

 

 

Edit:

Ech, no właśnie: dni kursowania tego pociągu w lipcu

Wujek dobra rada radzi: zawsze sprawdzaj rozkład na konkretny dzień, a nie że taki pociąg w ogóle jest

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdujesz, bo to pociag Tanich Linii Kolejowych - www.tlk.pl :)

 

Postaram sie jutro podjechac na Centralny i zapytac o ten pociag.

 

Co do miejsc - jest tak, jak mowisz, ew. mozna sie probowac dogadac z innymi pasazerami o zamiane miejscowek.

Bilety proponowalbym zaklepywac juz teraz - to jest srodek sezonu wakazyjnego, a ten pociag jest dosc popularny, wiec na pewno bedzie tloczno. Moze sie jakos zgrac i kupic od razu kilka, zeby miec pewnosc, ze jedziemy razem?

 

EDIT: no kurrr... chyba kogos polamalo, zeby w srodku sezonu nie puszczac takiego pociagu. Widac za tani byl i trzeba bylo ludzi na sile do ekspresow wepchac 8O Zostaje nam w takim razie ekspres o 12.50. A na dworzec i tak poajde, nie ma to jak informacja z pierwszej reki 8O

 

EDIT2: a moze na twardziela: http://www.mazowieckie.com.pl/site.php5/article/4/409.html ? ;) Jedyna wada, ze strasznie wczesnie, musialbym sobie dzien calkiem wolny zorganizowac. Za to tanio, aczkolwiek trzeba wczesnie byc na dworcu i to Zachodnim, bo sporo ludzi tym jezdzi. Raz jechalem, nie bylo zle (pod warunkiem, ze sie siedzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdujesz, bo to pociag Tanich Linii Kolejowych - www.tlk.pl :)

Uwierz mi na słowo, że to nie ma znaczenia 8O. Mieszkam z pasjonatem, który zna składy i numery rejestracyjne lokomotyw na co popularniejszych obiegach, więc nieco już sie siłą rzeczy odnośnie polskiego kolejnictwa nauczyłem. Nawet sam już z grubsza typy i specyfikacje lokomotyw rozróżniam 8O. Zresztą patrz post wyżej - po edycji.

 

Pozdr. i powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...